מה שיחקתם השבוע?

PlayGirl3

New member
Yakuza 4

אני לפני הקרב האחרון, עושה כל מיני דברים צדדיים לפני שאסיים את המשחק.
בעקרון המשחק מאוד קל, לא הפסדתי באף קרב כל המשחק. אולי רק הבוסים האופציונליים יהוו אתגר כשאצליח לפתוח אותם.
יש במשחק 4 דמויות כשבכל חלק משחקים את אחד מהם ובחלק האחרון אפשר לעבור בין דמויות כדי להשלים קווסטים ודברים שונים, אבל מבאס לחזור לדמויות 1-3 כי הרביעי כל כך הרבה יותר מהיר וחזק מהם ויש לו הרבה יותר פינישים. מאוד לא מאוזן.
מה שכן אהבתי זה שיש המון מה לעשות. אפילו שהמפה יחסית קטנה צריך לחקור אותה לעומק עם כל אחת מהדמויות בנפרד כדי באמת להבין כמה תוכן דחפו שם.
זה לא שהמשחק לא טוב, אבל יש לו הרבה בעיות. הייתי נותנת לו 7. מקווה שההמשכים יותר טובים.

מפוצץ בתוכן טוב ומשמעותי או תוכן כמו "קרבות תרנגול" כמו SD ?

אמרת שיש סייד סטוריז לא? כמה הם מושקעים ? עכשיו שסיימת אפשר באמת להגיד שחצי מהמשימות זה לדרדר בחורות לזנות? כי זה לא משהו שאני רוצה לעשות במשחקים שלי.

קיוויתי שיהיו סיפורי צד נוגעים ללב משהו טוב. ברור שלא כל סייד קווסט יהיה מושקע וטוב אני פשוט מקווה מאוד שיש כמות נכבדת של סייד סטוריז טובים.

העלילה נשמעת מסועפת מדי, אז לפחות שיהיו סייד סטוריז שמחזיקים את המשחק
גם למי שהולך לאיבוד בסיפור.

אולי הכי טוב להתחיל ביקאוזה 5 או 6 אני אבדוק את זה.

PlayGirl3

New member
הכל מהכל

יש מלא שטויות כמו קזינו, מכונות משחקים, קריוקי, משחקים יפניים למיניהם כמו מאג'ונג ושוגי, גולף וכו' שאין להם מטרה מלבד להרוויח כסף ולכל דמות יש די הרבה סייד סטוריז שהם עלילתיים. חלק מהם טובים/משעשעים, חלק פחות.
המשימות שקשורות לתעשיית המין הן בעיקר בחלק הראשון. אחר כך יש דמויות עם אופי מאוד שונה.
אני מאמינה ש-5 הוא קצת יותר טוב. אם מה שחשוב לך זה ההמשכיות אז דווקא כדאי להתחיל ב-4 כי מלבד קאזומה שהוא הראשי בכל המשחקים, כל 3 הדמויות שמשחקים ב-4 הן חדשות והן גם הדמויות שמשחקים ב-5, כלומר ממשיכים את העלילות שלהן.
על 6 אין עדיין מספיק מידע, אני לא יודעת מי הדמויות שיהיו שם חוץ מקאזומה.

CallMeCavanaugh

New member
שבוע קשה :(

המשכתי ממש קצת בבורדרלנדס 2. אני מבועס שאין לי זמן לשחק כי אני דווקא ממש נהנה ממנו בינתיים.
חוץ מזה, כבר חודשים ששוכב אצלי הדיסק של דסטיני (עוד מלפני שיצא The Taken King) ורציתי לראות במה מדובר. הכנסתי אותו לקונסולה ואז הוא התחיל להוריד 85897643859768723 גיגה של עדכונים אז עוד לא יצא לי לשחק בו

בשביל זה אתה צריך ריימן לג'נדס- סיפוק מידי גם שאין זמן לשחק

ואתה יכול לשחק עם כל המשפחה, תודה לי אחר כך, משחק ברמה הזו בקושי תמצא כיום.

מישהו 2

New member
גם בלאק אופס 3 זה סיפוק מיידי

תמיד יש לזה זמן, גם כשאתה צריך לצאת מהבית אבל יש לך חצי שעה לשרוף - COD

CallMeCavanaugh

New member
מעולם לא אהבתי את המולטי של COD

אני מעדיף מולטי שמאפשר לי גם לחשוב, לא כזה שפועל 100% על רפלקסים.
מבחינת סינגל - מאז MW2 אני מסרב לגעת ב-COD עם מקל של עשרה מטר.

מישהו 2

New member
יש סוג של חשיבה ב- COD

זה פשוט לא חשיבה מהסוג של משחק אסטרטגיה שיש לך שעה לתכנן מהלכים.
אלא היכולת בזמן קצר של שניות בודדות ופחות מזה לנסות לחזות את תנועת האויבים הקרובים ולתקוף ממקום שהם לא ידעו מאיפה זה בא.

בהתחלה אתה סתם מסתובב ויורה באנשים, אבל ככל שאתה נכנס יותר למשחק ומשפר את היכולות שלך ואתה נהיה "PRO" זה כבר לא סתם לרוץ ולירות באנשים, אלא שבאמת נוצרת חשיבה ודרך פעולה.
זה מה שמבדיל בין השחקנים הממוצעים לשחקנים שעושים 40 הריגות ומתים רק 3 פעמים וזה רק במשחקון אחד.
אבל אין ספק שיש פה גם עניין של רפלקים וקשר עין יד וזה העיקר

CallMeCavanaugh

New member
אם 2 גרם לי להחרים את הסדרה

אז כנראה ש"טוב כמו 2" זה רחוק מאוד מלהיות מספיק טוב בעיני.

meishar84

New member
מחרים את CoD מאז Ghosts

MW3 לדעתי התעלה עלMW2 המעולה, BO היה מעולה, BO2 היה סביר
ואז הגיע הפח ששבר את כלי המשחק.. Ghosts

משם עברתי לבאטלפילד וגמרתי עם CoD.
&nbsp
בבאטלדפילד המולטי הרבה יותר אסטרטגי ומצריך חשיבה ותכנון וגם להתאים הקיט שמשחקים איתו למפה. לעומת הCoD שהוא יותר משחק שעובד על רפלקסים נטו, אפשר להיות הכול, גם ככה אין לזה חשיבות. איך לעזאזל אפשר עם נשק צלפים לשחק כאילו זה Assault Rifle או Carbine, רק בCoD זה קיים.
המולטי של COD נראה כמו איזה מפת Team Death match בבאטלפילד
&nbsp
השנה BF5 הולך לשבור את CoD שקרוב לוודאי יצאו באותו זמן +-

CallMeCavanaugh

New member
היא באמת הייתה אחלה

סוג של קטע מולטיפלייר בתוך הקמפיין, שההתקפה יכולה להגיע מכל כיוון.
&nbsp
אבל את רוב עיצוב השלבים לא אהבתי - איכשהו כל שלב הסתיים במרדף וזה כבר היה מעיק. היו מרדפים מעולים - השלב שבו רצים למסוק על גגות הבתים בברזיל היה מעולה, מרדף אופנועי השלג היה מחורבן.
ויותר חשוב מזה - לא אהבתי את הכתיבה. קיטשית בטירוף עם חזרתו של פרייס ולא הגיונית בעליל עם דברים כמו איתור סוחר הנשק שמכר תחמושת לטרוריסטים באמצעות ניתוח של תמונת תרמיל ממצלמת אבטחה של שדה תעופה, גופה של אמריקאי באתר מתקפת טרור מובילה לפריצת מלחמת העולם השלישית, צוות קטן שמצליח לפרוץ לצוללת שיגור טילים גרעיניים ולשגר את הטילים ממנה או פלישה רוסית קרקעית לארה"ב שבמסגרתה נכבשות שכונות מגורים שלמות ואפילו הבית הלבן בעצמו. כל הניסיון הזה ליצור עלילה עמוסה באירועים מגניבים גרם לעלילה להיות מופרכת לחלוטין.

V Has Come To

New member
חחח...בטח תענוג לראות איתך סרטים...

כל שניה נראה לי אתה מצביע על חורים בעלילה...
אני לא אתווכח איתך על התלונה בעיצוב שלבים כי זאת כבר דעה אישית ואני גם חושב שאתה קצת צודק לגבי זה אבל לפסול את המשחק הזה ואת השאר שיצאו אחריו בגלל שהעלילה מופרכת וקיטשית לדעתי זה קצת טיפשי...
שאני רואה סרט כמו ממנטו או מועדון קרב כל חוסר דיוק או חור בעלילה מציק לי מאוד אבל כשאני רואה סרט אקשן דבילי סטייל מייקל ביי העלילה היא רק משנית ומה שחשוב זה האקשן והאפקטים...
אני מסתכל על הקמפיינים של COD כמו על סרט של מייקל ביי..זה כולה פאקינג שוטר ספריי אנד פריי חסר מחשבה או טקטיקה שלרוב מעביר לי את הזמן בכיף..אני מסיים אותו ביום-יומים ואם נהנתי ממנו אני אשחק אותו עוד כמה פעמים ברמות יותר קשות...העלילה ממש לא חשובה לי למרות שאני אוהב לפעמים את הדמויות והדיאלוגים...
בסה"כ לדעתי מאז MW2 יצאו עוד 2 קמפיינים טובים למשחק..בלאק אופס הראשון וMW3..כל מה שיצא אחרי זה פשוט גרוע או בינוני אבל זה לא בגלל העלילה אלא בגלל שהמשחקיות פשוט לא היתה כיפית או מעניינת...

CallMeCavanaugh

New member
אני אכן לא רואה סרטים של מייקל ביי

יש סרטי אקשן מעולים, למה לראות סרטים גרועים של מייקל ביי?

V Has Come To

New member
אז אתה רואה סרטים של ג'יימס קמרון..מה זה משנה...

אני זוכר שאמרת שאהבת את אווטר..אני בטוח שאם נחקור את הסרט לעומק נמצא גם שם חורים בעלילה...וראית את כל העונות של LOST..
בכל מקרה זאת לא הנקודה..תבין..אם היית כותב שאתה לא סובל משחקי COD בגלל שלדעתך הגיימפליי הוא גרוע וחוזר על עצמו לא הייתי בכלל מגיב להודעה שלך..כמו שאמרתי בהודעה הקודמת - הדגש במשחקים האלו הוא הגיימפליי ולשפוט אותם לפי העלילה זה פשוט פיספוס...

CallMeCavanaugh

New member
למה שתקבע בשבילי מה הפרמטרים שלי לשפיטת משחקים?

אני רוצה לשפוט משחקים על פי העלילה, אפילו אם הם COD. זה לא שבכל משחק העלילה והכתיבה גרועים כמו ב-MW2. אפילו ב Battlefield Bad Company 2 המטומטם לא הרגשתי את אותה רמת זילזול באינטליגנציה שהרגשתי מ-MW2. ברור שבסרטים יש חורים בעלילה, השאלה היא מתי הדברים לא בדיוק מסתדרים ומתי לוקחים חור בגודל אריזונה ובונים עליו את כל העלילה המלאה בחורים עצומים נוספים. MW2 הוא מקרה קלאסי של המצב השני.

V Has Come To

New member
אני לא קובע אני פשוט חושב שזה מפגר...

לשפוט משחקי COD לפי העלילה זה על אותו משקל של לשפוט דוגמנית לפי מספר התארים האקדמאים שיש לה...

למעלה