לגבי מחליק קרמי

לגבי מחליק קרמי

יש לי מחליק קרמי בבית.
השיער שלי ארוך ודק וכשאני עובדת איתו (על שיער יבש כמובן) אז השיער נהייה חלק אבל אחרי כמה שעות זה נהרס ואני מגלה גלים כאלו, כאילו שיש מקומות שלא עברתי עליהם מספיק פעמים.
כנראה מהעייפות. בנוסף, כל בוקר אני צריכה לעבור עליו. לא שאני מכוונת לפן מקלות..אבל בכל זאת שיהיה חלק.
חשבתי לעצמי שאולי הטמפרטורה של המחליק לא מתאימה לי.
למחליק שלי אין ויסות טמפרטורה...ובדקתי את הקופסא וגם על המכשיר כתוב 110-240V 50-60HZ 28-32W
האם אתה יודע מה קורה למכשיר ואיזו טמפרטורה הוא מפיק??
האם הטמפרטורה משתנה בו? כלומר מתחמם עם הזמן? אם כן, זה אומר שאני לא יכולה לעבוד על טמפרטורה נמוכה כי הוא מתחמם מהר.

לא תכננתי לקנות אחר אבל האם כדאי לקנות מחליק אחר בו יש ויסות כדי שאני אוכל לכוון טמפ'?
תודה מראש

תביאי את המחליק אלי למספרה.

יש לי מד חום דיגיטלי אוכל למדוד עבורך את הטמפ.
ממליץ לך בחום להשתמש בחומרים יעודיים לפני ואחרי עבודה עם מחליק השיער.
תוצאה ההחלקה של השיער שלך תשמר בצורה שתדהים אותך.

קנתי פעם סרום

של נטורל פורמולה שאמורים למרוח אותו על השיער או על הקצוות לפני השימוש במחליק. מה שקורה בעצם זה שהשיער הופך להיות שומני...ואז בכלל הוא לא נשאר ישר...הוא ישר בהתחלה ואז אחרי כמה דקות הוא מתעגל ומאבד מהחלקות שהיתה לו.
אני אשמח אם תמליץ לי על חומר שלפני וחומר שאחרי המחליק.
משהו סטנדרטי שקונים בסופר פארם ולא משהו מיוחד של מספרות.
תודה תודה תודה

בנושא אחר, יש המון סרומים, סרום מרוקאי סרום זרעי חרטה וסרום זרעי ברטה. ואין לי מושג מה באמת בריא. הבנתי שאפשר גם לשים את הסרומים על שיער מתולתל והוא פחות מתלתל אותו ומושך אותו למטה..הלוואי וזה באמת יקרה....לא ניסיתי. יש משהו שאתה יכו להמליץ עלו..סרום שעושה כזאת עבודה..??
תודה

לי אישית

אין הרבה ניסיון בשימוש עם מוצרים בסיסים. רק מקצועיים של מספרות.
בעיקר מסתמך על הצלבות של המלצות לקוחות.

אז אם כך

אשמח אם תגיד לי את שם המוצרים שאמרת לשים לפני ואחרי המחליק , כדי לראות תוצאות טובות.
אני כבר אעשה לעצמי את החישוב הכספי.
תודה

למה לקנות... בואי אלי להתנסות.

תמתיני כמה ימים... אהבת? תקני. לא אהבת? סבבה לא הוצאת שקל. אני כמעצב שיער שמכבד את עצמו מאפשר ללקוחות להתנסות במוצרים שהם צריכות בדגש על מוצרים שמתאימים להן
.
תוכלי גם להביא את המחליק שיער שאומר לך דעתי עליו.
יותר מזה...

וואו, אני מעריכה את זה מאוד

תוכל לומר לי איפה המספרה שלך? או אם יש לך אתר שאני אוכל לקבל שם מספר טלפון (אם אתה לא יכול לתת אותו פה).
יש מצב שאני אבוא אליך מתולתלת ואולי תעזור לי למצוא פתרון- שיהיה לי טוב עם התלתלים ושאני אצליח לסדר אותם.
תודה מראש

למעלה