הפרשות מוזרות לפני קבלת מחזור

חןמרכז

New member
הפרשות מוזרות לפני קבלת מחזור

שלום,
אנו מנסים להיכנס להריון מעל שנה. (יש 2 ילדים בית אחרי הריונות ללא קשיים). מאז שהפסקתי את הגלולות , כמה ימים לפני קבלת מחזור מתחיל לי הפרשות מוזרות. תחילה ריריות אדמדמות (אדום ישן) ואז גם חום ושחור. מלווה בכאב צריבה כלשהו \ כאבי מחזור .\נכון שזה מוזר? מה יכול לגרום לכך? הרופא אומר שזה טבעי ואין מה לעשות נגד זה. כמו כן, האם בוודאות, כאשר מופיעים הפרשות אלו, אז גם המחזור מגיע? ואז אין סיכוי להריון בחודש זה?
בתודה,
וסליחה על החפירה. אני די נואשת!

טוליתי

New member
צריך לוודא שהשלב הלוטאלי שלך תקין

עקרוניץ, מביוץ ועד לווסת צריכים לעבור 14 ימים. ייתכן וההכתמות שאת מתארת נובעים משלב לוטאלי קצר, כלומר חוסר בפרוגסטרון, שיש לו תפקיד של תמיכה.
&nbsp
זה לא אומר שאין סיכוי להריון, אבל צריך לבדוק אסטרדיול ופרוגסטרון כשבוע לאחר ביוץ, ושוב לאחר 10 ימים. אם השלב הלוטאלי קצר, הפתרון פשוט וקל, כך שאין מה להתייאש בכלל

&nbsp
בהצלחה

spirt20

New member
מה שטוליתי אמרה

אצלי האמדומטריוזיס גורם לשלב לוטאלי קצר

אצלי גם היו הפרשות כאלה

ולא היתה בעיה להיכנס להריון.
בכל מקרה בימים לפני הווסת אין אפשרות להיכנס להריון.
נכנסים להריון בזמן הביוץ אצלך - שזה בערך 14 יום לפני הווסת הבאה, ולכן כדאי לך לבדוק אורך המחזור - אם זה קבוע או משתנה, לקחת טווח ימים שבהם יש סיכוי להיכנס להריון - ואז להיום ביחד יום-יומיים לפני הימים האלה ואז כל יומיים - בתוך תקופת הביוץ.
בזמן של ביות יש הפרשות לרוב שקופות ונמתחות כמו חלבון של הביצה.
בהצלחה!

חןמרכז

New member
תודה רבה. ארחיב קצת את הסיפור שלי :

תודה: בחזרה לפוריות,טוליתי וspirit20.
אני כבר מעל שנה בנסיונות. זה כולל גם מעקב זקיקים וכדו '.
מאז שהפסקתי גלולות המחזורים שלי נעו בין 30-37 יום. ומאז שהתחלתי לקחת איקקלומין הם נהיו 28-29 וכך הביוץ ידוע וברור. ז"א שהשלב הלוטאלי הוא 14 יום שזה זמן סביר. אך תמיד תמיד יש לי את ההפרשות המוזרות יומיים שלוש לפני מחזור. האם עדיין יש בעיה של הורמונים? יש לי מחר רופא נשים מה להגיד לו? מה אפשר לעשות?
תודה לכן!!!

napit

New member
מוכר

גם אני פוליצסטית.
בזמן ההזרעות ההפרשות התחילו בערך 5 ימים לפני הוסת. למרות שהבדיקות הראו שהפרוגסטרון תקין הרופא החליט לנסות לתת פרוגסטרון וההפרשות נעלמו להן.

פאשון

New member
זה לא אומר

את יכולה להיות עם שלב לוטאלי של 12-14 יום, שזה תקין, אבל ההורמונים לא יהיו מספיק גבוהים.
את צריכה לבדוק 7 ו-10 ימים לאחר ההזרעה E+P. אסטרדיול צריך להיות במאות. P לפחות מעל 40.

חןמרכז

New member
אז דיברתי היום עם הרופא

הוא אומר שהזקיקים שלי בסדר גמור וגם לרירית הרחם יש עובי מצויין שאמור להחזיק הריון.
לכן הוא לא רואה סיבה לקחת הורמונים.
הוא נתן לי עוד סבב של איקקלומין וזריקת אוביטרל.
מקווה לטוב...
אם זה לא יעבוד. אלך לרופא פוריות.
תודה,
חן

lim1808

New member
גם לי יש את הבעיה הזו

הרופאים חושבים שזה קשור בפוליציסטיות (אני גם פוליציסטית) ושאין מה לדאוג מזה. בגלל שזה קורה בזמן קבוע, הם משוכנעים שזה הורמונלי.
אצלי השלב הלוטאלי הוא 16 ימים, והדימומים/הכתמות שאת מתארת מתחילים כשבוע לפני קבלת המחזור. בינתיים אני כבר אחרי 5 הזרעות כושלות (פרוטוקולים של גונאל+אוביטרל+הזרעה).
אני תוהה אם זה כן אומר שצריך תמיכה או משהו כזה... אבל גם אם כן, אז לכשנגיע ל-IVF (אם וכאשר) אז יש תמיכה...

למעלה