לא רואה בעיניים

lexoon

New member
לא רואה בעיניים

בדרך כלל תראו אותי עם סיגריה בפה וסביר להניח שלא אהיה הכי נחמד וסבלני לפעמים אומרים לי לקס אתה בנאדם קר ומנותק ואני מודה.לא פותח ידיים ומחבק את כולם. בתכלס יש לי סבלנות ים..אבל לפעמים חושב כאילו למה באמת צריך לשאוף כל כך קדימה כשכולם מנחיתים אותך כל כך למטה כל הזמן. וללכת בראש נגד כל הדברים שסוטרים לי על הפנים כל יום כל דקה אז הגעתי לנקודה כל היא שהיא רחוקה מהשנים הקודמות שטבעתי בלא מודע ומכאן אני נכנס לבועה שאין לה הרבה דרכים או שהיא תעלה יפה באוויר או שהיא תתפוצץ ובי. מרגיש חנוק. מליון דברים עוברים לי בראש ...אבל מה... אין אל מי לדבר. בתכלס יש אבל מזה ישנה עכשיו דברים?.ממילא כל השיט שקורה נשאר איתי אז זה לא ואם לכלום . דעה פה עצה שם .בסופו של דבר זאת בחירה שלי ואני שוב בסיבוב של יאוש שאוחז בי 7\24. כבר אין לי לאן לשאוף ..היו לי חלומות אבל לא מעוניין אפילו לממש אותם כשכל כך הרבה חרא בחיים.אם עכשיו ככה מה יבטיח לי שיהיה סבבה אחר כך... לא אומר וורוד .. אבל סבבה כזה . כאילו שיגידו תמשיך טיפול ...וכל מיני פינות אחרות שהקלטתי אליהם לחיים שאני צריך לתקן ולסדר .אבל לא נולדתי כדי לראות שחור בעיניים. אבל כרגע ..וואלה אני עיוור צבעים ודי נשברתי.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נחמד..

מתמודד ויודע שהחזית שנדמה לך שמתארת את מה שהסביבה אינה אמיתית. מתנדנד ומבקש מזור ותשובה ונראה שכול מה שאת זקוק לעשות הוא לעבוד וגם לנוח ובקש חברים וסיוע.
אנחנו כאן מקשיבים.

למעלה