מחזירים את הפורום לחיים? איזה כיף ,מי עוד הביא את GOD OF WAR

amithas190

New member
מחזירים את הפורום לחיים? איזה כיף ,מי עוד הביא את GOD OF WAR

יש לי אותו מאז ההשקה, יודע שגם לאיוול ולמישהו 2 זמן קצר אחר

וגם לפרסונה כך. משחק שקשוקה לפנים עפו לי הסככות ממנו, אבל וואי הוא ארוך כמו פסק דין.
לא נגמר, אני עדיין בהלם מהגרפיקה שלו, מזה שהוא לא משעמם אפילו לדקה.

הרעיון לרייבוט היה כל כך טוב ואפילו לא איכפת לי שכל ההמשכים יהיו ככה רק שיהיו בבקשה בלי הילד, הוא קצת הרגיש לי מיותר מבחינת גיימפלי והוא קצת built in guide.

אני אוהב את כל מה שהוא מייצג בעלילה אבל הייתי מעדיף שהוא יהיה רק בסרטוני העלילה ולא בגיימפלי, למרות שיש שיטענו שמה שאני מציע פה שובר את ההימרסיה והריאליזם, לדעתי היה יוצא משחק אפילו עוד יותר טוב.

כרגע המשחק סינגל פלייר הכי טוב By far ואני לא רואה את ספיידרמן TLOU 2 או משחק אחר מתעלה עליו.

מה שכן לא החלטנו אם הפורום חוזר או לא.

הרעיון היה להקים שרשור E3 בשביל הנוסטלגיה נטו, לא ראינו כאן את הוותיקים מספיק בשביל לחזור למה שהיינו.

amithas190

New member
התחלתי אותו אתמול . פשוט מדהים

הרבה מעבר למה שציפיתי.
הבעיה של הילד זה שפתאום באות לו יציאות של ילד אמריקאי ... מה אתה צועק oh yeah! אתה אמור להיות ילד ויקינג שחי ביער מושלג.
&nbsp
אנחנו צריכים להחזיר את הפורום .

מישהו 2

New member
לא יודע אם הפורום יחזור או לא

מה שבטוח כל מה שיקרה מעכשיו יהיה אינטואיטיבי - וזה מה שיחליט אם הפורום הזה ישאר בחיים עוד קצת.
ובאינטואיטבי אני מתכוון שאם אתם מרגישים צורך לדבר או לשתף חדשות פשוט תעשו את זה. נראה שאני כאן , evil , כרונו וכו' זה יעשה את העבודה בינתיים

מישהו 2

New member
כמשחק עלילתי הוא מדהים

הגיימפליי יחסית בינוני, GOW3 נגיד היה יותר כיפי במידה מסוימת לטעמי
אבל כשמסתכלים על החבילה השלמה הוא לגמרי אחד הטובים של כל הזמנים ששיחקתי.
&nbsp
האלמנטים של ה- RPG "ועולם פתוח" באים על חשבון הגיימפליי המוכר והאהוב של סדרת GOW . לא מי יודע מה עניין אותי העניין של שדרוגי שריון ודברים בסגנון.
"העולם הפתוח" שלא באמת פתוח במשחק הזה, שכל פעם שאתה רוצה לעבור מעולם אחד לעולם אחר אתה צריך לעבור את אותה אנימציה מייגעת , שהיא מגניבה רק בפעם הראשונה וכו' וכו'
אלה כמה חסרונות שראיתי במשחק. מה שלא היה חסרון זה הילד בגיימפליי

לא רואה איך המשחק הזה היה יכול להיות טוב בלי כל הדו שיח ביניהם. זה בדיוק כל העניין , זה היה הופך את המשחק לממש מוזר ושקט בלעדיו
אוברול זה לגמרי משחק של 8-9
&nbsp

oronm316

New member
מנצל את ההודעה שלך לשאלה חשובה

כנראה שאלה טפשית, אבל יש דרך לנטרל את השליטה של 2 ג׳ויסטיקים במשחק? לחזור לסגנון הרגיל של רק ג׳ויסטיק אחד לתנועה כמו במשחקים הקודמים?
&nbsp
אף פעם לא הצלחתי להתגבר על המוגבלות שלי בשליטה כזאת (ובגלל זה אני נמנע מהרבה משחקים בסגנון הזה)

evilplate

New member
כבר סיימתי אותו. משחק ענק

אבל היו חסרים לי יותר בוסים ופאזלים מגוונים יותר.
&nbsp
גם הרגיש לי שנגמר ממש מהר ובפתאומיות, ציפיתי שהולך להיות עוד קטע אבל לא, פשוט נגמר לי :(
&nbsp
לא מסכים עם מישהו2 בנוגע לגיימפליי, מערכת הקרב פה פצצה ולא רואה ממטר אף משחק אחר בסדרה הזו, יש פה יותר אלמנט טקטי והכל מרגיש פשוט הרבה יותר טוב. אם היינו מקבלים עוד משחק גוד אוף וור עם מערכת הקרב של המשחקים הישנים (ובאותו סגנון באופן כללי) אז לא הייתי טורח איתו בהשקה ובטח הייתי קונה אותו באיזה סייל ולפי המכירות ההיסטריות של המשחק הזה שאוכלות כל משחק אחר בסדרה נראה שהרוב מסכימים איתי שהם שיחקו אותה מבחינת השינויים שהכניסו לסדרה.
&nbsp
גם לא מסכים עם כרונו שהיה כדאי להוריד את הילד בגיימפליי, מקסימום לעשות לו כמה adjustments אבל אם הוא היה נעדר מהגיימפליי ומופיע באורח פלא בקטעי קישור (במיוחד שהמשחק מנסה להיות רציף מבחינת צילום) זה היה ממש גרוע.

למעלה