הקייטנה של תפוז - מקומות בילוי עם פעוט

kramerkaren

New member
הקייטנה של תפוז - מקומות בילוי עם פעוט

בים יש מדוזות, אנחנו כבר לא יכולים לסבול את ריח הכלור, בבית הם מטפסים על הקירות.
צבענו, הדבקנו. אפילו את דודה בתיה ביקרנו. ועדיין נשארו 6 שבועות עד סוף החופש.......(ועד האשליה שבספטמבר פחות חם)...
לאן הולכים? מה עושים? איפה מבלים היום?
נשמח לשמוע לאן אתם הולכים, איפה הייתם, מה דעתכם, כמה עולה וכל פרט מידע חשוב שאתם יכולים לחשוב עליו.

kramerkaren

New member
איזור הר תבור

יש גם את מוזיאון הרציפן, גם את דבורת התבור וגם את ג'ון דיר לנד שכולם שווים ביקור.

shan26

New member
לא הייתי הולכת במיוחד בשבילה אבל

אם היא מתלווה לאחות הגדולה (כפי שאני רואה מהחתימה שלך) אז היא לא תשתעמם.

היינו שם בקיץ הקודם, כשהקטנה שלי היתה בת שנה וארבעה חודשים ואחיה הבכור בן רבע לארבע, והיא נהנתה. רוב האטרקציות במקום לא מתאימות מתחת לגיל שלוש (סרט, מבוך, סדנת בניה בעץ, מגלשת מים בעונה) אבל היו כמה דברים שכן התאימו לה - חדר מקורה עם משחקי עץ שמשחקים בו בהתחלה, ואיזור נוסף שמתאים לקטנטנים שיש בו טרקטור גדול מעץ, בית מעץ עם קוביות ענק, וארגז חול. היא נהנתה להסתכל איך אחיה משיט את הסירה שבנה בסדנה באגם הקטן שיש שם, והלכה איתנו במבוך למרות שכמובן לא התאים לה.

אגב, יש שם גם דברים שמתאימים רק לגילאים גדולים יותר, שגם הבכור שלי לא יכל לעשות: קרטינג ובאולינג מעץ. אבל ממש לא היה לנו חסר. היינו שם כשלוש שעות ורצינו להשאר עוד (אם כי עשינו הפסקה די ארוכה לאוכל).

shan26

New member
לא זוכרת את המחיר

אבל לגמרי מתאים לבן שנתיים לדעתי.

(היינו כשהבן שלי היה בן 2.4 ומאד נהנה)

שמש א

New member
המקום ממ שחמוד, אם כי

זכור לי שחם מאוד בתוך המבנה.
אולי להגיע מוקדם בבוקר...

גן הנדיב- זיכרון יעקב

גנים נעימים ומוצלים. היינו באחד הימים החמים ועדיין היה מאוד נעים (התחלנו ב- 8:00 ונשארנו עד 12:00). הילדה התלהבה מבריכות הדגים, המזרקות, הפרחים והפרפרים. ובעיקר לרוץ בשבילים...
יש גם גינה עם משחקים כיפיים בחוץ וממש כיף לערוך שם פיקניק.
מאוד מומלץ והכניסה חופשית :)

Bacio

New member
כמה דברים באזור מטרופולין חיפה

תחנת הרכבת באלרואי (ליד טבעון): יש שם קטרים וקרונות ישנים משוחזרים שאפשר לטפס אליהם.

הגן הבאהיי בעכו, ובחיפה. בחיפה, אם מדובר בפעוטות מטיבי לכת, אפשר ללכת לסיור שבו יורדים המון מדרגות...

Bacio

New member
זה מקום ששוחזר ע"י חובבים

אז הוא פתוח לכולם. אני מצרפת לינק על הסברים על המקום (ובתחושה שלי השילוט במקום לא משהו, אז כדאי למצוא במפה לפני שיוצאים מהבית).

Bacio

New member
גן החיות בחיפה

שימו לב שיש ירידה גדולה, ואז עלייה גדולה גם.

ilym

New member
ראש הנקרה

ממש מקום נחמד לבלות בו עם הילדים ולטייל

תל דן- אני מאוד אוהבת את המסלול- המזג אויר מאוד נעים שם לרוב אפשר לטבול רגליים במים

מוסיפה-

בא-לגן בקיבוץ יגור (משחקיה)
שביל פרות החלב באלוני אבא
גן-גורו בניר דוד
טיולים:
נחל השופט
נחל הקיבוצים
נחל ציפורי (באוטו 4/4)

למעלה