רפואה פרטית והמרת מרשמים/הפניות

lironl223

New member
רפואה פרטית והמרת מרשמים/הפניות

הלכתי לרופא פרטי (דור - נשמע מקצועי ומקסים, ענה על כל שאלה והיה ממש סבלני למרות שהפגישה התארכה), הפנה אותי לצילום רחם כי אני אחרי שתי הזרעות שלא צלחו ולא מוסבר למה, וכמובן הכין פרוטוקול וכו'.
רופאת המשפחה סירבה להמיר את ההפניות ואת המרשמים בטענה שיש לה הנחיה שרק רופא נשים יכול לעשות זאת.
למישהי יש ניסיון עם זה? אם אני הולכת למרפאה לבריאות האישה (אני בכללית - רמת אביב לצורך העניין) הם ממירים בקלות בעזרת המזכירות או שאני צריכה תור לרופא ולבקש ממנו שוב את כל הדברים?
תודה על העזרה

מיקה118

New member
מרשמים פרטים התקבלו אצלי בלי בעיה בבתי מרקחת שעובדים הכללית

הכוונה סופר פארם שעובד עם הכללית מכבד בלי בעיה מרשמים כאלה.
ובלי קשר רופאת המשפחה רושמת לי כל מרשם שאני מבקשת

מיקה118

New member
הפניות לא ניסיתי

כי את ההפניות של ה ivf עשיתי באסותא את הus באסותא ולא במרפאה
ואז זה לא רלוונטי ההפניה

מפעם

New member
גם אני עושה באסותא

אבל הוצאתי הפניות לא"ס ובדיקות דם בכללית ליתר בטחון, רופאת משפחה הוציאה לי בלי בעיה.
אם הרופאה שלך עושה פרצופים אז תקבעי תור למומחה פוריות במרפאת נשים כי התורים אליו קצרים ותציאי כל מה שאת צריכה.
מרשמים מרופא פרטי מתקבלים בכל בית מרקחת של הכללית - יש להם אפשרות לודא את מספר הרשיון אז לא צריכה להיות בעיה.
בהצלחה.

Nashuki

New member
הרופאת משפחה נותנת לי את ההפניות

לדם ואולטרסאונד זקיקים בלי בעיה. את המרשמים כפי שאמרו לך לא צריך להמיר. הייתי שוקלת להחליף רופאת משפחה...אני כל חודש אצלה כי להפניות יש תוקף, וללכת לרופא נשים כל פעם נשמע מעצבן. מהמרפאת אם אפשר אפילו לבקש הפניות בטלפון. אני בכללית אגב ועוד טיפ, את הפניות לדם בזמן סבב היא מכניסה כל יום למשך שבועיים וככה יש הפניה רב פעמית. בהצלחה

מיקה118

New member
אני אפילו לא הולכת פיזית למרפאה

משאירה בקשה באינטרנט והיא מכינה לי

Rמחכה7

New member
בעיקרון הפניה לא.ס. נותן רופא נשים וב. דם גם רופא משפחה

אבל אם יש לך רופא משפחה נחמד, אולי הוא יכול להוציא לך גם הפניה לא.ס.
&nbsp
לא מכירה את כללית, אבל במכבי אני הולכת עם הפניה של הרופא הפרטי (גם ב. דם וגם א.ס.) והם מכירים בזה, אין צורך להמיר
&nbsp
לגבי הפניה לצילום רחם- צריך לבקש מרופא נשים
&nbsp

lironl223

New member
עדכון

אני לא רוצה להחליף רופאה, היא רופאה שלי כבר מעל עשור והיא ממש בסדר ונותנת כל מה שאני מבקשת בדרך כלל, אבל היא אמרה שזו ההנחייה בכללית והיא לא יכולה לפעול בניגוד להנחיה.
בסוף התקשרתי למוקד ונתנו לי תור לרופא שהיה פנוי באותו יום, הוא המיר את כל המרשמים וההפניות בלי בעיה.
בהמשך החלטתי לעזוב את רמת אביב וללכת למעקב בלב תל אביב - רחוב נירים, ושם הטכנאית אמרה שהיא לא צריכה הפניה מהכללית והפניה מרופא פרטי מספיקה לה, ובדיקות דם רופאת המשפחה יכולה לתת לי... אז נראה לי שאסתדר להבא :)

תודה!

למעלה