פינת הפופולאריות 35 - פרק 7

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 35 - פרק 7

ודירוג הפרק הקודם:

13. קול - 1.4
1
12. ג'יי פי - 2.4
1
11. ג'ו - 4
1
10. דסי - 6

9. אלי - 6.1

7. בן - 7
3
7. לורן - 7
1
6. ריאן - 7.2
1
5. מייק - 7.8
2

והטופ 3 שהפעם הוא בכלל טופ 4!

אורישקי

New member
מקום 3 א'

בדירוג שעבר היא חלקה את המקום הראשון עם כריסי

הפעם היא יורדת שני מקומות וחולקת את המקום השלישי עם שחקן אחר ועם ממוצע 7.9
המודחת הטריה

ג'סיקה

אורישקי

New member
מקום 3 ב'

בשבוע השלישי ברציפות באותו מקום

ובשבוע השני ברציפות עם אותו ממוצע (7.9)

דיוון

אורישקי

New member
מקום 2

הפתעה די גדולה!

לראשונה בטופ 3,

עם עלייה ב3 מקומות

וממוצע 8

אשלי

אורישקי

New member
ובמקום הראשון....

נשארת באותו מקום!

בפעם הרביעית עד כה בעונה,

ללא ספק המלכה של העונה עד כה

עם ממוצע 8.1

כריסי

אורישקי

New member
הדירוג

אלי עפה לה מהדירוג וזו גם הפעם האחרונה של ג'סיקה בדירוג!

חוקים:
- בכל שבוע אני אתן את רשימת המתמודדים שהשתתפו בפרק (כל מי שלא הודח + המודח/ים בפרק), כל אחד ידרג את הרשימה ויתן לכל שורד ציון מ1 עד 10.
בשבוע שאחרי, לאחר שידור הפרק, יעלו תוצאות הפרק הקודם, והפורום יצביע מחדש לשורדים האהובים עליו.
בחישוב התוצאות, אני אחשב את ממוצע הנקודות שכל אחד קיבל, כדי שיהיה נתון יותר מדויק להשוואה בהמשך העונה.

המתמודדים:

אשלי
בן
ג'ו
ג'יי פי
ג'סיקה
דיוון
דסי
כריסי
לורן
מייק
קול
ריאן

דירוג נעים &quot

אורישקי

New member
טוב זה די קל

אשלי 5 ממש מותק אבל קצת אוברייטד פה
בן 7 עשה את ההחלטה הנכונה אבל לא בטוח אם הוא באמת שחקן כל כך טוב, נראה איך הוא יחזיק בפרקים הבאים
ג'ו 1 דביל
ג'יי פי 1 דביל
ג'סיקה 5 חמודה אבל באמת שהנקודות האלה הן מחיבה כלפיה, היא לא משהו
דיוון 8 מאד אוהב אותו
דסי 3 עוד לא הבנתי אם יש לה ראש למשחק או שחוץ מלהיות טובה בחסינויות אין בה באמת כלום
כריסי 10
ברור
לורן 7 לא ברור לי גם בדיוק איפה הראש שלה אבל היא לא פראיירית
מייק 8 הכי טוב מההילרז
קול 1 דביל
ריאן 8 האמת הפרק היה נראה שנעלם לטובת דיוון וכריסי ששלטו בברית

Double U

New member

אשלי - 7
בן - 9
ג'ו - 1
ג'יי פי - 3
ג'סיקה - 4
דיוון - 8
דסי - 5
כריסי - 10
לורן - 6
מייק - 5
קול - 1
ריאן - 7

סטילהוק

New member
מדרג

אשלי 9 - כבר מתחילת העונה סימנתי אותה כבחורה עם המון פוטנציאל, ומאז הדחתה של אלי רבים מהצופים עברו אליה. כך שלא אתפלא כלל אם היא תגיע לגמר. נכון לכרגע היא נמצאת בברית השולטת אחרי האיחוד והדחתה של ג'סיקה, אך היא צריכה להיזהר מכריסי וראיין בני בריתה שלא יעבור זמן רב עד שהם יסמנו אותה כאיום, ולא לבטוח בהם בעיניים עצומות כמו אלי.
בן 4 - מכתחילה עשה עלי רושם של אדם לא אמין במיוחד, וממשיך להוכיח לי עד כמה צדקתי לגביו, שלא לדבר על כך שאם אתה כבר מכריז מלחמה כדאי מאוד שתדע נגד מי...
ג'ו 1 - אפס מאופס טוני וונאבי שלא מתקרב לקרסוליים של טוני. אוי כמה שאני לא סובל אותו.
ג'יי פי 1 - המריונטה של כריסי, עוד אחד מהשרירנים המטומטמים של הישרדות, וממש לא היו חסרים לנו כאלה גם בעונות הקודמות.
ג'סיקה 8 - עוד אבידה גדולה לעונה הנוכחית, אחת השורדות היותר טובות העונה, גם יפה, גם חכמה (היחידה שהיה לה מספיק שכל להבין שאם היה איידול ליד הבאר באי הקודם רוב הסיכויים שיהיה איידול ליד הבאר גם באי החדש) לעומת ג'ו שהיה צריך למצוא שוב רמז למובן מאליו, ואפילו קול יותר חכם ממנו, כי בלעדיו גם בפעם הראשונה הוא לא היה עולה בכלל על זה שהאיידול נמצא ליד הבאר. בכל אופן, בליינסייד כואב, אך לצערי די צפיתי אותו וראיתי אותו מגיע.
דיוון 5 - הבחור די מאכזב, ציפיתי ממנו להרבה יותר חדות וחשדנות כלפי ידידו הקריפי והלא אמין בשיט, כי אם הוא תקע סכין בגב לאלי מה ימנע ממנו לתקוע גם לו סכין בגב? עם 'חברים' כמו ראיין מי בכלל צריך אוייבים?
דסי 7 - כבר מתחילת העונה עשתה עלי רושם של שחקנית חזקה, וגם הפרק לא איכזבה והמשיכה להוכיח עד כמה. הבעיה עם זה שרבים יסמנו אותה כאיום.
כריסי 2 - אמנם זה ממש לא סוד שאני לא סובל את הביץ', אך השבוע הענקתי לה נקודה נוספת בגלל שחייבים להודות שכשאתה מוקף במטומטמים כמו ג'ייפי יותר קל להתקדם במשחק. ראסל הנץ הוכיח בעונה 19 יותר מכל באיזו קלות אפשר לעבוד על שבט שלם של מטומטמים, וביבי עושה את זה כבר יותר מעשור לליכודניקים. אך לדעתי גם אם היא תגיע לגמר, בעיקר אם ההפקה מכוונת לכך, סיכוייה לזכות שואפים לאפס. ובעיקר לנוכח הטוויסט החדש שמחכה להם בגמר העונה.
לורן 3 - אולי האכזבה הכי גדולה שלי הפרק, אלי היתה החברה הכי טובה שלה בשבט ההסטלרס שהצילה אותה כמה פעמים מהדחה בטוחה ואפילו הדיחה את פטריק שאותו היא מכירה עוד מלפני הישרדות בכדי להשאירה במשחק, והיא מצטרפת לברית של כריסי וראיין שהדיחו אותה? ומדיחה איתם את ג'סיקה? וזאת אחרי שהיא בעצמה ניסתה לשכנע את בן לא ללכת על המהלך הזה. אז נכון, ג'ו וגם קול הורידו הרבה לברית שלהם בהתרברבות הטיפשית והמיותרת שלהם לאחר שדובבו ונמשכו בלשון ע"י פרובס, אך עדיין מבחינה אסטרטגית להשאיר את כריסי במשחק ולהדיח את ג'סיקה זו טעות גדולה. בגלל זה שבט גאלו נמחק עד הגמר בהישרדות סמואה, בגלל שבמקום להדיח את ראסל כשהיו להם קולות הם הדיחו זה את זה וראסל עשה להם בי"ס בהפעלת מריונטות.
מייק 8 - הד"ר מתחיל להתחבב עלי, הרושם הראשוני שלי לגביו היה כנראה מוטעה, נכון לכרגע הוא מסתמן כאחד האסטרטגים הגדולים של העונה שבהחלט בא לשחק, וכמו שכבר אמרתי אחרי הפרק הקודם, מים שקטים חודרים עמוק. ד"ר מייק ואשלי ביחד עם דסי, למרות שאינם באותה ברית, נכון לכרגע בראש טבלת הדירוגים שלי.
קול 1 - אחד השורדים הכי שנואים עלי העונה, ידעתי שג'סיקה תודח בגללו, היתה לי הרגשה כל הזמן שהיא נמצאת בסכנה בגללו. והפרק מבלתי נסבל הוא הפך פשוט לשנוא עלי.
ריאן 1 - אחד המתמודדים הכי קריפים שנראו בהישרדות, מספיק להביט בעיניו בכדי לראות עד כמה הבחור הזה קריפי. מה שמצחיק שבעוד 'הגאון' בטוח שהוא עושה מהלכים אסטרטגים גדולים וחכמים, כריסי הביץ' מפעילה אותו כמו מריונטה, וכמו שראסל הנץ אמר למצלמות בעונה 19, כשתפסיק להזדקק יותר לשירותיו תשליך אותו ישירות לאשפה. אבל שימשיך לחשוב שהוא מנהל את העיניינים, בזמן שהשנאה והתיעוב כלפיו, ובעיקר לאחר בגידתו ותקיעת הסכין בגב של בת בריתו הכי נאמנה אלי חביבת הצופים הכי גדולה של העונה, רק הולכת גדלה ומצטברת ברשתות החברתיות עד כדי כך שרבים משווים אותו לקולטון, השורד האחרון שמישהו בכלל היה רוצה שישוו אותו אליו. היום שבו כריסי תתקע לו סכין בגב יהיה ההיילייט של העונה, בדיוק כמו ההיילייט של סמואה כשהנץ השליך את שאמבו הבוגדנית והשנואה לטראש.

Seosi

New member
מדרג

אשלי 6 זה לא נראה שהיא בסכנת הדחה כרגע.
בן 7 אני עדיין חושב שהו שחקן חכם, אבל אני יכול לראות מצב שבו הוא מודח בעוד מספר פרקים.
ג'ו 1 לגמרי לא שיחק נכון במועצת השבט האחרונה.
ג'יי פי 1 הוא אפילו לא קיבל וידוי הפרק..
ג'סיקה 8 אני דווקא קצת מבואס שהודחה, כי אני כן חושב שיש לה פוטנציאל, פשוט התחברה אל האנשים הלא נכונים..אולי יחזירו אותה לעוד עונה.
דיוון 9 מגיע לו גם קרדיט הפרק, שיחק ממש טוב.
דסי 7 היא ממש מעולה במשימות, אבל אני רוצה לראות יותר פן אסטרטגי ממנה.
כריסי 10 שיחקה אותה הפרק והצחיק אותי הפרומו לפרק הבא חחח
.
לורן 8 אני בעדה, מקווה שלא ינסו להדיח אותה כי היא הצביעה נגד ג'סיקה.
מייק 8 הוא שחקן טוב, אף על פי שהוא לא נמצא במצב הכי טוב כרגע, אני חושב שהוא יכול לשנות משהו במשחק.
קול 2 אני חושב שהוא כן מנסה לשפר את המשחק שלו, אבל יכול להיות שזה מאוחר מדי.
ריאן 8 לא הראו אותו כל כך הפרק, אבל נראה שהוא במצב טוב עדיין.

NP23

New member

&nbsp
אשלי 6 חמודה אבל נעלמה
בן 10 ! לא פייבוריט אבל משחק מעולה ועשה בחירה טובה וואלה מפרגן הפעם
ג'ו 1 אדיוט
ג'יי פי 1 היחיד מהברית שלו שלא סובל
ג'סיקה 5 לעולם לא נדע אם היה פוטנציאל, אלא אם תחזור
דיוון 9
דסי 1 למרות שהיא חזקה ביותר במשימות
כריסי 10
הקווין
לורן 8 כל הכבוד
מייק 6
קול 1 העריכה הייתה כלכך נגדו שהיה ברור שנשאר
ריאן 8

Bar EL

New member

אשלי 1 מצנן
בן 8
ג'ו 1
ג'יי פי 1
ג'סיקה 8 אני עדיין

דיוון 10
דסי 2
כריסי 10
לורן 1
מייק 6
קול 1
ריאן 6

B R A Y E R

New member
מנהל

אשלי - 5
בן - 8
ג'ו - 10
ג'יי פי - 1
ג'סיקה - 10
דיוון - 1
דסי - 5
כריסי - 1
לורן - 5
מייק - 10
קול - 2
ריאן - 1

Confide In Omer

New member

אשלי 7
בן 7
ג'ו 1
ג'יי פי 2
ג'סיקה 8
דיוון 4
דסי 5
כריסי 9
לורן 3
מייק 7
קול 1
ריאן 8

ספוילר

אשלי 7 לא בפיינל 3 של אף אחד חוץ משל גייפי וזה לא שווה המון בן 10 חכם מאוד, יכול לנצח- עלול גם לפשל בענק ולעוף מהר ג'ו 1 כלום ג'יי פי 1 כלום ג'סיקה 1 האישה השלישית ברצף שעפה כאיום. לגמרי אחרית הימים דיוון 10 חיימשלי דסי 10 אני בטוח שיש בה הרבה מעבר למה שמראים, כרגע לא עושה שטויות ומשחקת סולידי. יש לג'ו הרבה מה ללמוד. כריסי 10 וולטר וויט בגוף של אישה בת 40. בהישרדות. לורן 10 הראש במשחק מייק 10 מאוד בעדו קול 1 פיגורי ריאן 10 לא עושה בעיות

danlevin1

New member
סוף סוף חוזר לדרג

אשלי 5
בן 7
ג'ו 1 אידיוט וקרציה
ג'יי פי 1
ג'סיקה 1
דיוון 6
דסי 5
כריסי 10
לורן 8