היסטרסקופיה ניתוחית להסרת פוליפים

galitush8

New member
היסטרסקופיה ניתוחית להסרת פוליפים

היי
אני אמורה לעשות היסטרוסקפיה אבחנתית ובמידה ויהיו פוליפים לעשות היסטרסקופיה ניתוחית להסרת פוליפים. חשבתי לעשות את הבדיקה כבר בהרדמה ואם מוצאים משהו אז שכבר יוציאו (יש לי רירית מאוד עבה וחסימה חלקית בחצוצרה והבנתי שמסיבה זו הבדיקה יכולה להיות מאוד כואבת). אתן חושבות שזה אפשרי? בנוסף - האם מישהי יכולה להסביר לי הפרוצדורה של הניתוח? כמה זמן החלמה? האם יש סיכונים? כמה זמן הניתוח? וכו וכו?

ענבל ח1

New member
נראה לי ש...

בארץ לא נוטים לעשות אבחנתית בהרדמה ואז לנתח במידת הצורך.
האבחנתית נעשית ללא הרדמה ואיני יודעת אםיש אפשרות אחרת. לגבי הניתוחית - אני עברתי את זה בקלות. השתחררתי תוך כמה שעות מבית החולים ויום למחרת כבר הרגשתי רגיל.
מציעה אבל לעשות אצל רופא תותח הן את האבחנתית והן את הניתוחית כדי שלא יהיו טעיוית באבחנה או בטיפול בזמן הניתוח...
המומלצים בפורום הם ד"ר גולדשמיט (שגם עובד נראה לי עם איזשהי קופה שאני לא זוכרת איזו) ופרופ' גולדנברג שנותחתי אצלו לאחר המלצות מרופאים שאמרו לי שהוא מס' 1 בתחום (פרטי). לשיקולך.

galitush8

New member
הי ענבל

הבנתי שאפשר לעשות את האבחנתית בהרדמה (זו תוספת כסף אמנם אבל אפשרי). אני באמת צריכה לברר אם אפשר לעשות את שניהם ביחד. אגב, זה ניתוך ארוך?
לגבי רופאים - הרופא שלי הוא בר חווה והוא רוצה לבצע את הפרוצדורה. האם כדאי לבקש מישהו אחר שיעשה את זה הוא שהוא גם נחשב מהטובים?

ענבל ח1

New member
בר חווה

בר חווה הוא רופא מצוין (נקלטתי אצלו להריון). מאמינה שגם בתחום הזה הוא מצוין אבל אם את שואלת מי המומחים להיסטרו' בה' הידיעה: פרופ' גולדנברג ופה בפורום גם ד"ר גולדשמיט מאוד מומלץ.

galitush8

New member
החשש שלי

הוא שאם אני אגיד לו שאני רוצה רופא אחר הוא לא יקבל את זה בצורה טובה... יש לרופאים הרבה אגו :) ומצד שני אני רוצה את הכי טוב... אוף
&nbsp

ענבל ח1

New member
אז אם את מרגישה ככה

אל תחששי. בר חווה דווקא מניסיוני לא בעייתי בדברים האלו. חוץ מזה, מה הוא יעשה? יחבל לך אח"כ בטיפולי הפוריות?? הרי זה לא סביר. מקס' קצת יעלב

אם את רוצה את הכי טוב, אני הייתי פונה במקומך לקבוע תור אצל פרופ' גולדנברג. הוא באמת מס' 1.
לוקח קצת זמן לתפוס את המזכירה שלו במרפאה אבל הוא שווה את הנדנוד. רופא אלוף.
שיהיה בהצלחה

galitush8

New member
תודה רבה. אשמח לעוד דבר קטן אם את יודעת

האם יש סיכונים בניתוח מסוג זה? הידבקויות? פגיעה ברחם? בחצוצרות? בשחלות?
תודה רבה על כל התשובות!

ענבל ח1

New member
בכל ניתוח יש סיכונים

לא יודעת להגיד לך ספציפית מה הסיכון בניתוח הזה אבל בגלל הסיכונים בעיני חשוב לעשות אצל הרופא הטוב ביותר.
שאלת גם מה משך הניתוח. לדעתי אצלי היה פחות משעה. אבל לא בטוחה ב- 100%.
בכל מקרה זה ניתוח קליל ממש. לא כאב לי אחרי זה בכלל. אחרי הניתוחית אגב, מומלץ לעשות שוב היסטרו' אבחנתית כדי לוודא שהאזור החלים ואין הדבקויות. כך אני עשיתי. ברגע שיצא נקי, המשכתי בטיפולים.

galitush8

New member
אוף. נמאס לי כבר מכל הבדיקות האלה

אני אברר לגבי הרופא. סתם נמאס לי כבר מכל הבדיקות/ניתוחים וכו. תודה רבה על כל התשובות!

למעלה