סכמ"ש

sparx

New member
סכמ"ש בניחוח קטנטנות

מאז שמת לי המדגישומטיק לענות על שאלות נהיה עבודה!
איך עבר השבוע? חלק מהשבוע הזה עוד הייתי בחו"ל... את שאר השבוע אני לא זוכרת בכלל.. טוב אולי קצת..
משהו טוב שקרה השבוע: הייתי בפראגגגג... והיה מעלףףף
משהו רע שקרה השבוע: אח של מישהי מהעבודה נהרג בתאונת דרכים, זה ריסק אותי.. זה לא אמיתי ולא נתפס בכלל..
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: קצת קשה לי לכתוב את הדבר המצחיק עכשיו שהזכרתי לעצמי את מה שכתבתי למעלה.. אבל לפני שזה קרה, חזרתי מחו"ל והבאתי לבוס שלי שוקולדים עם צורות של כריסמס כזה.. הוא חולה על שוקולד אז זרמתי. וכשהבאתי לו אותם אמרתי לו שאני לא יודעת להעיד על האיכות אבל זה היה חמוד אז קניתי לו.. והוא כזה מסתכל על השקית ואז זורק אותה בהפגנתיות על השולחן שלו ואומר לי "זה בלגי". כאילו זה הדבר הכי נוראי שיכולתי לתת לו אי פעם חח ואז פתח בסיפור שמסביר לי שהשוקולד הבלגי ידוע בגלל איש בלגי אחד ספציפי.. שבכלל נסע לשוויץ ללמוד על השוקולד.. אז בתכלס השוקולד הכי טוב ביקום הוא שוויצרי והבלגים סתם מעתיקנים. (כן, הוא שוויצרי.. חח). כמובן שגילגלתי עליו עיניים חח ואמרתי לו שהיה לי ברור שיהיה לו מה להגיד על זה..
התחדשות השבוע: קניתי מלאאא דברים... כ"כ זול שם! ליאת- קניתי מארז קטן וחמוד של בנפיט העונה לשם HOOLA, וזה עונה על שאלתך מהפעם הקודמת איך לא קניתי הולה חח, אבל גם שם לא היו כל המותגים שחיפשתי.. אז זה הדבר היחיד שקניתי מספורה.. אבל אז גיליתי את הסופר פארם שלהם והשתוללתי עם כמה שזול שם.. וקניתי מלא מסקרות, אייליינרים, ליפגלוסים, קונסילרים, מייקאפ של דרמקולור (עולה 20 ש"ח והוא מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםם - יש באתר הפולני), פריימרים.. ועוד ועוד.. קניתי גם בגדים, וקניתי נעלי ספורט של נייק שממש רציתי כבר הרבה זמן אבל עולות יותר מ75$ אז לא שווה להזמין מהנט. וקיבלתי החזר מס עליהן אז בכלל יצא לי מחיר שווה!
השבוע מ-1 עד 10: חלק ראשון של השבוע -10. חלק אחר של השבוע - 2
יום השבוע: ראשון
סלב/ס השבוע: לאלוצ'קה
שיר השבוע: אז ככה. עשיתי לכן קצת טיזינג עם הכותרת חח. נסענו לפראג 3 חברות, לטיול על תקציב מה שנקרא (חוץ ממני אובייסלייייייייי אני כזאת בזבזנית חח), אז עניין התקציב + העובדה שאנחנו צריכות חדר ל3 הביא אותנו למלון שהחדרים שם הם קצת כמו אכסניה/מעונות/החדר של הבנות במעון בקטנטנות חח ועוד מהתמונות באתר אמרתי להן שזה הכי קטנטנות שלנו.. ואז כשהגענו החדר באמת נראה ככה... עם מיטות אחת מול השניה כזה.. אז כל הטיול שמנו שירים של קטנטנות ורקדנו בחדר.. יש לי את זה בוידיאו אפילו חח
סרט השבוע: היה איזשהו סרט במטוס אבל אני לא זוכרת איזה
ספר השבוע: הנסיך הקטן
סדרת השבוע: האנטומיה של גריי ואספרנסה מיה
מבחני השבוע:
בילוי השבוע: פראגוש. וגם יום חמישי הלכתי עם חברה מהעבודה לקצת שופינג (חחח כן.. תוסיפו מעיל, ארנק ותיק קלאץ' לבזבוזים) ודינר אחרי העבודה..
תוכניות לשבוע הבא: הממ... כרגע מתוכנן לי רק ארוע חברה..
מסר לאומה: 2015 היא השנה הכי קשה שהייתה לי אי פעם מבחינת אבדות.. שנה מרושעת, ואני לא יכולה לחכות שתסתיים כבר.
ציטוט השבוע: "It's belgium"
תמונת השבוע: http://www.sephora.com/do-hoola-bey...arousel_brand:benefit cosmetics_p397340_image

שיהיה שבוע טוב נסיכות

shiran232

New member
שמחה לקרוא שנהנית בפראג

אני הייתי מקבלת את השוקולד באהבה, ללא הבדל דת, גזע ומין.
&nbsp
כמה איפור את קונהההההההה!
בכל מקרה, תתחדשי!
&nbsp
חחחח היית מצלמת לנו את החדר
קטנטנות לנצח!
&nbsp
שבוע טוב

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Jolleen

New member
תאונות דרכים זה כ"כ נורא!!

מוות מיותר... בגלל זה זה כ"כ עצוב.

&nbsp
תכלס הוא צודק, השוויצרים הם האלופים בשוקולד.. יש להם את לינדט המושלם
את ממש אוהבת איפור חח אני בקושי מבינה בזה שמה רק מייקאפ מסקרה ולפעמים קצת אודם עדין ממש
עד עכשיו אין לי מושג מה זה בכלל קונסילר חח
חחח איזה חמודות שנזכרתן בקטנטנות
נראה לי שכל החברים שלי עכשיו בכלל לא צפו בזה חח חברות הזויות

LiaTuSh18

New member
כל מוות הוא מיותר אלא אם כן הוא בשיבה טובה...

קונסילר עושה את הפעולה שאנשים חושבים שמייקאפ עושה.. הוא מסתיר פגמים..(מייקאפ רק מאחד את כל הגוונים בפנים לגוון אחד)

Jolleen

New member
אבל.... ככה גם המייקאפ מסתיר פגמים

לא מבינה את ההבדל!

LiaTuSh18

New member
שמחה שנהנית בפראגוש!

ברור שאני רוצה האול!
איו לא איזה נורא זה עם האח של החברה.. איך בשניה אחת עולם שלם מתרסק.
חחח גדול עם הבוס. נראה לי שמעתי על זה פעם משהו..כמו שהאיטלקים גנבו את הפסטה מסין (?) ואיזה הזיו שהוא שוויצרי.. כאילו.. יש אנשים שעלו משוויץ לארץ? למה? ואם הוא כל כך סולד מהשוקולד אני אשמח לקחת אותם במקומו

אומיגאד אומיגארד אחרי שקראתי את החלק של ההתחדשות בכלל אני רוצה האולללל כולל תמונות וסקירה והכל! תהי בלוגרית מה יש??? את לא יכולה לעשות לי כאלה טריגרים!
לאלוצ'קה חחח שיכנזת אותה

חחח יאאא תשימי תמונה של החדר קטנטנות נראה! (הוידאו בכלל עדיף אבל לא יודעת אם תזרמי חח)
האנטומיה
איפה את ?
יאו אחותי את בזבזנית עללל תעצרייייייייייייי!
אבל תתחדשי איזה כיף לך חחחחחח
שבוע טובבב:-*

sparx

New member
בזבזנית על חלל חח

הבוס שלי לא עשה עליה.. אם כי במקרה הוא גם יהודי.. זה קטע בחברה שאני עובדת בה.. לתפקידים הממש בכירים הם מביאים אנשים מרחבי העולם (חברה בינלאומית וזה..) והם עושים תפקיד 3-4 שנים ועוברים למדינה אחרת לתפקיד אחר..
&nbsp
הוא לא באמת סלד מהשוקולד חח זה הכל בצחוקים..

ואם כבר הבוס שלי.. (סורי אני לא יכולה הוא כל יום עושה קטע מצחיק אחר חח) לימדו אותו לפני כמה זמן כמה מילים מסוימות בעברית (חוצפנית, חופרת, ועוד משהו חח) ואז בהזדמנות אחרת הוא שאל אותי איך אומרים brown noser ולימדתי אותו שזה חנפנית. ואז היום הוא דיבר עם ההיא שלימדה אותו את שאר המילים ופתאום אמר לה "חנפנית" היא הייתה בהלםםםםם חח
&nbsp
הייתה לנו במשפחה שיחת חפירה מזה ארוכה ומייגעת על האם האיטלקים גנבו את הפסטה מהסינים... אח שלי החליט להיות עקשן מעצבן (זה בסדר אני גם עקשנית מעצבנת חח) ולא הפסקנו כל המשפחה להתווכח על זה חח
בבקשה - התמונה. חח אני יודעת שהמיטות אמורות להיות על הצד כזה אחת מול השניה.. אבל עדיין זה ממש הזכיר לי..
http://q-ec.bstatic.com/images/hotel/max400/483/48309826.jpg
&nbsp
בהאנטומיה אני בעונה שמשודרת כרגע ביס
&nbsp

Jolleen

New member
מממ *מתערבת*

משיחה שהייתה לי עם שף מדופלם לאחרונה....
הפסטה היא מסין.

tamaguchi girl

New member
אני התרגלתי להדגיש בלעדיו, זה לא כזה נורא אחרי כמה זמן..

איזה כיף חופשש! משהו שווה במיוחד בפראג ששווה המלצה?
&nbsp
מצטערת לשמוע

&nbsp
תתחדשי על כל הקניות! איזה כיף זה נעלי ספורט בזול! בארץ קורעים במחירים
ולאחרונה אני שמה לב לזה יותר כי התחלתי להתאמן בחצי שנה האחרונה, והנעליים שלי נשחקות מהר מאוד
בקיצור, טוב עשית שקנית שם

&nbsp
חחח הכי כיף טיול כזה! נשמע חוויה שהן זרמו על קטנטנותת

&nbsp
שיהיה שבוע מוצלח :)

למעלה