Ivf על בסיס ביוץ טבעי ללא הורמונים

lovetrance26

New member
Ivf על בסיס ביוץ טבעי ללא הורמונים

יש דבר כזה? אחרי קבלת שלילי והרבה בכי. האם למישהי יש נסיון עם דבר כזה? לשאוב רק ביצית אחת טבעית שמשתחררת לקראת ביוץ ולנסות לעבוד איתה, ללא הורמונים בכלל? רק אוביטרל ותמיכה נגיד. האם הרופאים מאשרים זאת?

Ashhhh1

New member
זהירות מאכזבה...

אפשרי ומקובל
יכול להיות מעולה
ויכול להיות פחות...אצלי חיכיתי וציפית והיה זקיק מהמם ובדיקות טובות...
אבל בייצית לא היתה
לא חשבתי שזה יכול לקרות בכלל ולכן היה אכזבה גדולה
שני צדדים למטבע

Moran02071

New member
הפריה עם זקיק אחד טבעי

אני עשיתי הייתה ביצית ואפילו העובר דורג a אבל בסוף לא נקלט. השאיבה הייתה ממש בסדר בלי הרדמה לא כאב בכלל. אבל צריך לקחת בחשבון שזה זקיק אחד בלבד וממש עם מעט הורמונים רק 3 ימים.

טוליתי

New member
יתרונות וחסרונות של IVF על בסיס טבעי

ראשית, מצטערת על השלילי
הבכי טבעי. תני לעצמך לבכות, ותפנקי את עצמך כדי לצבור כוחות.
עשיתי מספר הפריות כאלה, לרוב כשנשאבו ביציות, גם היו הפריות באיכות מעולה.
יתרונות:
1. לרוב, הרירית איכותית יותר כי היא לא ספגה הורמונים או שספגה מעט הורמונים בלבד.
2. הביצית המתקבלת לרוב איכותית יותר.
3. פתרון מצוין לבעלות תגובה צנועה להורמונים.
4. טיפול קל יותר מבחינת כמות הזריקות.
&nbsp
חסרונות:
1. לרוב נשאבת ביצית אחת בלבד. את שמה את כל יהבך עליה, על כל המשתמע מכך (היעדר הפריה, היעדר ביצית, קבלת טופס 17 מקופ"ח במקרה של כישלון).
2. יש צורך במעקב קפדני של בדיקות על מנת להימנע מפספוס ביוץ.
3. פספוס ביוץ על אף מעקב קפדני.
&nbsp
לגבי הרופאים ודעותיהם על טיפול טבעי, זה עניין של גאוגרפיה ועידן. ביפן לדוגמה, הטיפול בנשים צעירות עם בעיית זרע הוא ע"י סבבים טבעיים למשך שנה. פחות מקובל לתת הורמונים במקרים שהבעיה אצל האישה. אצלנו, לפני עשור היו כ- 3 רופאים בולטים שהיו בעד השיטה. היום יש יותר ויותר רופאים שמכירים ביתרונות הטיפול הטבעי.
&nbsp
בסופו של דבר, כמו כל טיפול פוריות, השאלה היא איזו דרך אופטימלית לאיזו מטופלת.
&nbsp
מאחלת שהטיפול הבא שלך יביא את התוצאה המיוחלת,
ועד אז, שולחת חיבוק גדול
.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

lovetrance26

New member
תודה על התשובות ועוד

אולי שווה "לבזבז" על זה כמה סבבים (מקווה שלא אצטרך). אני אמנם חדשה "בעולם" הזה של ההפריות (חסימה דו"צ) אבל בהזדמנות זאת אני רוצה להגיד לכן כמה אתן אמיצות וחזקות ומחושלות. מעריצה כל אחת ואחת מכן, כל מי שעוברת ועברה אי פעם הפריה. כמה לא פשוט ולא קל. הכמיהה הזאת. המתח. ההורמונים. הספקות. ללילות ללא שינה. להכניס לגוף בריא ככ הרבה הורמונים. לקחת צ'אנס. לקום ולגרד כוחות כדי להמשיך עוד סבב ולקוות שהפעם זאת הפעם. אמן כן יהי רצון שכולן יצליחו וישאו פרי בטן וגם חלילה אם לא להבין שזה לא סוף העולם וכן אפשר להשאיר חותם בעולם הזה ע"י התנדבות ועזרה לזולת, תהיי שלמה עם עצמך ושמחה ומסופקת. וע"י כך שאתן עונות אחת לשניה ומעודדות, מזדהות, אפילו מורידות דמעה, תומכות, מוסרות עודפים של תרופות זאת עבודת קודש ונשים צריכות לרומם אחת את השניה ולתמוך, לא רק במשבר אלא בכלל ביום יום, ליצור אחוות נשים ע"י פירגון ותמיכה, בלי עין צרה ובלי לקנא. אם נהיה אחת בשביל השניה נוכל להגיע רחוק. שיהיה שבוע טוב

PIZB

New member
מחזור טבעי

הי,
אחרי 8 סבבי IVF ללא כל הצלחה הרופא שלי המליץ לי על מחזור טבעי.
התגובות שלי במחזורים הרגילים היו מאוד נמוכות - בין 2-5 ביציות (או בכלל לא) עם עוברים לא איכותיים יותר מדי, ושוב - ללא היריון.
המחזור הטבעי הלך אחלה. יצאה ביצית אחת שהופרתה לעובר בינוני.
ביום חמישי קיבלתי תוצאות ופעם ראשונה מאז שהתחלתי את הטיפולים שהייתי לי בטא חיובית (74) שהכפילה עצמה היום ל-254. אני עדיין נזהרת מלשמוח והאמת שעדיין קצת קשה לי לקלוט..
אני חושבת ששווה לנסות בייחוד אם לא יוצאות לך הרבה ביציות.

לי זה הצליח

עברתי שלושה סבבים בהם קיבלתי ״רק״ הורמונים למניעת ביוץ מוקדם.
נשאבה כל פעם ביצית אחת (האמת שבפעם הראשונה נשאבו שתיים, אבל אחת היתה לא בשלה).
לא התנסתי בסבבים אחרים אז אין לי השוואה.
זה יותר סיזיפי- עובדים קשה והכל תלוי בביצית אחת.
כאמור, לי זה עבד והביצית השלישית הצליחה.
מאחלת לך הצלחה בביצית הראשונה.

למעלה