שרשור בוקר
היום ה-9 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור בוקר
היום ה-9 ב

בוקר טוב :)

היום אמורה להתחיל משימת "שדרת הכוכבים" (?!)
משימת אקסטרים, בה דייר אחד יעבור להתגורר באוטו שבחצר

שיהיה יום נפלא

נעמיה10

New member
בוקר טוב גם לכם נראה שעבר הרבה יותר משבוע מאז שהתכנית

התחילה או שזה רק אני?
אולי בגלל שהפעם אני צופה יותר בתכנית כבר מתחילתה או שמהר התגלה
פרצופם האמיתי של כולם?

nicknick28

New member
אני חושבת שבכלליות הזמן באח זז אחרת

בגלל שההיכרות שם הרבה יותר אינטנסיבית ועל הרגע הראשון הם אוכלים ,ישנים ולמעשה מנהלים ביחד בית משותף אז גם היחסים והדינמיקה מתפתחים הרבה יותר מהר מאשר מה שקורה בשבוע בעולם האמיתי.
&nbsp
ומעבר לזה אני חושבת שזה גם קשור לעובדה שהעונה היא vip.
שנה שעברה לקח להם המון זמן וגם אחרי זה לדעתי חלקם לא לגמרי נחשפו במלואם ושמרו על עמימות ....פה הדיירים יודעים שיש להם הרבה פחות זמן להרשים את הקהל אז הם ניגשים ישר לעניינים .
מדובר באנשים מעולם הבידור, הבמה והמדיה....הם הרבה פחות ביישנים וסגורים וקצת יותר מכירים את עצמם מול המצלמה, לעומת דיירים בעונה רגילה שבשבילם זה מפגש התחלתי עם הקהל והטלוויזיה והמצלמות והם צריכים זמן לעכל עד שהם מתחילים לזוז עם עצמם.

נעמיה10

New member
נכון שיש הבדל בין אנשים שרגילים לחשיפה כזאת או אחרת לבין

אנשים כביכול "אנונימיים" בגישה שלהם לדינמיקה קבוצתית ולעובדה שהם
מצולמים כל הזמן ומתועדים..
וכביכול מכוונים יותר למטרה כלשהי.
קל יותר לפרש אותם..
מצד שני יותר מעניין מעונה רגילה.
כנראה זאת הסיבה שהפעם אני די צופה מההתחלה ולא אחרי כמה שבועות
שהדיירים כבר "מתבשלים" איכשהו

nicknick28

New member
זהו שאני בדרך כלל אוהבת עונה רגילה יותר מvip

כי יש משהו בקסם הזה של האנונימיים שמכירים ונקשרים לאט לאט...דמויות חדשות לגלות, כאלה שלא יודעות איך להתנהל ולומדות חוות ומתרגשות.... ולא כאלה שהגיעו מוכנים ומשופשפים לצילום.
&nbsp
אבל משהו בעונה הקודמת קצת הרס את ההנאה, הליהוק לכאורה הרגיש מוצלח אבל היה משהו באוויר, אווירה תקועה. דברים פשוט לא זזו , אנשים השתקעו בפינה ובבועה שלהם ולא היו באמת חברויות חזקות או מתחים מיוחדים. זה לא בהכרח אשמתם כי ההפקה היתה לקויה אבל התחושה הכללית הייתה כאילו פוטנציאל מבוזבז- שיש פה חומר ראשוני לעבוד איתו אך החומר פשוט נכנס לשק ונשאר שם עד סוף העונה.
והנה בפועל מה הזיז מעט דברים? להכניס להם מפורסמים שיזכירו להם שהם בטלוויזיה ושיבחשו קצת בעלילה.
&nbsp
אז בהשוואה לעונה הקודמת ואולי באופן לא צפוי, הרבה יותר מעניין לי. כי פה אנשים מדברים,צוחקים, משחקים. אנשים פה מבינים שהם בטלוויזיה ושהם באו לעבוד ולבדר תמורת הכסף והאפשרות לזכייה והם אכן עושים את זה.
בעונה הקודמת או שהם ויתרו מראש ופשוט החליטו שהם נחים עד שיודחו כדרך הטבע או שהם אשכרה האמינו שלא לעשות כלום ולהסתמך על הסיפור שלהם יעזור להם לנצח ולהגיע לגמר.

נעמיה10

New member
אגלה לך שאני לא אוהבת שום עונה. אני חושבת שזה פורמט נורא

בטח לבני אדם.
הוא מוגזם בכל קנה מידה. בסדר לא מתים מזה.
אבל עושה הרבה עוול ומביא צער לאנשים.
לנתק אותם ככה למשך 4 חודשים בעונה הקודמת....
וגם חודש חודשיים זה יותר מדי לטעמי.
אולי זואת המטרה לסחוט מהצופה אמפתיה והזדהות עם סבל של האחר
ועל הדרך לעשות מזה קופה.
התאכזרות נפשית לא פחות גרועה מפיסית.
אני מרגישה יותר שהתכנית נכפית עלי מכך שאני בוחרת לצפות בה.
וכמו שאמרתי יותר בגלל צער .
לפחות כאן הפעם דרגת השמחה היא גם יותר גבוהה בגלל סוג האנשים
המוכשרים יותר.
מקווה שהסברתי את עצמי

Luli554

New member
תהיות

ראיתי בשרשור בבוקר שמישהו כתב שעדי אמר לאסף שלירן שם עין על נטלי - האומנם? הרי לירן דירבן את אסף להתחיל עם נטלי. לירן לא דלוק על עדן?
כשהודיעו שעדן נשארת הראו את לירן ואז שמעו אותתו אומר ואי ואי ואי - מעניין למה?

Adoori

New member
שיר הבוקר מוקדש לנטלי.. או ללירן ?

&nbsp
תקשיבו, מה שהוא עושה עם עדן בין אם זה אמיתי או לא, מצריך זוג ביצים של בת יענה.
כול הכבוד.. ניצני רומן מהסוג עוד לא נראו באח אף פעם.. נכון שהיא אישה לכול דבר אבל
במחזותנו אנו עדיין צריך בטחון עצמי 100 כדי לפעול כך בפריים טיים.. בטבעיות..
100 אחוז גבר אתה לירן.. שאפו.

יונתנסקי

Well-known member
למה דווקא אורלי ?

ראיתי שמציעים שאורלי תלך "לגור" באוטו "ההוא".

אמת, שהפרעות האכילה שלה, ואיסטניסיות היתר שלה מעוררים אצל הצופה אנטגוניזם, אבל, הי, יש מלא בחורים שיכולים ללכת לגור שם.
ועדיין איינני יודעת אם המגורים באוטו ההוא זו עליה או ירידה ברמת החיים.
(אולי זה צימר מאובזר קומפלט, ולישון בלי נשימות ונחרות של כולם יכול להיות כזה כיף...)

nicknick28

New member
באחת העונות הקודמות של הויאייפי

נתנו לדיירת, לא זוכרת את שמה, דוגמנית עבר, לגור כמה ימים במין ואן כזה בחצר... אני זוכרת שהייתה לה שם מיטה נוחה ופרטיות וזה גרם לדיירים קצת להסתכל/לקנא ואולי במידה מסויימת קצת הרחיק אותה מהווי הבית.
אם אני זוכרת נכון בחרו אותה לשם, אולי בגלל הסיפור ההתחלתי שהיא הגיע איתו שוואו איזה חיים היו לה ומגיע לה .
&nbsp
מעניין איך יבחרו את הדייר שיגור באוטובוס.... אולי זה בסגנון שיגידו להם לבחור את הדייר הכי אהוב, או הדייר הכי כוכב א וכו וכו... בחירות כאלה הרבה פעמים מעוררות משהו באוויר כי אנשים מתחילים לגלות מי נחשב בבית כדמות מובילה ואהובה ומי פחות

1Shir

New member
נראה לי קראו לה קטיה, היתה הכי אהובה אבל בכלל התבאסה מהצ'ופר

nicknick28

New member
נראה שנטלי קמה עם קצת יותר מצב רוח היום(בדרכה
)

יכול להיות שלשרוד הדחה הזיז קצת משהו

nicknick28

New member
מצלמת הצנזור במרפסת של הרצל

לא ראיתי שהם מגיעים לשם העונה...גם לנסט בקושי נכנסים.
בכלל נדמה שהם פחות מחפשים להתבודד בפינות השקטות של הבית ולנהל שיחות אישיות , יותר יושבים בקבוצות.

למעלה