אוף

haych

New member
אוף

אנחנו בחופשה, הבטא (14 יום אחרי החזרה) אמורה להיות היום אבל נדחתה ליום שלישי.
התלבטנו אם לקנות פה בדיקה ביתית. אם זה שלילי, זה יהרוס את הטיול. אם זה חיובי, זה יהיה אחלה פינאלה לחגיגות יום ההולדת...
הבוקר נגמרה ההתלבטות. קמתי לתחתונית ורודה. זו הפעם הראשונה שאני מדממת למרות התמיכה. אפילו לא העליתי על דעתי שזה יקרה ולא נערכתי עם פדים, אצטרך לקנות פה.

גיל 33 מתחיל בלי הריון.

(אני ממשיכה עם התמיכה עד הבטא כי בלה בלה בלה אבל לא באמת מאמינה שקיים סיכוי כלשהו).

תלתלית20

New member
):

כמו שזה יכול להיות הכתמות של וסת זה גם יכול להיות של השרשה ולהיפך.
לא בקטע של לפתח תקוות שווא אבל אם כבר נפלו פניך כי הסקת שזו וסת אז תעשי מקלון...כביכול כבר התאכזבת אז הכי הרבה שזה יכול לעשות לך זה להפתיע אותך אם התשובה תהיה חיובית...עד הבטא שתחתום..
וכמובן כפי שרשמת - להמשיך את התמיכה עד הבטא.
ואם זה לא הפעם אז חיבוק גדול ואולי 33 לא התחיל מיידית עם הריון אבל 33 וחודש אולי כן:)

Kapachka

New member
חיבוק גדול

קודם כל, הכתמות לא אומר כלום, יכול עדיין להיות הריון.
מעבר לזה יש שתי אופציות.
אם את מצליחה לשכנע את עצמך שזה לא אומר כלום (אבל באמת!) להמשיך בטיול ולהנות ולעשות בטא בארץ.
אם את לא מצליחה להתרומם מהבאסה, אז כבר תעשי בדיקה. ואם היא יוצאת שלילית תאכלי ותשתי את כל הדברים שאסור בהריון. זה מה שאני עושה בבדיקה שלילית.
מאחלת לך שתחגגי יום הולדת 34 כאמא.

yy85

New member
כל כך מזדהה עם מה שכתבת ושולחת חיבוק ענק

היי,
חזרתי היום לפורום אחרי 3 שנים. את ההודעה הראשונה שאני קוראת.. אין לי איך לעודד פשוט מבינה כל כך מה שאת מרגישה. מקווה שהבטא שלך תהיה בכל זאת חיובית ושזה היה סתם דימום קל.
תהיי חזקה!

haych

New member
תודה רבה

לצערי אין הפתעות מיוחדות בגזרת הבטא.
מאחלת לך שהות קצרצרה איתנו!

שחר רו1

New member
מקווה שהבטא תפתיע

אני זוכרת שכתבת שבמידה והפעם שלילי את לוקחת הפסקה, אז מבינה שהפעם זה דרמטי יותר עבורך. אני באמת מקווה שזה אחד מהסיפורים של הריון שהתחיל בדימום ויש פה לא מעט, אבל גם אם לא, צאי להפסקה, חשבי מסלול מחדש ותחזרי בכל הכוח.
מאחלת לך המון בהצלחה ושולחת לך חיבוק, תהני עם הבן זוג בטיול ואמן שבשנה הבאה תחגגי עם תינוק בידיים.

lironl223

New member
אוי איזה באסה...

ועוד בחופשה! איזו חוצפה!!
טוב לפחות תוכלי להתפטר מהמקום המעפן הזה בראש שקט ולצאת לטיול שרצית!!

אגב - אני קיבלתי היום בטא שלילית. אבל 'המכשפה' עוד לא באה. דיכאון.

lollipop06

New member
מבאס

בעיקר המשפט שלך: "גיל 33 מתחיל בלי הריון". כואב. אני מאוד מזדהה...
באמת לא קל ביום הולדת...
הלוואי ויקרה נס והדימום הוא דימום השתרשות
(אני על עצמי משתדלת לא להאמין בזה למרות שתמיד יש תקווה...)
מקווה שאם זה לא אז לפחות תתקצר הדרך שלך...

לפחות את צעירה ממני באי אלו שנים

אני בוכה שגיל 44 מתחיל בלי הריון.... מתקרבת בצעדי ענק.
&nbsp
אגב, כשהייתי בבדיקת בטא הרופאה אמרה לי שיום לפני היתה בחורה עם דימום ווסתי עם בטא ... 204. כמובן שזה לא היה המזל שלי, אבל אולי שלך, מי יודע...

haych

New member
תודה בנות!

אין עליכן, אתן משהו מיוחד!
זה די דפק את היום אתמול, הייתי מבואסת רוב היום וכל הזמן רטנתי ודמעתי... עד שפגשתי במסלול כלבה מתוקה שנתנה לי למזמז אותה והעלתה קצת את המצב רוח, ואז עוד כלבים.. חחח זו התרופה שלי.
בעלי לא הבין למה אני מבואסת כי אמרתי לו ששתי התוצאות טובות מבחינתי (כי שלילי אומר שאני עוזבת את העבודה ושבחגי תשרי נעשה טיול רציני) אבל הסברתי לו שאני צריכה יום אחד להתאבל.
אני בעיקר בלחץ.. כי אני מרגישה שיש בעיה ולא סתם חוסר מזל ושאנחנו ננסה לנצח בלי הצלחה אם לא נגלה מה זה.
אז זו המטרה שלי להפסקה, לברר בצורה מקיפה מה הולך אצלי, אם יש נוזל בחצוצרה החסומה או הדבקויות או וואטאבר.
בינתיים כל הלילה היו לי מחשבות על הבטא מתוך שינה.
היום חוזרים, מחר הבטא. כנראה שלא יהיו הפתעות אבל לפחות הקטן מחמש הזה לא ישבור לי הפעם את הלב.

שוב תודה על התמיכה

Maive1

New member

שלום חברה יקרה,

גם לי היה עצוב מאוד לקרוא את מילותייך, ואני מאוד מזדהה איתך- אני עברתי החזרות בכל מיני תאריכים "סימבוליים", אגב גם יום הולדת 33 (בטא קטן מחמש...), גם יום נישואים (בטא קטן מחמש... הבנת את הרעיון...), גם יום הולדת של הבן זוג, יום הפטירה של אבא שלי ומה לא... וכל פעם אמרתי- זה מהשמיים התאריך הזה, חייב הפעם להצליח... ולא הצליח. אז אני מאחלת לך מכל הלב שאת יום הולדת הבא תחגגי באושר גדול גדול עם פיצוי עצום כמו שמגיע לך!!

שנית, גם אנחנו כמוך, נסענו לחופשה בחו"ל להעביר את זמן ההמתנה לבטא והתחיל לי דימום רציני שנמשך 4 ימים, שאף פעם לא היה לי כזה דבר, בטח לא עם תמיכה (המחזור שלי מאוד סדיר). בסוף הבטא הייתה חיובית והיה היריון. חס וחלילה אין בכוונתי לעודד תקוות שווא,וזה כנראה לא קורה לכל אחת, אבל כמו שנהוג להגיד פה- עד שלא עושים בדיקת בטא אין לדעת.
מחזיקה לך אצבעות ונסי להנות מהחופשה כמה שניתן...

אני שמחה שאת סופסוף עוזבת את העבודה שלך

חיבוק גדול על השלילי ועל כל המחשבות הרעות שהוא מביא איתו (שכוללות מילים מתמשכות כמו 'לעולם לא' ו'תמיד'), ומאחלת לך שתזכי לידיים מלאות במהרה!

haych

New member
הלוואי שגם אני הייתי מסיפורי הניסים

עוד היה לי שביב תקווה כי אחרי הדימום הורוד הוא הפך לחום, ולא ממש התפתח כמו בתחילת וסת רגילה אלא נשאר בגזרת ההכתמות.
היום כבר נעשה ורוד ועכשיו הגיעה הבטא שסיפקה את החותמת הרשמית.

קראנו לו מרקוס, שזה גיבור הסרט "השורד האחרון" כי הוא העובר האחרון.
מרקוס שלנו כנראה פחות חזק בהשרדות מגיבור הסרט

למעלה