זהר לא שייך לגזע העליון?הוא לא אשכנזי?

איציק3332

New member
זהר לא שייך לגזע העליון?הוא לא אשכנזי?

הוא לא אמור להיות חכם יותר מכולם? אז איך הוא עף כמו כלב?

שרי48

Active member
איציק, המשפט שכתבת בכותרת הוא שיא הגזענות

אם זהר הוא גזען (ואני מסכימה איתך שהוא אכן התנהג בהתנשאות וגזענות) עדיין אי אפשר לייחס את זה ל:"הוא לא אשכנזי?". גזענות יש בכל העדות, והתכונה הזאת לא מאפיינת ולא שייכת רק לאשכנזים. אמירתך - גזענית פר אקסלנס. תחשוב על זה.

איציק3332

New member
סליחה שרי,צודקת ב100 אחוז

אבל נראה שזוהר משתמש בעדה שלו בשביל לצחוק על אחרים.נראה שהוא חושב שהם נחותים ממנו

שרי48

Active member
גם אני לא אהבתי את ההתנשאות של זהר, אבל לא ייחסתי לו גזענות,

פשוט כי אני לא רואה שאף אחד משום עדה, מוצא, צבע , דת וכו' אינו מורם מאחר רק בגלל שהוא שייך לקבוצה מסוימת.יש הכל מהכל, טוב ורע, חכם וטיפש בכל עדה ובכל מוצא. צריך לשפוט כל אדם לפי התנהגותו ולא להטיל דופי בבכל האנשים שהם במקרה שייכים לאותה קבוצה. קיים שוני בין אנשים בתוך עדה, מוצא, משפחה ואפילו אחים שונים זה מזה, אז מה הן הההכללות האלה? זהר שטראוב הוא זהר שטראוס ולא מייצג אף אחד אחר. ואיציק, כמובן שסולחת לך. אני בטוחה שלא היתה לך כוונה רעה.

שרי48

Active member
אשמח אם תתייחס גם לגזענות של ליטל סמדג'ה וישראל.

פלוס ניקול המזדנבת (יאללה!). האם רגשי נחיתות הם רשיון לגזענות, הכללות והשמצות של ציבור אחר (הצהובים, שלא יודעים לשמוח)?

איציק3332

New member
לא ראיתי,מה הם אמרו? מה הכוונה צהובים?

עכשיו אני מתעצבן מהכיוון השני...התכוונו האשכנזים לא יודעים לשמוח? גם מגעיל מעצבן וגזעני..אנשים דפוקים אין מה להגיד.

שרי48

Active member
המשפט שליטל אמרה הוא: "הם לא יודעים לשיר, הם לא יודעים

לצחוק הם לא יודעים לעשות שמח. הם פשוט מאד אנשים משעממים. אנשים הכי "בשאלים" (מה זה?) שקיימים... זה אנשים צהובים, מה שנקרא המיץ של הצהוב של הצהובות של הלימון של האוכלוסיה". זה היה ציטוט מדויק של דבריה של ליטל סמדג'ה, בשיחה עם ישראל ועם ניקול. לאחר שעידו קוז'יקרו אמר שהוא לא מכיר שירים מזרחיים והוא אוהב שנסונים צרפתיים, התפתחה השיחה הזאת, בהכללה על אשכנזים, על שמאלנים וכו'. זה היה בפרק 5. חוצפנית ומלאת ריגשי נחיתות, זה מה שהיא.

איציק3332

New member
צודקת היא דפוקה,גם אני לא אוהב מזרחית

ואני חולה חולה מוזיקה...וזה פשוט טעם ולא קשור לגזענות.גם שנסונים צרפתים אני לא אוהב..אולי טיפה. לא יודע מה זה בשלים

Shusha 77

New member
הגזע העליון בלשנות היסטורית ואתנוגרפיה של העמים

זה הגזע הארי ואנחנו, היהודים בכללותם גם אשכנזים ספרדים או מזרחים,שמים. המפלגה הנאצית סיננה את הגזעים לקטגוריות. גזע זה לא עדה.עדה זה חלק מאוכלוסייה בעל מאפיינים ייחודיים

למעלה