שאלון סיום עונה שנייה של "חשופים"

MrHyde1

New member
שאלון סיום עונה שנייה של "חשופים"

השחקן הטוב ביותר: השחקן הגרוע ביותר: השחקנית הטובה ביותר: השחקנית הגרועה ביותר: הדמות האהובה: הזוג האהוב: הרגע העצוב ביותר: הרגע המצחיק ביותר: הרגע המפתיע ביותר: המגישה - גלי, שירה או אלה? העורכת - סמדג' או מירב? העונה הראשונה או העונה השנייה? ציון (מ-1 עד 10):

FireInsaid

New member
עוווונה

השחקן הטוב ביותר: גיא! [איתן] השחקן הגרוע ביותר: הממ רן בכור לפי דעתי XD השחקנית הטובה ביותר: מרינהההה
או צופית השחקנית הגרועה ביותר: אממ שאלה קשה...לא בטוחה שיש לי תשובה לזה הדמות האהובה: מירי 3> הזוג האהוב: טרי ושירה, כאילו דה XDD הרגע העצוב ביותר: כשאופיר אמר שמירי היא הדבר הכי רע שקרה לו בחיים הרגע המצחיק ביותר: ת'אמת שאני לא זוכרת רגעים מצחיקים במיוחד הרגע המפתיע ביותר: מפרק הסיום, כשגלי, אופיר ומירי התאחדו ועשו אצבע משולשת למסוק של ערוץ 10 המגישה - גלי, שירה או אלה? גלי העורכת - סמדג' או מירב? מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? שנייה ציון (מ-1 עד 10): 9 :]

evaed

New member
עונה :)

השחקן הטוב ביותר: איתן=גיא השחקן הגרוע ביותר: 0 השחקנית הטובה ביותר: מרינה=מירי השחקנית הגרועה ביותר: 0 הדמות האהובה: מירי הזוג האהוב: מירי-אופיר הרגע העצוב ביותר:סמדג' זורקת את מירי מהבית הרגע המצחיק ביותר:הרבה הרגע המפתיע ביותר:הקשר בין גלי למירי המגישה - גלי, שירה או אלה?גלי העורכת - סמדג' או מירב? מרב העונה הראשונה או העונה השנייה?שנייה ובגדול ציון (מ-1 עד 10):9 :)

רינת160

New member
אני..

השחקן הטוב ביותר: גיא לואל (איתן) השחקן הגרוע ביותר: ראובן השחקנית הטובה ביותר: תחייה (גם מירב, סמדר, מירי ואלה- מה אני אעשה יש הרבה) השחקנית הגרועה ביותר: ליהי הדמות האהובה: טרי הזוג האהוב: - טרי ושירה (מתה על שתיהן) הרגע העצוב ביותר: - כשאיתן אמר לטרי שדניאל נפטרה (ויש עוד) הרגע המצחיק ביותר:- כשמירי וסמדג' צועקות על רותי על זה שהיא העירה אותן בפרק 45 (זה מה שזכור לי) הרגע המפתיע ביותר: - הפלירטוט הראשון בין שירה וטרי המגישה - גלי, שירה או אלה? - שירה העורכת - סמדג' או מירב? - מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? - השנייה (בהרבה יותר) ציון (מ-1 עד 10): 11

תשובות

השחקן הטוב ביותר: אלון נוימן השחקן הגרוע ביותר: רן בכור השחקנית הטובה ביותר: צופית גרנט / מרינה מקסימיליאן-בלומין השחקנית הגרועה ביותר: שרי רז (אם כי אני לא בטוח אם היא שיחקה רק בעונה הראשונה או גם בראשונה) הדמות האהובה: סמדר הזוג האהוב: גבי וסמדר - הזוגיות שלהם הייתה מאוד חיובית, ואחרי שגבי הוצג כדמות רעה ע"י העוינות של אופיר, הפתיע לראות שהוא לא באמת מסוכן. הרגע העצוב ביותר: ביטול החתונה של ריקי ושאולי (למרות שהדמות של שאולי הייתה זניחה יחסית בסדרה) הרגע המצחיק ביותר: טרי מקיאה בחדר ההלבשה כתחיה ומלכה עסוקות בלריב, ותחיה אומרת לטרי בתגובה "הוצאת לי את המילים מהפה" הרגע המפתיע ביותר: מוקי מזכיר למירב שמיטל הייתה חברתו של אחיה, ולא מאהבת שלו עצמו המגישה - גלי, שירה או אלה? גלי (הרי עם מי מהן נזדהה בסדרה?...) העורכת - סמדג' או מירב? סמדג' (הזדהינו איתה כשהיא רצתה להיות העורכת, ושמחנו כשמירב נאלצה לפרוש) העונה הראשונה או העונה השנייה? מממ... הצירוף שלהן הוא מה שעושה את זה ציון (מ-1 עד 10): 9 (כי בכל-זאת היו כמה חורים מטרידים בתסריט)

MrHyde1

New member
אילו חורים מטרידים יש בתסריט?

אני דווקא מאוד התרשמתי מהתסריט העונה - היה מתוכנן מתחילתו ועד סופו, ללא נטישת עלילות או דמויות.

למשל

האם התסריט כולו, של שתי העונות, באמת מתרחש לאורך פחות מתשעה חודשים? הרי כשהסיפור מתחיל, סמדר כבר נמצאת בהריון, וכשהוא מסתיים היא יולדת. וגם - כמו שכבר כתבנו, הבחירות מתקיימות כביכול ביום חמישי, לאחר מכן, כשמירי עוברת לערוץ 2, היא מציינת שהבחירות התקיימו ביום שלישי. מלבד זאת, המעבר של מירי לערוץ 2 וחשיפת התחקיר שם נעשים בתהליך מהיר מדי שנדמה שנקבע לצורך נוחות התסריט. הגיוני יותר שהמעבר והחשיפה היו לוקחים מספר ימים. לקראת סוף הסדרה - איך הספיקה מירי בערב אחד להפיק את סרטון התמיכה במירב - "כולנו מירב בן-בסט" - עם כל-כך הרבה אנשים (זה בפני עצמו מבצע לוגיסטי שדורש התארגנות וזמן רב) כאשר כולם עובדים בערוץ שהיא כבר לא עובדת בו, וחלקם לא מוכנים בכלל לראות אותה? היו עוד, אני לא זוכר את כולם.

MrHyde1

New member
חורים לא משמעותיים בעליל

אין שום חור שממש גורם לכל העלילה להיראות לא הגיונית.

t0merm

New member
אהבתי ת'שאלון../images/Emo13.gif

השחקן הטוב ביותר: אלון נוימן (גידי) השחקן הגרוע ביותר: עמנואל הלפרין (ראובן) השחקנית הטובה ביותר: מארינה מקסימיליאן בלומין (מירי) השחקנית הגרועה ביותר: אורנה דץ (אילנה) הדמות האהובה: מלכה לב ארי הזוג האהוב: גידי וריקי הרגע העצוב ביותר: המריבה של מירי וסמדג' וגם התאונה של ריקי הרגע המצחיק ביותר: וואו היו המון
זכורים לי במיוחד הקטעים שמירב קראה "סמדג'!" פעם לרותי ופעם לסמדר הרגע המפתיע ביותר: גיא זוארץ בסוף הפרק האחרון?
וגם לגלות שגלי יחד עם מירי המגישה - גלי, שירה או אלה? שירה העורכת - סמדג' או מירב? מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? השנייה ציון (מ-1 עד 10): 10

MrHyde1

New member
עונה

השחקן הטוב ביותר: גיא לואל. השחקן הגרוע ביותר: עימנואל הלפרין. השחקנית הטובה ביותר: מרינה מקסימיליאן בלומין (רוב השחקניות בסדרה טובות מאוד). השחקנית הגרועה ביותר: נעמה שנדר (למרות שהיה שיפור העונה). הדמות האהובה: מירב. הזוג האהוב: איתן ואלה. הרגע העצוב ביותר: עמוס מתאבד בשידור חי. הרגע המצחיק ביותר: היו המון, במיוחד עם תחייה ומלכה, מירב, סמדג', אלה וריקי. הרגע המפתיע ביותר: הנשיקה של מלכה ואופיר באחד הפרקים הראשונים. המגישה - גלי, שירה או אלה? גלי. העורכת - סמדג' או מירב? מירב. העונה הראשונה או העונה השנייה? העונה השנייה. ציון (מ-1 עד 10): 10, ובגדול.

עונה../images/Emo13.gif

השחקן הטוב ביותר: גיא לואלללל (איתן) השחקן הגרוע ביותר: רן בכור.. (ברק) השחקנית הטובה ביותר: מרינה מקסימיליאן בלומין
השחקנית הגרועה ביותר: נעמה שנדר (שירה) הדמות האהובה: מירי! וסמדג'! ואופיר גם טיפה חח הזוג האהוב: מירי ואופיר הרגע העצוב ביותר: אחד שזכור לי במיוחד זה שדניאל מתה.. וכל הפרקים שבאו אחרי הרגע המצחיק ביותר: היו המווווון כאלה! לא זכור לי אחד מיוחד כרגע הרגע המפתיע ביותר: הקטע שמירי נכנסה לבית של גלי ואמרה לה "אני לא יכולה יותר".. וככה גילו שהם חברות.. הפה שלי היה ככה איזה שעה
המגישה - גלי, שירה או אלה? גלי העורכת - סמדג' או מירב? מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? שניה ציון (מ-1 עד 10): 10!

FreshF5

New member
אני

השחקן הטוב ביותר: גיא לואל השחקן הגרוע ביותר: יון תומרקין השחקנית הטובה ביותר: טלי אורן השחקנית הגרועה ביותר: אורנה דץ הדמות האהובה: טרי הזוג האהוב: טרי ושירה הרגע העצוב ביותר: כשדניאל מתה הרגע המצחיק ביותר: כשיובל המבולבל מפציע בתור ההפתעה לראובן הרגע המפתיע ביותר: שירה וטרי מפתחות חברות (בחיים לא הייתי מקשרת ביניהן....) המגישה - גלי, שירה או אלה? שירה העורכת - סמדג' או מירב? מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? השנייה ציון (מ-1 עד 10): 9

HanAn189

New member
קורא סמוי עונה גם על השאלון ../images/Emo163.gif

השחקן הטוב ביותר: גיא לואל - איתן השחקן הגרוע ביותר: רן בכור - ברק השחקנית הטובה ביותר: מארינה מקסימיליאן בלומין
השחקנית הגרועה ביותר: לא הייתה
הדמות האהובה: תחייה קריסטל
הזוג האהוב: אופיר ומירי הרגע העצוב ביותר: כשסמדר העיפה את מירי מהבית... הרגע המצחיק ביותר: במילת, בפרק הסיום, כשמירב שאלה את סמדג' איך קוראים לתינוק, סמדג' ענתה לה שקוראים לו לב, וכשמירב שאלה "לב?", אז סמדג' בכאבים, בכי ועצבים ענתה: "כן כן בן!!! אני מחוברת לאהבה, אוקיי?!"
הרגע המפתיע ביותר: כשתחייה סיפרה שהיא נאנסה היא ממש ממש לא צפוי
המגישה - גלי, שירה או אלה? גלי העורכת - סמדג' או מירב? מירב העונה הראשונה או העונה השנייה? שנייה ציון (מ-1 עד 10): 15

עונה:)

השחקן הטוב ביותר: גיא לואל(איתן) השחקן הגרוע ביותר:אממ...עמנואל הלפרין(ראובן) השחקנית הטובה ביותר:טלי אורן!!ומרינה מקסימילאן בלומין(סמדג' ומירי) השחקנית הגרועה ביותר:אורנה דץ:S הדמות האהובה:אממ...סמדג' וטרי הזוג האהוב:שירה וטרי
הרגע העצוב ביותר:אמ..כשאלקנא מראה לטרי את הוידאו של דניאל והיא מתחילה לבכות....זה קרע לי את הלב:( (זה מה שעלה לי לראש) הרגע המצחיק ביותר:היו המון..אממ אבל אחד מהם זה כשמלכה מגלה שהיא ותחיה היו ביחדXDאה וגם שאילנה מקריאה את כל פליטות הפה של תחיה...
הרגע המפתיע ביותר:בפרק האחרון,עם גיא זוארץXD המגישה - גלי, שירה או אלה?שירה:) העורכת - סמדג' או מירב?מירב,אין כמו כלבה חסרת מצפון בתור עורכת העונה הראשונה או העונה השנייה?ראיתי רק את השניה,אז..:p ציון (מ-1 עד 10):9.5 (סורי,אילנה פשוט מיותר כלכך...)

וואי

הקטע שאילנה מקריאה את הפליטות פה של תחיה זה קטע אחד הקורעים חחחחחח כמה צחקתי

FreshF5

New member
חח איזה קטע, אתמול צפיתי קצת בפרקים

ונפלתי על 33-35 עצרתי ב-36... תודה :)

למעלה