BB20 רשמים

noamlah

New member
BB20 רשמים

קודם כל חייב להגיד שאני מאוד מאוכזב מלבל 6
כשקראתי פה הודעות שלכם והתלהבות גדולה חשבתי שמדובר באיזה משהו פנטסטי
מהלכים שלא היו בתולדות הריאליטי או לפחות בתולדות ביג ברודר

סך הכל בואו נבחן את הברית הזאת
שני הראשונים שיצאו ממנה היו מיותרים כשהיו ומאוד ממורמרים כשהלכו, סתם מספרים בתוך הברית
ברט, לא מבין איך הוא שונה מכל "סוסון" אחר שהיה בביג ברודר, מה ההבדל בדיוק בינו לבין ג'ייס מעונה 5 או מאט מעונה 12 או ג'וש מעונה שעברה?
דמות מאוד לא נעימה לראות על המסך וגם בתור אסטרטג, שם את עצמו למטרה סתם בשביל להגן על חברי ברית ששמו אותו בתחתית העמוד מהרגע הראשון
אנג'לה תמיד הייתה בצל של טיילר ולולא הוא לא היה לה משחק

אז נשארנו עם קייסי וטיילר שטיילר היה שחקן אסטרטגי מצויין
וקייסי הייתה שחקנית חברתית מצויינת
אבל גם, בהיסטוריה היו הרבה מאוד טובים מהם
הם לא שחקנים שעשו היסטוריה הם שחקנים טובים, אוליי ברמה של דרו מעונה 5
ההתלהבות מהם מזכירה לי את ההתלהבות מהברית של עונה 6 שגם מהם לא הבנתי על מה כל הפאס

אם כבר ג'ייסי מאוד הרשים אותי בהדחה של סקוטי, הוא עשה דבר שלפניו עשו רק וויל ובוגי ששכנעו את אריקה לשים את דניאל רייס להדחה ועשה זאת בביטחון מאוד גדול, גם השתמש בנתונים נכונים כי לסקוטי באמת היה קראש על היילי

ג'ייסי גם משך המון בחוטים, שיתף פעולה באופן מלא עם לבל 6 (אבל לא סתם נגרר כמו סאם) והיה אחראי על המון הדחות של המושבעים אבל בשיחה עם וויל היה נראה שכנראה היו מצביעים לו, הוא לא צבר את הכעס שטיילר צבר

אהבתי מאוד את היילי בתור דמות ואני מקווה שתחזור לעוד עונה, אני חושב שהמכשול העיקרי שלה העונה היו בניי הברית שלה, פייסל שהוא אחד השחקנים המטומטמים ביותר שהיו בביג ברודר וביילי, היילי דיי הרסה את המשחק שלה בשביל להגן עליהם
אני רוצה לראות אותה בעונה לבד, בלי הברית הזאת

לא רוצה לראות יותר אף פעם את פייסל, ברט, סאם, ווינסטון, סוואגי וביילי
הייתה עונה טובה מאוד אבל יותר מדיי אנשים שאני לא סובל בבת אחת

noamlah

New member
ועוד דבר

ג'ס וקודי, רייצ'ל ריילי, ג'סי, פול, ג'וש....העונה הזאתי דיי שברה שיא בכמות שחקנים מעצבנים חוזרים

אורישקי

New member

כנראה שאתה מאד מושפע מהעריכה ואימצת את הנרטיב שהעריכה ניסתה למכור

ווינסטון ורייצ'ל היו אמנם החוליות החלשות בברית מדהימה אבל הם גם שיחקו בסהכ די טוב - זה שהם היו בהלם מההדחה זה לגיטימי לגמרי, כשהכל נגמר הם מאד פרגנו לברית שלהם והכל היה בסדר. גם רייצ'ל למרות כל סאגת ההודעה של אנגלה הבינה מה גרם לכך וכולם חזרו להיות חברים טובים. זה כמו להגיד שמיקיילה ממורמרת בגלל שהייתה בהלם ראשוני מההדחה ב33.

להגיד שברט הוא כמו ג'ייס זה פשוט זלזול במשחק שהוא שיחק, או יותר גרוע כמו ג'וש, זה פשוט לא נכון.
ברט השתמש בנאומים (הקורעים) שלו כדי ליצור כאוס בבית וזה בדיוק מה שקרה - אחרי כל הנאומים שלו ההייב התחילו בסשן של בלאגן וחוסר אמון הדדי, וזה גרם לטיילר בעצם לא להיות מטרה למרות שהוא לגמרי שיחק בהם.

לפרגן לג'יי סי אבל לא לפרגן לברט זה פשוט לא קשור למציאות - אחת הסיבות שג'יי סי הצליח היה כי ברט כל כך התקרב להיילי, פסי ורוקסטאר בימים שלפני ההדחה של רוקסטאר שהם אפילו ביקשו מברט שיעזור לה להכין את נאום ההדחה שלה, והמשחק של ברט ושל ג'יי סי עזר לתעתע בהם ולגרום להם להעיף את סקוטי
ברט שיחק משחק חברתי בסהכ מאד טוב, הוא היה בעל סיכוי די רציני לנצח בגמר אבל החיסרון שלו היה שכיוון על אנגלה בשלב הזה (אם כבר היה צריך על קייסי), שסמך מדי על טיילר ולא ניסה לפתח קשרים עם הבנות.

להגיד על אנגלה שהיא הצל של טיילר זה בכלל קשקוש אחד גדול - היא שיחקה משחק מעולה והייתה תמיד עם הראש במשחק, כתפסו ממנה איום בהתחלה היא הורידה הילוך ונעלמה בבית, עזרה לתכנן את כל ההדחות של הלבל 6 שהובילו לשליטה שלהם במשחק, וזרחה בדיוק כשהיה צריך כשהיא התחילה לזכות במשימות. אין הרבה מתמודדים, ובמיוחד נשים ששיחקו משחק כל כך קר רוח אבל באותה המידה נכון, ובלי כמעט טעויות. החסרון שלה היה שהייתה פחות אהובה על המושבעים, אבל זה בעיקר נבע מזה שהיא פשוט בן אדם יותר ביישן וסגור. זה לא שהיא עשתה אי פעם משהו כדי לפגוע בהייב.

ג'יי סי אמנם היה מניפולטיבי ושיחק משחק טוב אבל הוא שיחק כדי להגיע למקום שלישי (או רביעי בלי הHOH, או חמישי בתכלס אם ברט לא היה מנסה לבגוד בלבל 6). להגיד שהוא היה מנצח את טיילר בגמר זו שטות. ג'יי סי היה מפסיד כלולם בגמר מהלבל 6, אולי למעט אנג'לה וגם אז זה היה צמוד.

להגיד שטיילר הוא רק שחקן אסטרטגי טוב זה לא נכון. טיילר הגיע למצב שבו בפיינל 6 עיש לו מקום מובטח בפיינל 2 - וממש לא בגלל שראו אותו כעז שקל לנצח בגמר, פשוט כי כולם שם הרגישו שהם כל כך רוצים להיות לצדו בגמר. לא היה מתמודד כזה בתולדות התוכנית. אתה מדבר על המהלך של ג'יי סי אבל מה עם המהלך של טיילר שהצליח לגרום לקייטלין להתהפך על הברית שלה פעמיים? מה עם זה שהוא הדבק שחיבר את סאם וג'יי סי ללבל 6 וגרם להם להצביע איתם בכל ההדחות החשובות של העונה?
טיילר היה קשור מאד לרוב השחקנים העונה הרבה יותר מקייסי. נכון שקייסי הייתה שחקנית טובה ואהובה בסה"כ אבל עם סקוטי ופסי מעולם לא היה לה שום קשר, והסיבות שבגללן הם הצביעו לה היו הכי הזויות ששמעתי אי פעם (סקוטי הצביע לה לטענתו אחרי שראה שהיא זכתה בHOH האחרון, פסי הצביע לה כי פרגן לה על זה שהיא ניצחה בוטו שהדיח אותו....).

לדעתי אם היה לפיינל 2 יותר זמן לדבר ולמושבעים יותר זמן לדסקס - טיילר היה מצליח למשוך את הקולות של פסי או סקוטי, כמו שהוא הצליח למשוך את הקול של היילי שאמרה בעצמה שהיא באה במחשבה להצביע לקייסי - אבל אנגלה וברט בג'ורי ולאחר מכן הנאומים של טיילר גרמו לה להבין שטיילר שלט במשחק.
למרות שהוא הפסיד הוא ללא ספק בליגה של דן, דר וויל, דריק, דני רייז וונסה. אני חושב שהמשחק שלו איפלו יותר מרשים.

ואם כבר בהיילי עסקינן - נכון שהיא מותק והכל וללא ספק הדבר הכי חמוד שיצא מההייב - אבל היא עדיין שחקנית די גרועה. אולי בעונה אחרת יהיה לה פוטנציאל אבל העריכה בעיקר ניסתה למתג אותה כמן ממשיכת דרכה של ניקול - כשבפועל היא הייתה העתק מדויק של ניקול בעונה 16. היא לא השתמשה נכון בכוח שלה, היא לא קלטה בכלל את הקשר בין הלבל 6, היא נתנה לפסי להדיח את סקוטי, היא עשתה טמטום בבחירות שלה בהאקר (בניגוד לקייסי שבחרה בכוונה בבן אדם חלש מהברית השניה היא בחרה בשחקן שיכול לנצח וטו) והיא גם חשפה את עצמה עם ההאקר במה שהיה מהלך ממש ממש מטומטם.

ודבר אחרון לגבי הלבל 6 - להשוות אותם לסוב 6 זו ההשואה הכי מגוכחת ששמעתי אי פעם. הדבר היחיד שבו שתי הבריתות דומות הוא שבשני המקרים מדובר במתמודדים האהובים והכיפיים של העונה שבברית נגד הצד המשעמם והגרוע. אבל מבחינת הבריתות - בעוד שהסוב 6 היא אחת הברריתות הכי גרועות שהיו בתולדות התוכנית, הלבל 6 היא ברית מדהימה. הם הצליחו להשתלט על המשחק ולשלוט בכל הדחה - למרות שלפחות בתחילת העונה מאזן הHOH ממש לא היה לטובתם. גם כשלא הייתה ברירה מי שהודח בסוף היה מי שהם רצו (ווינסטון ורייצ'ל) ולא השחקן שהשתלךם להם יותר, והם עשו את כל זה כשהייתה ברית חזקה של 8 אנשים שכן עבדו ביחד (בניגוד לבריגייד שהתמודדו מול ברנצ'ל ועוד כמה פלאוטרים שלא באמת שיחקו, כנל לגבי ברית הבנים של עונה 16) - וובלי שבכלל יעלו עליהם.

אם זה לא משחק טוב אז אני לא יודע למה כן ציפית.

noamlah

New member

השוואתי את הלבל 6 לסוב 6 רק בגלל הציפייה וההייפ שהפורום (פה אתם ובעונה 6 פורום 407) יצר כלפייהם שהתבררה לי כדיי אכזבה
לא אמרתי שהבריתות דומות

אני מושפע מהעריכה כי בסופו של דבר זה מה שאני רואה, מודה שאני לא צופה בלייב פידס וראיונות שאחריי אני בטח לא קורא, מבחינתי לאחר שהמשחק נגמר המתמודדים הופכים לדלעת ומתנדפים

טיילר אם מסתכלים עליו כסוליסט אז באמת יותר ניתן להעריך אותו, כשמסתכלים עליו כמכלול של הברית שלו אז קצת קשה
גם את הברית השניה לא אהבתי כמכלול ובכלל אני לא אוהב את הקטע הזה של בריתות בקטע של "נאמנות עד הסוף" בניגוד ל"בריתות עד איפה שיכולות לסחוב אותך", בגלל זה גם לא אהבתי את עונה 6 כמו שכולם אהבו
הברית היחידה שאהבתי אותה כמכלול בביג ברודר זה אוליי הבריגייד וזה כי הם תכננו את הברית בהתחלה אבל בהמשך המשחק שיחקו דיי כסוליסטיים עם העברת הודעות פה ושם

ברט שחקן לא טוב בעיניי כי היה בתחתית הברית כל המשחק ודיי ידע זאת
לא ממש היה שם איזה מהפך ענק בפיינל 6, מקסימום הוא רק החליף מקומות עם סאם ואני ממש לא חושב שהיה מועמד לזכיה במידה והיה מגיע לגמר, אם היו ממורמרים על טיילר אז על ברט ועוד איך היו ממורמרים
ומי שכיוון את ברט לכוון על אנג'לה זה גם ג'יי סי אם אני לא טועה, למרות שלהפיל את ברט לא הייתה הכוונה שלו אז זה לא נחשב הצלחה אבל אני חושב שג'יי סי התרכז בלטפס בעמוד ולראות באיזה מצב הוא נמצא הרבה יותר מברט שפשוט נשען על לבל 6 וחשב שמקומו בטוח

לא אמרתי שהיילי מאסטרמיינד, אמרתי שחבל שהייתה עם הברית הזאת כי עם אנשים יותר נורמאליים בצד שלה הייתה מצליחה הרבה יותר
אבל כן, זו בהחלט אשמתה שבחרה באנשים האלו כבניי ברית ונכנסה יותר מדיי למשחק רגשי
עדיין, מעוניין לראות אותה חוזרת למשחק
היא לא ניקול אבל היא יכולה לעשות את השיפור שניקול עשתה
וקצת מצחיק להאשים אותה בלשים שחקן פיזי חזק על הבלוק כשבתחרות הויטו ההיא לא היה שום אלמנט של פיזיות, כל אחד יכל לנצח
גם רוקסטאר כמעט ניצחה בויטו בהדחה שלה ואת הטמטום שלה לבל 6 לא יכלו לחזות אז בעולם מקביל שרוקסטאר לא הייתה מגלה לטיילר את התשובה וזוכה בויטו אז קייסי הייתה יוצאת גרועה על זה שהעמידה אותה?
הטיעון הזה של התנהלות נכונה עם האקר שכיוונה את התוצאות הוא טיעון מאוד חלש

noamlah

New member
ו

בקשר לרייצ'ל ווינסטון, ברור שמרמור נקבע בהקשר של הזמן שאתה נמצא במשחק
אני יכול גם להגיד לך שביג טום אמר בראיונות אחריי עונת האולסטאר של הישרדות שהוא מכבד את המשחק של בוסטון רוב ובמחשבה שניה היה מצביע לו
ופרנק אודי שאמר שהוא מכבד את המשחק של דן
עדיין, זה ממורמר וזה ממורמר, לא אכפת מה אמרו אחריי זה

למעלה