שאלה לגבי קינסיולוג מוח אחד

ladybug4NLP

Active member
שלום milivnili

חרדות ודכאון הם סימפטומים לחוסר היכולת או הרצון של האדם להתמודד עם דברים בחייו. החרדה היא תמיד מדברים שעדיין לא קרו (עתיד) הדכאון הוא חוסר (או מחשבה שיש חוסר) בכלים להתמודדות המצב. עשית צעד אחד גדול קדימה בכך שאת כבר יודעת שיש אור בקצה המנהרה (רבים מאלה הנמצאים בדכאון קליני אינם מסוגלים להגיע תובנה כזו). אם את מוכנה להתמסר לשינוי, הנחיה/טיפול יכולים להיות מצויינים בשבילך לשחרור והמשיך לצעוד קדימה, מצויידת בכלים שאת זקוקה להם כדי להשיג את המטרות שאת כל-כך רוצה. בהצלחה

milivnili

New member
שאלה לגבי קינסיולוג מוח אחד

האם קינסיולוג מוח אחד יכול לעזור במקרה של תקיעות, חרדות, פחד ודיכאון? אני צריכה שמישהו יפלס לי את הדרך החוצה מהמנהרה החשוכה. אני מחפשת את האור בקצה המנהרה.

יעל שר1

New member
חרדות , פחד ודיכאון

milivnili שלום חרדות, פחדים ודיכאון יכולים להיות קשורים אחד בשני ולעיתים נפרדים. כשיש ישנן חרדות ופחדים מן הסתם תהיה גם תקיעות שמשמעותה חוסר תנועה שיכול להתבטא בפיזי בגוף וגם בעשייה והתקדמות בחיים בתחומי החיים השונים. כשאני מפחדת אני לא מבצעת פעולה הקשורה לנושא. כשאני בדיכאון השרירים שלי לא מסוגלים להיות במצב שאני מחזיקה את הגוף וכן הלאה. אם תשבי בשקט עם עצמך ותנסי להקשיב לגוף שלך תוכלי להרגיש את תגובתו לנושאים שהעלת כומ, חרדה, פחד, תקיעות ודיכאון. קינסיולוגיה היא עיצוב ולמידה מחדש של החשיבה. בתהליך אנו מלמדים את המודרך (מטופל) להסתכל מזוויות ראייה שונות, לשנות אמונות ודפוסים תוך כדי העלאת הנושאים למודעות כדי להזרים את התנועה בגוף. קינסיולוגיה מטפלת גם בנושאים שציינת ישנם תהליכים המיועדים לחרדות ויחד עם זאת כל תהליך יהיה מותאם בופן אישי. ניתן להגיע לתוצאות טובות מאוד בתחום הזה. זהו שינוי עמוק של דפוסי חשיבה והתנהגות. מה שחשוב הוא למצוא מטפל שנוח לך איתו כדי להתחיל לצאת אל האור ולהפיץ את האור שבתוכך ממך החוצה. בהצלחה והרבה אור יעל שר

למעלה