אתה יודע שאתה מכור לאח הגדול כש...

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifהתמכרות... קצת הומור... אל תהיה כבד

אני מתפלא עליך שאתה מוריד מרמתך ונכנס להתגוננות ולאמירות כמו "אתה ילד" או "בזה נגמר הדיון" בכל מקרה, לא אכנס איתך לוויכוחים מיותרים כי אני באמת חושב שאתה אחלה בנאדם. שיהיה לך לילה טוב ומקווה שתקום מחר קצת פחות חמוץ... (נ.ב.- פונצ'ית מכירה אותי קצת יותר מקרוב- אתה מוזמן לבדוק איתה אם אני ילד או לא...סתם כדי שתהיה בטוח)

התמכרות

New member
תעשה ללי טובה. כל היום להכפיש בן אדם זה

הומור? דיייייייייייייי מספיק הבנו שאתם לא אוהבים את איילה. הלאה (או כמו שהמלך שלך אומר- תתקדם) בא לי גועל כל היום לקרוא את אותו הדבר נון סטופ ולכן אני כבר לא קורא את הרוב. אני מעדיף שאלירז לא יהיה הזוכה, אז אתה רואה אותי כל היום מלכלך עליו? אנשים אובייקטיבים שקוראים את הפורום הזה ויודעים שאני נמצא בו, אומרים לי איך אתה מסוגל להיות שם בכלל.... תקשיב, דוגרי לפעמים זה נראה כמו קן הקוקיה או איזה גנון ואין פלא שהרבה מוצלחים וטובים פה עזבו... חאלס, רוצה לעזור ושכולם יהנו, אך אל תורידו את החשק לעשות טוב. ואיזה לילה טוב? עכשיו זה אמצע היום אצלי
ובהחלט אברר עם פונצילה למה אתה רוצה פתאום שאמכור חומוס. בשביל זה יש את אכרם ...

dudutaza1

New member
../images/Emo150.gifוואוו..איזה עצבים..אבל התרככת בסוף ../images/Emo13.gif

לא עפתי כאן על אף אחד (חוץ מ-2 אנשים שממש עצבנו אותי ברמה האישית) על זה שהוא בעד מתמודד כזה או אחר. כן עקצתי וכן התווכחתי- לשם כך נועד הפורום. אתה לא אוהב את אלירז וזו זכותך. אני לא סובל את איילה- וזו זכותי. מה לעשות? היא לא באה לי טוב, נראית לי מצועצעת, לא אמיתית, פלצנית, נצלנית ועוד ועוד.. ולכן אמשיך לכתוב עליה כל מה שאני חושב. אם לא כאן אז היכן?? אתה מצידך אכן לא חייב לקרוא...
היא מאידך, מופיעה בתכנית ריאליטי וצריכה לקחת בחשבון שיהיו לה שונאים שילכלכו עליה מכאן ועד טימבקטו גם כאן וגם במקומות אחרים. היא צריכה לקחת בחשבון גם שזה יגיע להתערבות בחייה האישיים ובחייהם של בני משפחתה... שים לב שגם ליכלוכים על אלירז לא חסרים, אז מה?? זכותם. גם אני לא קורא את חלקם, לחלקם אני מגיב וחלקם אני קורא ומוצא שאינם ראויים לתשובה או שאני עצלן מידי להגיב להם....
(שים לב שלך אני לא מתעצל להגיב באריכות וזה אומר משהו
) בכל מקרה, מקווה שאתה לא לוקח קשה מידי ולא נפגע ממני חלילה. אצלי כבר ממש מאוחר אז אני זז לישון ושיהיה לך המשך יום מהנה אי שם איפה שאתה

התמכרות

New member
טוב. אם זה מה שעושה לך טוב. סבבה

לי זה לא עושה טוב. לא על איילה, לא על אלירז ולא על אף מתמודד אחר... יש הבדל בין לא לאהוב מישהו לבין להכפיש אותו כל היום. ואם כבר מכפישים, אז במינון סביר. אך אולי אתה צודק וזו המטרה של הפורום הזה- להוציא תיסכולים אישיים ולהכפיש כל היום..... לי בכל אופן זה עושה ההיפך ואני רק מקבל תיסכולים מלקרוא את זה. כנראה שאתה מרגיש את זה במיוחד, רק שאתה בעד מישהי שהרוב לא אוהבים ובטח ובטח שאתה עוד משקיע, כי במאקו עם מנחם לא הרגשתי את זה מן הסתם. בנוסף יש כאן גם מספר מתחזים שזה בכלל מוציא אותי מאיזון. בקיצור זה פורום אנרגיות שליליות ואם לא הייתי מכור ופונץ הטהורה לא היתה פה, כבר ממזמן הייתי בורח. אני ממש לידך. לילה טוב

nigato

New member
התמכרות מקווה שאתה עדיין כאן,אולי במקרה

הקלטת את השיחה בין אלירז לאלין שהייתה בזמן שהם חיכו לעלות לשידור, זה היה בנושא עליית המשקל של אלין ,כשאלירז אומר לה שתפסיק להתעסק בזה כדי לא להעביר מסר שלילי לבנות הצעירות שצופות ומעריצות אותה, זה היה בערך בין 22:30 ל23:00. מאוד מאוד אודה לך אם תוכל להעלות את זה.

התמכרות

New member
לא, כי אני מקליט רק מה שיש בערוץ 20.

אם היה משהו מעניין במשך היום והלילה(פחות זמן שידור התוכנית וחצי השעה לפני ואחרי) שאת רוצה לראות, תשלחי לי למסר עם זמן מדוייק ואשמח לעזור.

השרדות10

New member
התמכרות:כולם מבקשים שיחה בין אלין אלירז וגואל

והילה,זה היה הלילה בין אחד עשרה וחצי לשתים עשרה וחצי בערך (שהם סיכמו את כל מה שעבר על כל אחד מהם מהתחלה) שהם דיברו כולם בחדר. תעלה בבקשה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התמכרות

New member
אוקי.

רק להבא תשלחי לי את זה במסר. ככה אני בטוח לא אפספס. אך לא היום. היום אני קצת עצבני וכבר
ויש עוד כמה דברים לפני שביקשו ממני. מחר אעלה לך את זה.

laVita

New member
../images/Emo202.gif קבלי

http://www.dailymotion.com/video/xc3n2e_yyy-1-yyyy-yyy-yyyyy-yyyy-yyyy_shortfilms

dream82

New member
לגמריי

אבל אצלי זה הדרדר אני פשוט סוגרת את הלייב

שושוווו

New member
איזה MUTE? אני מכבה בעצבים ולא מבינה למה

לעזאזאל מראים אותה? הרי היא כ"כ לא מעניינתתתתתתת

למעלה