יש לנו 2 ביטוחים סיעודיים

יש לנו 2 ביטוחים סיעודיים

אחד של קו''ח כללית מושלם ואחד של הפניקס, אנחנו עומדים לבטל את הביטוח של הפניקס כי בעת הצורך הרי אנחנו נקבל רק מקופה אחת החזר, אנחנו בני 71 וחיים מפנסיה כך שאין כספים עודפים , מה דעתכם? אשמח לשמוע

k-don

Well-known member
הביטוח הסיעודי בפניקס הוא בנוסף על הביטוח דרך הכללית

במקרה של מצב סיעודי תוכלו לקבל משניהם כסף.(גם אם זה יהיה יותר מההוצאה על הטיפול הסיעודי - תלוי בדיוק איזה ביטוח סיעודי עשו לכם בפניקס)
השאלה היא כמובן אם סכומי הביטוח שיש לכם בכלל מספיקים למצב סיעודי

יש לנו ביטוח הכללית שבעת הצורך

נקבל 5.000 ויש של הפניקס שנקבל 10.000 למשך 5 שנים, היי ת י רוצה שיגיע אלינו הביתה יועץ שמתמצא בכל התשלומים כי נראה לי שיש לנו כפילויות ומשלמים סתם כסף, היום קיבלנו עוד מעטפה עם תשלום של 132 ש''ח לכל אחד מאיתנו של חברת הראל ואני לא יודעת על מה אני משלמת, למי צריך לפנות על מנת שיסביר ויעשה סדר בבלאגן?

האם אני כחברה הכללית משלמים סכום מסוים ומעבר לזה משלמים עוד סכום לחוק בריאות ממשלתי?

אשמח לתשובות ותובנות.

k-don

Well-known member
אצלי כל שבוע מתקשרים להציע לשלוח סוכן כדי לעשות סדר

בתיק הביטוח.

את לא יודעת על מה התשלום של 132 להראל?

אולי גם אלי מתקשרים ואנחנו מנפנפים

אותם כי חשבנו שלא צריך, והנה הגיע הרגע שכן, אך אני לא רוצה שיגיע מישהו אקראי אני רוצה מי שמבין עניין עם המלצות .

האם מי שמשלם ביטוח בריאות פרטי ומושלם צריך לשלם גם עבור חוק בריאות ממלכתי/ממשלתי או איך שתקראו לזה? אם כן אז למה הכפילויות?

אכן כן. ביטלנו של הפניקס כי במילא

לא מחזירים בעת הצורך משתי חברות ביטוח, רק לחשוב על כל השנים שזרקנו מלא כסף על גם וגם.

k-don

Well-known member
היום ביטלתם? איך את יודעת שלא מקבלים גם וגם?

זה תלוי ממתי הפוליסה בפניקס והאם היא היתה עד עכשיו קבוצתית

לא קבוצתית, היתה פרטית ולא מקבלים

באותו זמן מ2 חברות ביטוח, זה נבדק על ידינו סתם שילמנו ו שנים לפניקס כאשר כל השנים היה לנו גם של חברת הראל.

k-don

Well-known member
אתמול אמרת שיש לך ביטוח בפניקס. היום את אומרת שכבר ביטלת

אותו. אז למה כל השרשור?

כנראה שפיספסתי משהו או שלא כתבתי ברור.תודה

יש לי בטוח סיעודי בפניקס כבר 9 שנים או פחות אבל בסביבה, יש לי ביטוח סיעודי בהראל דרך המושלם, ואתמול החלטתי לעשות סדר בענינים מכיוון שלא משלמים לך בעת הצורך משתי חברות ביטוח אז ביטלתי את הפניקס, ברור?

k-don

Well-known member
אם בפוליסה בפניקס הסכום הוא מסוג פיצוי, אז הוא

בנוסף על הסכום שישולם מהראל

ואם הוא מסוג שיפוי אז לא ישולם כפל

k-don

Well-known member
מי המליץ לך לקנות בפניקס? האם זה היה כשכבר היה לך סיעודי

דרך הכללית?

למעלה