חוכמת ההמונות

חוכמת ההמונות

שלום
זקוקה לעזרה בבקשה.
לאחר 2 הזרעות כושלות. החלטנו שנעשה 3 ונעבור ל IVF. מישהי יכולה להסביר איך עושים את המעבר? כמה זמן לוקח אישור מהקופה? כמה זמן לוקח לקבוע תור לבי"ח דרך הקופה? מה העלויות דרך הקופה?
מה פרק הזמן והעלות במידה והולכים לרופא פרטי?
תודה מראש

מנסה מזיכרון רעוע

עשיתי 6 הזרעות בתה"ש.
כשהיה מעבר לIVF הרופא שם הכין לי פרוטוקול.
הגשתי ניירת ועוד מסמך ללאומית וממש תוך כמה ימים הגיע טופס 17
אם את מטופלת של מרפאה מסויימת בהזרעות ועוברת שם להפריות נראה לי זה אותו תור
עלות קופה - עלות טופס 17
רופא פרטי - תלוי במידת החמדנות של הרופא .
בהצלחה!

אנדי40

New member
שני הסנט שלי.

אני במאוחדת, (לא כתבת באיזו קופה את). לא כתבת בת כמה את, (זה משנה אם את מעל או מתחת ל-40 ואם זה ילד/ה ראשונ/ה או לא). אני מטופלת דרך רופאה של הקופה במדיקל סנטר. האישור של הקופה לקח כמה ימים כי אני מעל 40 ומיד אחרי שלוש הזרעות כושלות התחלנו. כל סבב צריך טופס 17 חדש שלוקח יום יומיים לאישור. צריך מלא בדיקות דם, כולל בדיקות שהתשובה שלהן לוקחת כמה שבועות אז אני ממליצה לך כבר עכשיו לבקש מרופא/ת הפריון שלך הפניה לבדיקות הדם הללו ולעשות אותן כבר.
לשאול אם את צריכה צילום רחם או היסטרוסקופיה וכבר לקבוע תור.
לשאול את רופא/ת הפריון שלך עם איזה בית חולים הוא/היא עובדת ובדרך כלל הם קובעים לך לפי תאריך השאיבה אלא אם כן את רוצה להחליף רופא/ה ולעבור את הטיפולים בבית חולים, אז מישהי שעוברת את זה תוכל לענות לך על זה.
אני לא מטופלת פרטי אז לא יודעת עלויות וזמנים.

בהצלחה.

מנסיוני עם IVF בכללית עם רופא פרטי

המרפאה העבירה את טופסי הבקשה לקופח ותוך יום יומיים התקשרו מאסותא להודיע שהאישור אצלם. הרופא בטח ירצה פרופיל הורמונלי עדכני מימים 2-5 לוסת לצרף לבקשה.
&nbsp
אבל (!) כמו שאנדי כתבה מעלי, יש שלל בדיקות שצריך לעשות לפני שמתחילים טיפול. בדיקות דם, איידס, צהבת, ממוגרפיה, פאפ, (א.ק.ג. אם את מעל גיל 40) ועוד כמה שבטח שכחתי . בעלך צריך לעשות בדיקת זרע, איידס וצהבת, אם אין לו תוצאות מהשנה האחרונה.
כך שלוקח כחודש חודשיים לאסוף את כל הבדיקות ואז מחכים ליום הנכון במחזור להתחיל את הטיפול , תלוי בפרוטוקול שהרופא החליט עליו.
כדאי כבר עכשיו לבקש מרופא הפדיון את רשימת הבדיקות, אפילו אם את מתכוונת לעבור רופא. זאת רשימה גנרית שכולם דורשים.

haych

New member
עונה לגבי הציבורי

אישור מהקופה-מרגע שהרופא מגיש את הבקשה לוקח כיומיים (בכללית).
תור אני מניחה שזה תלוי בגודל המחלקה. אני טופלתי בלניאדו, המחלקה קטנה ואינטימית ואין שום בעיית תורים. לא זוכרת כמה זמן לקח לקבוע תור לפתיחת תיק-אבל זה היה צ'יק צ'ק. הגעתי מוכנה מראש עם כל הבדיקות שצריך.
העלות היא טופס 17 לשאיבה ולהחזרה. אני לא זוכרת אם לפתיחת תיק גם היה צריך טופס 17.

תודה

רבה על התגובות.
מוסיפה קצת אינפו' - אני בת 39 את רוב הבדיקות כבר ביצעתי עוד תוך כדי ההזרעות.
הודות לעזרתכן אבקש מהרופא הפניות רלוונטיות לקראת ivf.

נוני910

New member
הניסיון שלי.

היי,
גם אני בת 39, בכללית. עם ההחלטה של הרופא במעבר ל Ivf, הוא מילא טפסים לוועדה שאישרה אחרי יומיים. כל יתר הבירוקרטיה בוצעה במרפאה- שחיברה ישירות מול בית החולים. התורים נקבעים בבית החולים- ובהתאם לפרוטוקול הרפואי.
לתחושתי המערכת יודעת להניע ולנהל את התהליך. זה פשוט המעבר בין הזרעה מקומית לבית החולים שקצת מרתיע.

למעלה