החלקת שיער - יפנית או צרפתית?

MichalD3

New member
החלקת שיער - יפנית או צרפתית?

היי אני חדשה כאן :)
בעבר עשיתי החלקה צרפתית (של לוריאל X-tenso) ויצא מצויין. אני רוצה לחדש את ההחלקה והספר (אחר) המליץ לי על החלקה היפנית (עם מוצרים של אינדולה).
מלבד העובדה שהיא טיפה יותר יקרה (פחות חשוב) מעניין אותי לדעת מה באמת ההבדל? ההחלקה הצרפתית החזיקה לי המון זמן על השיער (שנה וחצי) גם בגלל שהשיער שלי בקצוות חלק ורק המשך נפוח וחסר צורה.
מה גם שהבנתי שהחלקה יפנית דורשת יותר טיפול (שמפו ומסיכות מיוחדות), ובעבר לא הייתי צריכה לעשות כלום - השיעור נשאר חלק ובריא.

אשמח לשמוע ממי שיודע על היתרונות חסרונות בכל אחת מהשיטות.

החלקת שיער - מספר שאלות.

היי מיכל ברוכה הבאה שמחים לראות אותך כאן בפורום.
כמה שאלות שצריכות להישאל. תחום החלקות השיער הוא תחום מעט בעייתי מכיוון שלא כל מעצבי השיער יודעים להגיע לתוצאה טובה(עם חומרים זהים).
1. אם יצא לך טוב בפעם הקודמת למה שלא תעשי את "ההחלקה הצרפתית" אצל אותו בעל מקצוע שהוכיח עצמו בעבר.
אני עובד עם מוצרים של אינדולה גם בהחלקות יפניות Q8 ממליץ מניסיוני בחום על המוצר שלהם ועדיין מבקש שתקראי שוב את סעיף 1

2. אין שום סיבה שלאחר עבודה נכונה בחומרים של החלקה יפנית השיער "יחזיק" המון זמן וישמר בצורתו הנוכחית על השיער במקרה שלי לדוגמא על הלקוחות שלא מחדשות.

מומלץ בחום לאחר טיפול של החלקה יפנית להשתמש בשמפו ומסיכה ללא מלחים על מנת לשמר את מבנה השיערה החדש.
שמפו ללא מלחים הינו שמפו עדין יותר לשיער.
ממתין לתשובתך :) בקשר לסעיף 1

בהצלחה!
עומר שמעוני
מוזמנת להיות פעילה פה בפורום.

MichalD3

New member
קודם כל תודה על תשובתך

לגבי השאלה הראשונה, פשוט כי אותו בעל מקצוע כבר העלה את המחיר ואין באפשרותי לעמוד בהוצאה כזו (אני סטודנטית). לגבי הסעיף השני, לא כל כך הבנתי מה כוונתך. התכוונת שללא חידוש אין סיבה שההחזקה תחזיק למשך זמן רב?
שוב תודה, ובכל מקרה אשקול לחזור לאותו בעל מקצוע שכבר הוכיח את עצמו.

החלקת שיער חידודים

אני חוזר שוב, גם עם חומרים שונים. ועבודה טובה כמובן כנראה שהשיער ישמר בצורה טובה גם כן, למרות שהחומר אינו x - tenso

למעלה