זקיק שגדל מהר?

מצב
הנושא נעול.

bewitched1

New member
זקיק שגדל מהר?

זקיק שגדל מהר?
הנתונים:
מטופלת בגונל יום 3-8 100 יחידות ויום 9-11 125 יחידות

יום 9: רירית 10 זקיק שחלה שמאל 10 ובשחלה ימנית עוד זקיק 15
יום 11: רירית 11.7 זקיק שחלה שמאל 11 ובימנית 12, 16.5 ו-25

E2 יום 9: 545
E2 ביום 11: 981

את הבדיקות עשיתי במרפאות שונות. השאלה שלי היא איך יכול להיות שמשום מקום צמח לו פתאום זקיק בגודל 25? האם זה הזקיק שביום 9 היה 15? ואם כן איך פתאום צמח ל-25? אומנם ביום ה-9 וה-10 הזרקתי מעט יותר גונל אבל עדיין זה מוזר...האם גם הזקיק הקטן יותר של 16.5 יבייץ?
האם יש סיכוי שזה בכל זאת זקיק עם ביצית טובה ולא סתם ציסטה?
קיבלתי הוראה להזריק היום בלילה אוביטרל ולהגיע ביום ה-13 להזרעה.

זקיקי שגדל מהר

זקיק שגדל מהר?
הנתונים:
מטופלת בגונל יום 3-8 100 יחידות ויום 9-11 125 יחידות

יום 9: רירית 10 זקיק שחלה שמאל 10 ובשחלה ימנית עוד זקיק 15
יום 11: רירית 11.7 זקיק שחלה שמאל 11 ובימנית 12, 16.5 ו-25

E2 יום 9: 545
E2 ביום 11: 981

את הבדיקות עשיתי במרפאות שונות. השאלה שלי היא איך יכול להיות שמשום מקום צמח לו פתאום זקיק בגודל 25? האם זה הזקיק שביום 9 היה 15? ואם כן איך פתאום צמח ל-25? אומנם ביום ה-9 וה-10 הזרקתי מעט יותר גונל אבל עדיין זה מוזר...האם גם הזקיק הקטן יותר של 16.5 יבייץ?
האם יש סיכוי שזה בכל זאת זקיק עם ביצית טובה ולא סתם ציסטה?
קיבלתי הוראה להזריק היום בלילה אוביטרל ולהגיע ביום ה-13 להזרעה.
זקיקי שגדל מהר
יתכן שיש הבדלי מדידות בין בודקים שונים
ההורמונים עולים ולכן כנראה מדובר בזקיקי תקין
כמו כן גם זקיקי של 16 יכול להיות תקין לבייץ

bewitched1

New member
עדכון ועוד שאלה בקשר לאנדומטרין

זקיקי שגדל מהר
יתכן שיש הבדלי מדידות בין בודקים שונים
ההורמונים עולים ולכן כנראה מדובר בזקיקי תקין
כמו כן גם זקיקי של 16 יכול להיות תקין לבייץ
התברר שהמדידות לא היו נכונות והזקיק שחשבתי שהוא 24 היה בעצם 19.
ביום שלקחתי אוביטרל הגעתי עם זקיקים 18 ו-21 בשחלה הימנית. מה הסיכוי שבייצתי את שניהם והאם הם מבייצים באותו הזמן?

מכיוון שהפסקתי להניק חודשים ספורים לפני שחזרתי לטיפולים, ערכי הפרולקטין שלי לא היו נמוכים מספיק והשלב הלוטאלי אצלי נמשך 9-12 ימים. בעצת הרופא שלי הוא החליט לתת לי אנדומטרין. בבדיקה שעשיתי היום הפרוגסטרון היה 89 (ההזרעה הייתה אתמול). האם זה לא יותר מדי והאם האנדומטרין לא יגרום לרירית להיות עבה מדי ובכך למנוע את השתרשות העובר?

האם האנדומטרין מנע את ביוץ הזקיק הנוסף או שניתן לומר שכאשר ה-LH עולה ביום לפני הביוץ כבר לא ניתן לעצור את התהליך?

זקיקי

התברר שהמדידות לא היו נכונות והזקיק שחשבתי שהוא 24 היה בעצם 19.
ביום שלקחתי אוביטרל הגעתי עם זקיקים 18 ו-21 בשחלה הימנית. מה הסיכוי שבייצתי את שניהם והאם הם מבייצים באותו הזמן?

מכיוון שהפסקתי להניק חודשים ספורים לפני שחזרתי לטיפולים, ערכי הפרולקטין שלי לא היו נמוכים מספיק והשלב הלוטאלי אצלי נמשך 9-12 ימים. בעצת הרופא שלי הוא החליט לתת לי אנדומטרין. בבדיקה שעשיתי היום הפרוגסטרון היה 89 (ההזרעה הייתה אתמול). האם זה לא יותר מדי והאם האנדומטרין לא יגרום לרירית להיות עבה מדי ובכך למנוע את השתרשות העובר?

האם האנדומטרין מנע את ביוץ הזקיק הנוסף או שניתן לומר שכאשר ה-LH עולה ביום לפני הביוץ כבר לא ניתן לעצור את התהליך?
זקיקי
יתכן ששני הזקיקים בייצו
ערכי הפרוגסטרון תקינים

מצב
הנושא נעול.
למעלה