מינון של פרוגרסטרון לאחר שאיבה

מינון של פרוגרסטרון לאחר שאיבה

שלום לכולן,
לפני 3 ימים עשו לי שאיבה (פעם 1 שאני עושה ivf) היו לי 24 ביציות (!) ו15 הופרו מחר או בראשון תהיה ההחזרה . התהליך עבר בסדר. ויום אחרי נאמר לי לקחת כל יום במשך השבועיים הבאים זריקה של גסטון 50 מ"ג + 3 פעמים ביום אנדומטרין 100 מ"ג (וואגינלי) + 3 פעמים ביום אוטרוגסטן 200 מ"ג (וואגינלי)+ ו3 פעמים ביום פרוגינובה 2 מ"ג. אתמול היתי חלשה ועייפה אבל היום אין מה להשוות ממש כמעט אין לי כוח לזוז ואני מרגישה מאוד חלשה וקצת בחילה. שאלתי היא אם מישהי שמעה על מינון כזה בכמויות כאלו ? על ארבעת ההורמונים ביחד 3 פעמים ביום? מעבר לשתיית מים מרובה ומנוחה יש עוד משהו שיכול להקל על התופעות לוואיי? תודה רבה ויום נעים.

באמת נשמע מוגזם.. דברי עם המרפאה..

אצלי נתנו בעבר ג'סטון פעם ביומים+ פרוגרסטרון וגינלי אך מינון נמוך יותר.
כעת לוקח 6 אנדומטרין ליום.. אבל גם זה נחשב למינון ממש גבוה.. ממש מוזר לי מה שנתנו לך..
אצל רוב הנשים ג'סטון ליום אמור להספיק.. לכל היותר להוסיף נרות פעמים.. אבל מעבר לזה.. פשוט הזוי.
&nbsp
האם יש לך סיפור של מחזור שמגיע מוקדם מידי? האם בהזרעות ראו שפרוגרסטרון אינטנסיבי לא מספיק אצלך?
&nbsp
ובלי קשר.. אם ביום 3 יש הרבה עוברים יפים כדאי לשקול לגדל חלק לבלסטו.
&nbsp
שיהיה בהצלחה

tulitool1

New member
לי אמרו לשים 3 פעמים ביום

אגוסטרן זה באמת נשמע מללאאא תמיכה.. אבל אני לא מבינה גדולה.. בכל אופן מאחלת שהיה בהצלחה מחזיקה לך אצבעות

צקצק2

New member
וואוו איזה תמיכה מאסיבית ממש מוזר כי את בפרוטוקול ראשון

בדרך כלל המינונים הרבה יותר נמוכים אלא אם כן יש משהו שדורש זאת. גם תנובת הביציות ממש גדולה. אולי באמת שווה לברר. את פרטי או ציבורי? המון בהצלחה ותשתי המון שאבו ממך כמות גדולה .

בלונד23

New member
נשמע לא תקין!

באיזו מרפאה את?
זה מטוןרף. אם גסטון אז רק גסטון.
אנדומטרין מספיק גם כן לבד.
זו לא כפילות אלא לפחות שילוש.
מהר מהר תקבלי חוות דעת נוספת, נשמע לי פוטנציאל לאיזו הרעלה.

כן.. נשמע שהתבלבלו אצלה.. אולי הרופא רשם 3 אופציות

לבחור מתוכן.. ומי שהעביר לה את ההנחיות פישל ואמר את כל ה 3..

acka

New member
דיברת עם המרפאה?

אני מכירה שילובים של גסטון + נרות מסוג אחד של פרוגסטרון + אסטרוגן (כמו פרוגינובה).
אני מנחשת שבייצו אותך עם דקאפפטיל? זו סיבה לתמיכה מאסיבית, אבל אצלך זה נראה ממש מוגזם ולא הגיוני.

המממממ

הי בנות יקרות
תודה על התגובות שלכן
אולי חשוב לומר שיש לי אנדומטריוזיס ושכבר היו לי 3 הזרעות לפני כן שלא עבדו. כמו כן עצרו לי את הביוץ יומיים לפני השאיבה עם 3 זריקות של דאקאפיפיטיל כי היה חשש לגירוי שחלתי ולכן גם נשאבו 24 ביציות.... התקשרתי דבר ראשון למרפאה , הרופא שלי הוא פרופסור שלמה משיח והוא אמר לי שזה בסדר. ושאם התגובות הפיזיות כעת יהיו ממש ממש חזקות שאלך למיון. אני בעיקר מרגישה מאוד חלשה מאתמול רוב היום על הספה במנוחה (חוץ משצריכה לצאת לקחת את הזריקת גסטון- בקופת חולים, יש מישהי פה שהבן-זוג שלה עושה לה את זה? זה הגיוני?) היתה לי קצת בחילה וקצת קר אבל לא היה לי חום.
&nbsp
העניין הוא ששאלתי את פרופסור משיח והוא אמר שזה הגיוני ובסדר וזה מה שהוא התכון. אמר גם שאנסה להוריד את האנדומיטרין 100 מג ובמקומו אקח עוד כדור אטרוגסטן 200 (כאילו סכה 4 ביום) עדין פלוס הזריקה והפרוגינובה.
ההחזרה תהיה ביום ראשון. מקווה שהגוף לא חלש מדי בכדי לקלוט ככה ......
&nbsp
חוצמזה שאלה קצת מוזרה..יכול להיות שאחת התופעות לוואי זה גירוד עז ביותר בכפות רגליים?!?

למעלה