מישהו לקח אליפות ב-2K 18.?

somone14111

New member
מישהו לקח אליפות ב-2K 18.?

סוף סוף, אחרי הרבה עליות ומורדות, לקחתי אליפות עם יוסטון. עונה ארוכה של 82 משחקים מהנים, ופלייאוף שהתחיל קשה (3:4 על הקליפרס בסיבוב הראשון) והסתיים מתוק עם 2:4 על הקאבס בגמר.

פייר? הופתעתי מהקלות בפלייאוף, עשיתי 0:4 על OKC ו-1:4 על גולדן (ללא קרי הפצוע). לי נפצע פול לאורך כל הפיינלס. בעונה הרגילה היה לי יותר קשה, נכנסתי לפלייאוף רק מהמקום השביעי (!).

הארדן כמובן היה מדהים כל העונה, גם קאפלה (אלייופים חופשי).
האכזבה הגדולה הייתה מחגיגות האליפות, 2 שניות רואים את הגביע ואת הארדן עם הפיינלס MVP, קצת קונפטי וזהו. לא יכלו לתת לזה יותר במה?

אשמח לעוד דעות.

כל הכבוד לך שהצלחת לשחק כל כך הרבה משחקים בלי להירדם

אני לא מסוגל לשחק בסינגל פלייר במשחקי מחשב בכלל.
יותר מדיי מונוטוניות ושיעמום מול A.I מעפן שחוזר על עצמו ברמה נמוכה.

Roeiii1

New member
שיחקת MY CARRER?

MY CARRER או עונה רגילה שאתה שולט על כל השחקנים?

MY CARRER הרבה יותר כיף ,
משחק 2K מאז 14 , אבל תמיד מתקשה בפלייאוף. משחק על הרמה הכי גבוהה ויש שחקנים שפשוט בלתי ניתנים לעצירה

האליפויות היחידות שלקחתי הם עם גולדן ב15 כSF ועם ניו אורלינס העונה , כשאני משחק PG

somone14111

New member
עונה רגילה

MY CARRER לא ניסיתי. אני משחק ברמת אולסטאר, כמו שאמרתי נכנסתי לפלייאוף רק מהמקום השביעי, בפלייאוף משום מה זה הלך קל. כנראה שאעלה את הרמה.

Roeiii1

New member
מי קרייר אתה שולט על שחקן אחד

אתה בוחר שחקן בעמדה מסויימת , בוחר לו גובה ומימדי גוף
ומתחיל איתו קריירה

אתה שולט רק בו , אתה מחליט אם לצאת לשלשה , להיכנס פנימה לחיתוך , גם בהגנה האם להביא דאבל , גג וכו'
זה הרבה יותר כיף וריאלי שאתה שולט על אחד מאשר שאתה בעצם שולט על כולם

DRORIKO8

New member
אתה מחזיר אותי לילדות

כמה חרשתי את NBA JAM, ואחרי זה את NBA LIVE המתקדם יותר. בתחילת המילניום כשהתבגרתי וגיליתי את הדבר הזה שנקרא טקטיקה זנחתי את כל המשחקים האלה. בלי טקטיקה זה סתם להזיז שחקנים מצד לצד.

אגב לא יודע כמה מביניכם זוכרים, אבל באמצע שנות ה-90 היה משחק בשם "מייקל ג'ורדן". אני זוכר שקניתי אותו בהתלהבות ואז גיליתי שזה בכלל משחק של מכללות עם שחקנים כל כך אלמוניים שלדעתי היצרן המציא אותם. מייקל עצמו מופיע שם במדים של המכללה שלו קרוליינה. אין ספק שמדובר בעקיצת המאה.

למעלה