איך מזהים מדריכים מהאור וישויות מהאופל?

obobus

New member
איך מזהים מדריכים מהאור וישויות מהאופל?

הי רותי, קראתי השבוע באיזה בלוג (מצורף קישור) שבתקשור אין דבר כזה תקופות יובש ואם כן אז כנראה מדובר בישויות מהאופל, לא מהאור שמנסות להפריע לנו ולתת מסרים לא נכונים. עד כמה זה נכון? איך אפשר לדעת, ביום יום, כשאני מנסה לתקשר במצב של ערות וערנות אם מי שעונה לי זה העצמי הגבוה, ההדרכה שלי או ישות לא רצויה? תודה וחג שמח

רותי 11

New member
obobus יקירי

תראה יש כאן נושא מאוד רגיש בעיקר בגלל הכותב ולא בגלל הנושא את חץ אני הכרתי אישית, ואכן אצלו כל דבר שזז קשור לאופל, וכל המתקשרים מתקשרים עם האופל למעט מישהי אחת. אבל בוא נעזוב אותו אני לא רוצה לדבר על אף אחד אחר. אכן קראתי פעם שיש תקופות יובש בין הדרכות, משהו בערך 3 חודשים אני אישית לא נתקלתי בזה לא אצלי ולא אצל אף אחד שאני מכירה. נכון שחשוב לשאול עם מי מתקשרים זה ממש חשוב אסור לדלג על זה נכון ששואלים האם אתה מהאור אבל לא מכניסים את המילה אופל לתמונה כי אז אתה מזמן אותו פשוט, תבין מה שאתה משדר זה מה שאתה מקבל תדבר או תפחד מהאופל זה מה שידבק אלייך (דומה מושך דומה). אכן התשובה הראשונה שעולה לך עוד לפני שממש סיימת את השאלה היא תשובת התקשור, זה מגיע לפני שההגיון שלנו מספיק להיכנס לפעולה. לכן הרבה פעמים אני ממליצה לתקשר בכתיבה אם זה לעצמנו כמובן כי אז ההגיון פחות פעיל. אתה יכול לתקשר עם האני העליון שלך ולבקש כמובן מראש לתקשר אתו זה זה הכי טוב והכי נכון, עד שתלמד לתקשר עם ההדרכות הישירות שלך.

yuki09

New member
obobus שלום

אולי תשובה שלי קצת תעזור לפני שרותי עונה עד כמה שידוע לי כשאתה מתקשר עם האני הגבוה או עם המדריכים אף אחד לא יכול להתחבר לקשר הזה. אבל תמיד לפני התקשור חשוב להגיד עם מי אתה מעונין לדבר ז"א אתה מודיע על רצונך לתקשר עם.... חשוב בכל אופן בזמן התקשור במידה ואתה מרגיש שמשהו לא כשורה לבקש מהיישות זו להתנתק וגם להגדיל את הויברציות שלך ולשחרר אותה עם חמלה לא עם כעס ופחד.

obobus

New member
הי, תודה על התשובה

כך נהגתי לעשות, כמו שאת מציעה, אבל אז קראתי שצריך לשאול אם מדברים עם מדריך מהאור או מהאופל. ולהקשיב לתשובה של הישות שצריכה לבוא לפני התשובה של המוח (כמו בכל תקשור). מה שקורה לי זה שבלא מעט פעמים אני מקבל תשובות עוד לפני שסיימתי את השאלה או שהמוח כאילו מנסה "להשיג" את התשובה מהתקשור. השאלה אם יש טכניקות נוספות או דרך למנוע את התחרות הזאת של המוח מול התקשור

obobus

New member
אגב, התחרות הזו של המוח קיימת

רק כשאני שואל עם מי אני מדבר ולא בחלקים האחרים של התקשור

למעלה