נסיון להרים לראש הדף....

מיקי*

New member
הבטחתי ולכן אקיים ../images/Emo13.gif

שנות נישואין 4 המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן ירושלים על פני מסלול שהסתיים בגשר מעל הסינמטק המחבר ישן וחדש
כמה זמן הכרתם לפני החתונה? חצי שנה שידוך או לבד? הכרנו בשבת קמפוס באוניברסיטה שאני ארגנתי. היא התחילה איתי למרות שמכחישה במרץ. עובדים? לומדים? בבית? עובד ומתחיל בעז"ה דוקטורט (היא לומדת לתואר שני). נקיונות או בישולים? בישולים כמובן ערב רומנטי- בבית או במסעדה? מסעדה (למרותש היא מעדיפה בית). "דרכי טהרה" או "טהרת הבית"? טהרת הבית תאריך עברי או לועזי? עברי מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית? כל סוג שיכול להכנס להגדרת מוזיקה ולא רעש. גלידה או עוגה? גלידה "אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך? שוויקי בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד? ניגודים שלצערי לא תמיד משלימים. ליל הסדר אצל ההורים או בבית? לא זה ולא זה - אצל הדודים עם ההורים שלי (ולצערי החל משנה שעברה בלי סבתא
אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים? מעלים אבק חרמון או מדבר יהודה? מדבר יהודה קונים בגדים ביחד או לבד? ביחד מי זורק את הזבל? מי שיורד ראשון (בד"כ אני) מי מפייס ואיך? תלוי מי הכי עצבני. כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום? שלוש בשבוע לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת? לא ביחד. אני לומד בכולל ולבד. ותיקין או סוף זמן? סוף זמן. אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד? לא. (חוץ משבתות) תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג שובבות לעתים. תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים חוסר היכולת להכיל ולקבל ביקורת או חוסר יכולת לנהל שיחה בה לא מסכימים על הכל. תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים חוסר סבלנות זהו נראה לי...

../images/Emo135.gif למרות שהצטרפת אחרי סיכום הביניים

השארת את סיכום הביניים בתוקף...
שולטטטתתת1
(לא כולל מס' המשתתפים, כמובן...)

שרונס21

New member
יווו כבר עבר החג....

אז נתחיל:
בסיון ימלאו לנו 5 שנות נשואין.
הוחלט להתחתן בים באשדוד.
הכרנו חצי שנה לפני.
האחיות שלי ושלו הכירו ביננו.
עובדים. יש ברירה??
נקיונות ובישולים
העיקר ערב רומנטי, מה זה משנה איפה....
דרכי טהרה
תאריך עברי בגדול. אך משתמשת כמובן גם בלועזי.
מוסיקה מזרחית, מה אין אופציה כזו?? אז, עברית. רגע, גם תימנית.
עוגה, עם שוקולד, בבקשה.
שוויקי עלה על כולם.
נגודים אך צריך גם אי אלו דעות מאוחדות...
ליל הסדר אצל ההורים, עדיף אצל הורי.
את האלבומים אנחנו פותחים לפעמים... כיף להזכר שפעם היינו צעירים...|זקן|
לא זה ולא זה.
הגעתי למסקנה שכשאני יוצאת לקניות לבד התפוקה גבוהה יותר.....
הבעל, בד"כ. בדרך למנחה.
מי שמבין שטעה...
אני עורכת שני ימי כביסה בשבוע שבכל יום שכזה בין 3 ל4 מכונות מופעלות.
לא לומדים ביחד.
בין ותיקין לסוף זמן..
משתדלים לאכול בערב ביחד.
תכונה אהובה אצלו- ענוה, אדיבות, סדר ונקיון.
תכונה שמוציאה אותי מהכלים: תמימות.
תכונה שמוציאה אותו מהכלים: מה??? אני לא מושלמת??? אה, אם לא אז נראה לי חוסר סבלנות, לא זורמת, עקשנות. ועוד משהו, אין עלי בחפירות. יום טוב!

yuvalmines

New member
תשובה לסקר

שנות נישואין? כמעט שנתיים המקום בו הצעתם/החלטתם להתחתן? אצלה בחדר כמה זמן הכרתם לפני החתונה? שנה וחודשיים שידוך או לבד? חברים עובדים? לומדים? בבית? משלבים בין הכל נקיונות או בישולים? לפי הצורך ערב רומנטי- בבית או במסעדה? פק"ל קפה "דרכי טהרה" או "טהרת הבית"? תאריך עברי או לועזי? עברי בלבד רב הזמן לעיתים משולב ליד זה תאריך נוצרי מוסיקה חסידית? אלטרנטיבית?עברית? לועזית? חסידי ועברי לועזי- מה זה בכלל??? גלידה או עוגה?לחוד רו ביחד ולא משנה מה נכנס לפה ראשון "אם אשכחך"- הניגון המסורתי? של שוויקי? של הרב קרליבך? בדר"כ קרליבך תלוי בלהקה בן/בת הזוג-ניגודים משלימים או בראש אחד?גם וגם ליל הסדר אצל ההורים או בבית? הורים אלבומי החתונה- משמידים, מעלים אבק או חורשים עם משפחה וחברים? נוקו לקראת החג חרמון או מדבר יהודה?מדבר יהודה(סנפלינג) קונים בגדים ביחד או לבד?לבד מי זורק את הזבל? אני מי מפייס ואיך? מי שנרגע ראשון כמה מכונות כביסה אתם עושים ביום? אין לי אומדן לזה לומדים משהו בקביעות? שניכם ביחד או לבד/חברותא אחרת? לצערינו לא ותיקין או סוף זמן? ותיקין יחיד אוכלים בקביעות ארוחה מסויימת ביחד? כן א. ערב תכונה אהובה אצל בן/בת הזוג? פשטות תכונה/התנהגות שמוציאות אתכם מהכלים?התעסקות במלא דברים בו זמנית( גורמת לחוסר הקשבה לפעמים) תכונה/התנהגות שלכם שמוציאה את בן/בת הזוג מהכלים? נשאל אותה

למעלה