כנראה הפלה

כנראה הפלה

שלום לכן, אשמח לעידוד...

ב12/12 עשיתי הזרעה ראשונה ולשמחתי הרבה נקלטתי!! היו לי כמה ימים של אשליה שאולי בכל זאת החיים מסתדרים בסופו של דבר...עד שאתמול (שלפי החישוב זה בול 7 שבועות) הלכתי ברגלים רועדות לאולטרסאונד ראשון...
לא ראו לא עובר ולא דופק...המליצו לי לבוא בעוד מספר ימים, אבל הסיכויים ברורים (כי הרי אין סיכוי לטעות במועד הביוץ).
כל כך מפחדת- לא יודעת איך זה לעבור הפלה, לא יודעת איך אחרי זה שוב לחזור לסבב הזרקות...כל היום מופיעות לי דמעות בעיניים...

acka

New member
מצטערת כל כך

כמה כאב לב - להתחיל לקוות, לחום חלומות ואז הנפילה האבה יותר כואבת.
היה לך דימום מאז? מתי עשית בטא לאחרונה?
בדקו אותך עם מכשיר טוב?
מקווה שאולי יש שם עובר קטן וחמוד שפשוט מתחבא.
אם לא רואים אחד כזה והבטא חיובית, הייתי מבקשת שיחפשו טוב טוב בחצוצרות.
מקווה שיקרה הנס ואם לא, שלפחות לא תצטרכי התערבות כדי לסיים את זה.
מנסיוני הכאוב - אם הבטא חיובית גבוהה ואין עובר - זה עלול להיות הריון חוץ רחמי.
במקרה כזה - כאבים חריפים בבטן או באזור הרקטום, הקאות, התעלפויות - מיון נשים ומהר.
סליחה על ההלחצה, רק ליתר בטחון.

לא נגמר טוב...

א. תודה רבה לך על הניסיון לעודד!!

היום היתי בבדיקה חוזרת...בהתאם להמלצתך ביקשתי שיבדקו גם את השחלות...יש שם איזה משהו אבל לא בטוח שזה קשור...
אבל הרופא פוריות אמר שזה לא נראה כמו שק הריון ועכשיו צריך לעבור אולטרסאונד ביום ראשון כדי להבין מה זה בכלל...או חוץ רחמי או איזה משהו אחר שמתחיל מ"צי..." , לא זוכרת בדיוק.
לא מאמינה שעכשיו שוב אלי לחכות...ועוד יותר, לא רוצה לדמיין את ההפלה...
בינתיים לא בדקתי בטא וגם לא חשתי בכאבים...אבל לאורך כל התקופה לקחתי נרות הורמונאליים לתמיכה, אז אולי זה מה ששמר על זה...

עצובה איתך

הריון שלא מחזיק הוא תמיד שובר לב, אבל אחרי כל כך הרבה ציפיה הוא שובר לב במיוחד. מצטערת שכך הסתיים. מקווה שלא תזדקקי לשום פרוצדורות רפואיות. מזמינה אותך ל"אובדן הריון" אם תרצי לשתף ולשמוע מעוד נשים שחוו אובדני הריון.
ותשמרי על עצמך. אם יש כאבים לכי למיון בלי להסס.

acka

New member
מצטערת מאוד

קיוותי לשמוע משהו שמח יותר.
אני הייתי עושה בטא מחר, רק ליתר בטחון - מהסיבות המפחידות.
אם אכן יש ממצא בחצוצרה הוא יצריך מעקב.
&nbsp

למעלה