נדפק לי האיביי,

some117

New member
נדפק לי האיביי,

הכל היה טוב עד לפני מספר דקות. פתאום אני לא מצליח למצוא מוכרים סינים וכל המוצרים שמוצגים לי הם ממוכרים ישראלים.
מה קרה פתאום? איך אני מסדר את זה שהוא יראה לי מוכרים סינים?

some117

New member
לא נגעתי בכלום.

פתאום זה השתנה. ניסיתי לשנות את ההגדרות במתקדם, אבל זה לא השתנה. עדיין מציג לי מוכרים ישראלים, כשבעבר לא הציג אותם מעולם.
רוצה לראות סינים בלבד. שיהיה בברירת מחדל

liranmelzer

New member
אתה לא יכול להציג רק מוכרים סינים. אין דבר כזה.

אבל יכול להיות שעשית איזשהו שינוי בחשבון או בהגדרות החיפוש שגרם לשינוי בתוצאות שאתה מקבל.
למשל, אם שינית כתובת, יכול להיות שאיביי מציגה לך תוצאות שהיא חושבת שהן יותר רלוונטיות לך כלומר מוכרים מישראל לפני מוכרים מסין.
ואולי הגדרת בתוצאות החיפוש שיראה לך תוצאות שהן במרחק X קילומטרים ממך בלבד... קשה לדעת.

Amiram_e

New member
אתה צריך את זה לדרופ שיפינג מסין?

אי אפשר לפלטר מוכרים על פי מדינה אבל אפשר לפלטר מוצרים שמיקומם מוצהר במדינה, לדוגמה סין.
בהגדרות מתקדמות, תרד ל אופציה locations
תסמן את האופציה located in, בתיבת הגלילה תבחר china
בשורת החיפוש תכתוב נישה לחיפוש לדוגמה:
kitchen gadgets
אתה תקבל תוצאות של מוצרים רק מסין.

some117

New member
באמת שלא נגעתי בכלום

יש לי את החשבון מ2012 בערך ומעולם לא שיניתי כלום. תמיד היתי על אותה כתובת בישראל ותמיד זה היה מציג לי מוכרים מסין או הונג קונג. בעיקר משם.
רוצה לשלוח מוצרים (פרטי) לא דרופ שיפינג לארץ. מוזר מאד! בנוסף
הוא מחייב אותי בשקלים ולא במטבע דולרי למרות שהרכישה בUSD

trilliane

Well-known member
מנהל
החיובים בשקלים אם אתה משלם בפייפל, ככה זה עכשיו באיביי

בררת המחדל של פייפל היא לבצע המרה למטבע המקורי. אפשר לבטל אותה ע"י כניסה לקישור "אפשרויות המרה נוספת" בעת החיוב. הבעיה שבאיביי שינו את הממשק לפייפל (לפני כשנה וחצי) ומאז האפשרות הזאת לא מופיעה.
זה גרוע ומעצבן וכבר התלוננתי בפניהם ולצערי אין עם מי לדבר.

בחשבון פייפל (בממשק הישן) יש אפשרות לסמן שבעסקאות עם הרשאה מראש לא תתבצע המרת מט"ח ע"י פייפל. יש כאלה שטוענים שזה עזר להם לעסקאות לאיביי. לי זה לא עזר.

לכן עשיתי שני דברים:
א. הגדרתי את כרטיס האשראי שלי לדולר אמריקני (בשירות לקוחות פייפל) ולכן כל עסקה בדולרים היא בדולרים כבררת מחדל.
ב. עסקאות איביי במט"ח אחר (ליש"ט / אירו / דולר אוסטרלי וכיו"ב) אני משלמת ישירות בכ"א ולא דרך פייפל (הגנת הקונה של איביי תקפה באותה מידה).

liranmelzer

New member
איביי מחייבת במטבע המקור

כלומר אם קונים מוצר שמחירו נקוב בדולרים החיוב של איביי הוא בדולרים (לא להבלבל עם זה שאיביי מציגה מחיר בש"ח בתוצאות החיפוש, זה רק ל"נוחות" למרות שלי זה ממש לא נוח ושיניתי את ההגדרות של החיפוש כדי שלא יציג בש"ח).
פייפאל היא זאת שמבצעת את החיוב, וכאן זה תלוי בהגדרות. הגדרת ברירת המחדל היא המרה של פייפאל מש"ח למטבע החיוב, אבל אשר לשנות את זה (למרות שקצת מסובך להגיע למקום הזה באתר שלהם) ולהגדיר שההמרה תבוצע ע"י חברת האשראי.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה בדיוק מה שכתבתי... והתייחסתי להגדרות והסברתי את הבעיה.

נראה כאילו הגבת לי בלי לקרוא את דבריי.

trilliane

Well-known member
מנהל
אז למה הסברת לי לגבי המרה של איביי כשזה בכלל לא מה שכתבתי?

או חזרת שוב על נושא ההגדרות כשכבר התייחסתי אליו והבהרתי שעשיתי זאת וזה לא עובד? לא סתרת במאום את דבריי... רק התעלמת מהם.

למעלה