שאלון סיום עונה שנייה של "חשופים"

nik name

New member
עונה

השחקן הטוב ביותר: גיא לואל השחקן הגרוע ביותר: עימנואל הלפרין(ראובן) השחקנית הטובה ביותר: מארינה
צופית גרנט ..ויש עוד הרבה... השחקנית הגרועה ביותר: אממ שירה ,אבל היא קצת השתפרה העונה הדמות האהובה:מירי לביא הזוג האהוב:אופיר ומירי הרגע העצוב ביותר:שדניאל מתה הרגע המצחיק ביותר:הקטעים עם תחיה ומלכה ,מירב וסמדג'(רותי) הרגע המפתיע ביותר:הרומן של שירה וטרי המגישה - גלי, שירה או אלה?גלי העורכת - סמדג' או מירב?מירב העונה הראשונה או העונה השנייה?שנייה ציון (מ-1 עד 10):10

עונה

השחקן הטוב ביותר: גיא לואל. השחקן הגרוע ביותר: תחרות קרובה [לצערי] ואני נשאר במה שאני אומר-ברגע ש"אופיר" היה צריך להראות טיפה שינוי ממשי בטונים, אנחל לא עמד בזה. אבל יש עם מה לעבוד, טיפה ללמוד משחק וזה מסתדר :p השחקנית הטובה ביותר: גם פה זה די קרוב. נורא אהבתי את צופית, טלי ואילנית, אבל אני אלך עם צופית השחקנית הגרועה ביותר: נעמה שנדר [טוב מאוד שהקטינו לה את התפקיד העונה!] הדמות האהובה: ריקי הזוג האהוב: הממ...אני חושב דרור ומירב הרגע העצוב ביותר: הנפילה של מירב [הפרק אחרי ההודאה בשידור] הרגע המצחיק ביותר:וואי היו הרבה...יובל המבולבל נחרט בזיכרוני הרגע המפתיע ביותר: ההתאבדות של עמוס [למרות שחברה שלי הרסה לי את זה] וההודאה של מירב [וההעלאה שלה לשידור] המגישה - גלי, שירה או אלה? אלה העורכת - סמדג' או מירב? מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? נדיר, אבל השניה ציון (מ-1 עד 10): 9

עונה../images/Emo13.gif

השחקן הטוב ביותר:גיא לואל השחקן הגרוע ביותר:יון תומרקין השחקנית הטובה ביותר:צופית גרנט השחקנית הגרועה ביותר:נעמה שניידר הדמות האהובה:סמדג' הזוג האהוב:גלי ואופיר הרגע העצוב ביותר:שגלי נוסעת למיזרח ונפרדת מאופיר הרגע המצחיק ביותר:כל פעם שמירב חוטפת עצבים הרגע המפתיע ביותר:לא היה רגע כזה האמת המגישה - גלי, שירה או אלה?גלי העורכת - סמדג' או מירב?סמדג' העונה הראשונה או העונה השנייה?ראשונה ציון (מ-1 עד 10):8

למעלה