טויוטה אוריס הייבריד סטיישן

GidiHalaf

New member
טויוטה אוריס הייבריד סטיישן

שלום,
לפני כחודשיים רכשתי טויוטה אוריס הייבריד מאלבר, 2016, 45000 ק"מ, הבטיחו לי שהאוטו לא רואה מוסך,
בחודש וחצי האחרונים האוטו נגרר 5 פעמים למוסך תוך שיבוש טוטאלי של יום העבודה.
בכל פעם לפני שהאוטו נתקע, נרשם" מערכת היברידית לא עובדת" ותוך מספר שניות הרכב נתקע!!! לא מעניין אותו איפה אני... פעם באמצע הלילה בירושלים, פעם על כביש 4 בשעות העומס, פעם מיד לאחר היציאה מהטסט שעברתי ופעם סתם בנסיעה עירונית...
האוטו בכל פעם נגרר למוסך מורשה של טויוטה, לוקח 2-3 שעות עד שהגרר מגיע וכאשר קורה באמצע הלילה אז בא לך ממש למות...
האוטו תחת אחריות עד לשבוע הבא, 17-2-19,
המוסך בכל פעם מאפס תקלות וטוען שמילאתי דיזל במקום בנזין (חזר בו לאחר זמן מה...), פקק המיכל דלק לא נסגר היטב, קודנית לא תקינה (קרה שוב לאחר ניתוק הקודנית),
אני לא בלש אבל נראה לי שעובדים עלי :)
אין רכב חלופי (מקבלים רכב חלופי רק במקרה של תאונה...) ויש שעות על גבי שעות של ביזבוז במוסכים,
אלבר אומרים שהאוטו יטופל בחינם עד שיתוקן...אני מת להעיף את האוטו ולא לראות את הרכב שוב, כל נסיעה היא הרפתקה ופגישות רציניות מבוטלות בגלל רכב לא תקין בתדירות מטורפת....והרכב כמעט וחדש.....
מוסך טויוטה לא מוצא את התקלה 5 פעמים ? אז למה צריך מוסך מורשה? יכול להיות שמדובר בתקלה משמעותית יותר והם מעלימים עין עד לסיום האחריות?
בכל פעם שהאוטו נכבה באמצע הדרך מדובר בסכנת חיים... לא הייתה לי היברידית עד היום וכיבוי הרכב כביכול בחירום זה אחד הדברים המלחיצים....
מה עלי לעשות? אשמח לעצה טובה...

למעלה