ייעוץ זוגי חינם לזוגות צעירים

LiatLif

New member
ייעוץ זוגי חינם לזוגות צעירים

שלום רב

לסטודנטים בסוף תואר שני בפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית דרושים זוגות צעירים (נשואים עד 5 שנים) עם בעיות במערכת הזוגית ושרוצים לעבור טיפול זוגי. היעצוץ ינתן באופן ישיר על ידי סטודנטים אך הפגישה הראשונה וגם כל הטיפול יהיה בלווי מומחים בעלי ניסיון רב בתחום.

ישנה אפשרות גם לטיפול רק עם אחת/אחד מבני הזוג.

כל הטיפול ניתן בחינם ללא כל מבחני מצב סוציואקונומי וכו... ויערך בתל אביב.

מספר המקומות כמובן מוגבל.

למעונינות/מעונינים נא לשלוח מייל עם פרטים וקצת רקע למייל: [email protected]

בהצלחה לכולם

קצת מלחיץ הקטע הזה

נגיד זוג צעיר + ילדים מגיע לייעוץ אצל סטודנט שעם כל הרצון הטוב עדיין במסגרת לימודים וחסר ניסיון מקצועי ואם הטיפול לא מצליח זה יכול לפרק משפחה....

סיגלית 2014

New member
מנהל
יש בזה משהו, אבל

מדובר בסטודנטים לקראת סיום לימודים של תואר שני. הטיפול בלווי מומחים בתחום.
אלו מטפלים זוגיים בפרטיקום שלהם, למה לא לעזור? איך הם ילמדו אם לא נהיה שפני הניסוי שלהם?
באמת, אני מתפלאת עליך ג'ונס. אתה לא יכול להקריב את הנישואים שלך כדי לעזור למטפל בתחילת דרכו?

זה לא רק הקטע של פירוק המשפחה

זה יכול להיות גם קצת מביך.
&nbsp
את מספרת לסטודנט על בעיות בקטע האינטימי וקולטת שהוא לא ממש יודע איך להתמודד עם זה.
אומר "סליחה" ומזמין פנימה את המנחה שנכנס עם קבוצת סטודנטים סקרנים
מסביר להם את הסוגיה ועכשיו כל החבורה הזאת עורכת סיעור מוחות, שואלת שאלות, כל אחד זורק איזו תובנה לאויר...מביך

סיגלית 2014

New member
מנהל
וואלה מביך

אבל נשמה, לא מדובר בסיטואציה כמו ב"ביקור רופאים".
אני מניחה שהסטודנטים האחרים באותו הזמן מתבוננים על אנשים אחרים, באותו מבט שהם לא מבינים איך להתמודד עם זה.
כשהם אומרים "סליחה" ויוצאים, רק המומחה המלווה נכנס פנימה, לא?
כי אם אתה צודק, אם מדובר בפרקטיקום של מטפלים מיניים וסקסולוגיים, צריך רצפה כמו זו בתוכנית של לעוף על המיליון, כזו שנפתחת ו"בולעת".

אויש, את כל כך תמימה

כמה זוגות את חושבת יסכימו להגיע לטיפול אצל סטודנט ?
&nbsp
במקרה הטוב זוג אחד וכל הפקולטה תנתח אותם עד דק, הם יהיו נושא ההרצאות, יכתבו עליהם עבודות, תמונות שלהם יתנוססו בכל לוח מודעות....

סיגלית 2014

New member
מנהל
אני תמימה?

אולי.
אבל נכחתי בפרקטיקום דומה לפני 7 שנים בערך ולא בתור הצד המטופל.
עברתי קורס ייעוץ וגישור בשביל לקבל פרספטקיבה אחרת לחיים, ובסופו ישבה מולי (ומול עוד בוגרת הקורס) אישה שלאחר כמה מפגשים יצאה עם המון תובנות.
לכל בוגרי הקורס, אגב, היו מטופלים.
זה היה מלחיץ ומדי פעם היינו יוצאות להתייעץ עם המנחה. המון המון המון אחריות!

אני לא עוסקת בזה היום ואין לי מושג האם עדיין יש כאלו שהולכים לקבל כלים מסטודנט בסיום לימודיו. אז יכול להיות שבאמת אני תמימה.

למעלה