אשמח לעזרה

hello81

New member
אשמח לעזרה

שלום לכולם,
אשמח לעזרה והכוונה.

בת 35 וקצת.
לאחר 2 ניסיונות IVF כושלים בשניהם כלל לא הייתה החזרה.

בניסיון הראשון - הזקיקים היו ריקים.
בניסיון השני - זקיק אחד היה ריק והשני הכיל 3 גרעינים לאחר החלוקה כלומר חלוקה לא תקינה.

בטיפול הראשון טופלתי בגונאל F במינון של 400
בטיפול השני טופלתי במונופור במינון של 450

תוצאות בדיקות עדכניות שביצעתי ביום רביעי של מחזור
E2 - 132
LH - 4.9
FSH - 35.2
בנוסף AMH - קטן מ 0.13

לאחר השאיבה השניה ותוצאותיה - הרופא שלי התקשר אלי ואמר לי כי לצערו הוא לא חושב שאוכל להרות מהביציות שלי.
לטענתו לא ניתן לעשות כלום בנושא.

אשמח לעיצה ממישהי שהייתה במצב דומה. איך מתמודדים?
יש מה ללכת לחוות דעת שניה? אם כן - אשמח לשם של רופא שמתמחה בתחום הזה.
האם באמת לא ניתן לעשות כלום בנושא?
(התחלתי לקחת DHEA רק כמה ימים לפני השאיבה, וביצעתי דיקור בודד לפני השאיבה - האם זה אפקטיבי בכלל במצבי?)
תודה רבה

the0right0time

New member
אני לא יודעת לענות אבל מקווה שמישהי שמבינה תענה לך

מאחלת לך שתצליחי במהרה! ו...הדבר היחיד שאני יודעת זה שסיכוי תמיד קיים..ויש כאן בנות שרופא אמר להן שאין סיכוי...והן אימהות. מקווה שיענו לך במהרה...ושתשרייני עוד היום תור לבר חוה..הוא ידוע כבעל הצלחה במקרים המסובכים ביותר. התור יהיה לעוד המון זמן אבל שווה שיהיה לך.

היי

לצערי אין לי המון מה לעזור, אבל לא רציתי שתישארי ללא מענה.
קודם כל אני ממש מצטערת, ודאי לא קל לקבל דיאגנוזה כזו בגילך..לא יודעת אם יש או אין לך ילדים..בטח לא משנה הרבה.

כמו שבטח הבנת, תוצאות הבדיקות+הניסיונות בפועל, די תואמים את מה שהרופא אמר. אם הרופא עבר איתך שני ניסיונות אחרי שהוא ראה את הבדיקות, אז הוא נתן לזה צאנס.
מבחינת הקופות, הן בד"כ לא מאשרות יותר משלוש ניסיונות ללא החזרה. (אלא אם הרופא מגיש בקשה לועדת ערר כשיש לו טיעונים טובים)
אז כך שנשאר ניסיון נוסף וכדאי לנצל אותו.
בנות פה ממליצות בחום על ד"ר בר חווה כ "קוסם"..מה יש לך להפסיד?
התור אליו הוא כמה חודשים קדימה, כך שיש לך זמן להמשיך ליטול את הדאה, אולי יעזור.. (מקווה שקנית איכות טובה מהארץ/מחו"ל-הבנתי שבחו"ל יש גם לא אמינים)
אני הייתי מבקרת גם בפורום תרומת ביצית, יתכן ושם יהיו יותר נשים בנות גילך שהיו במצב דומה..מתארת לעצמי שקשה, אבל אולי יוכלו לתרום לך ידע או הכוונה.

שיהיה המון בהלצחה!!!

תמיד כדאי ללכת לחוות דעת שנייה

זה אפילו מאוד חשוב. יש רופאים שיוכלו אולי להסתכל על זה בצורה אחרת ולעזור עם רעיונות יצירתיים יותר.
הייתי הולכת לבר חווה- הבנתי שהוא מאוד יצירתי.

dandale1

New member
קודם כל, אל תלכי לרופא שלא מאמין בך

לפי המלצות רבות פה בפורום, בר חוה מתמחה ברזרבה נמוכה, אולי כדאי לבדוק, היו כאן כמה סיפורים על נשים שאמרו להן שאפסו הסיכויים והוא הצליח, לא רוצה לזרוע תקוות שווא, אבל לנסות תמיד עדיף מלהרים ידיים

פאשון

New member
הורמון גדילה

שמעתי על מישהי שזה עזר לה. ואגב DHEA לא לוקחים לפני שאיבה אלא אחרי בלבד.
מצד שני - FSH גבוה מאוד וזה לא משהו. לא יודעת מה לומר על זה אבל אני הייתי הולכת לחוד 2. לדעתי, אל תרימי ידיים. את צריכה בר חווה. כשהוא ירים ידיים אז תרימי גם.

למעלה