ריבים עם אמא

אביה 11

New member
ריבים עם אמא

היי אני בת 14 ואני תמיד רבה עם אמא שלי על הלימודים ובכללי אני רבה עם אמא שלי והיא תמיד מענישה אותי או צועקת עלי ולפעמים אני מרגישה שהיא בכלל לא מבינה אותי שקשה לי בלימודים ואני הכי מתאמצת שיש ותמיד כשהיא רבה איתי היא מוציאה מילים שפוגעות בי ואני תמיד בוכה וקשה לי עם המצב הזה שכל הזמן אנחנו רבות ושהיא צועקת עלי וזה זה פוגע בי כל פעם מחדש ובאלי למות כבר/לברוח מהבית אני כמעט כל הזמן בוכה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
משאלה לשקט

אביה יקרה,

אני שומעת כמה קשה לך בריבים ובמלחמות עם אמא שלך, כמה את נפגעת מהמילים המכאיבות ומהידיעה שאת מנסה הכי הכי שאת יכולה וזה לא מספיק, ואת לא מקבלת תמיכה. לפעמים בלהט הדברים, במהלך ויכוח יכולות להיפלט מילים קשות ופוגעניות, ואם רק אותן אמרות היו נאמרות בשיח ולא בכעס וצעקות, יכול להיות שזה היה מקל על ההקשבה וההפנמה, ולא סוגר אותך. אבל בינתיים.... את נסגרת, וכל הבלגן שבבית-בלב-בראש, רק גורמים לך לרצות לברוח אל שקט, למקום אחר שבו לא תבכי ולא תרגישי פגועה, אלא מנוחמת, מוערכת ואהובה.
יקרה, האם את מוצאת מפלט בתחומים אחרים שלא קשורים ללימודים, בהם אתן מסתדרות ומוצאות מכנה משותף, מגיעות להסכמה? האם את מוצאת בסביבתך חברים או בני משפחה אחרים להיתמך בהם?

אם תרצי לחלוק איתנו עוד מהקושי, מההתמודדות, מהרצון לברוח, או כל דבר אחר, את מוזמנת לכתוב לנו גם בצ'ט כל יום בין 21:00-00:00, נהיה שם בשבילך, אחד על אחד, מכל הלב. בינתיים, קבלי חיבוק גדול מאיתנו

"לא רוצה להיות עצוב ולא יכול להיות שמח
כבר לא בטוח מה חשוב לא רוצה להתווכח
שוב צריך לדעת איך למחות את הדמעות
ושוב צריך לדעת ללכת הלאה
"

למעלה