רכישה של גופי תאורה מחנות באנגליה

יעל גגג

New member
אבדוק אותה. תודה רבה. האם את זוכרת כמה אחוז מיסים

שילמת בהגעה לארץ?

eladogden

New member
ההסבר לגבי התקן פשוט

רוב עמילי המכס ל-א מתעסקים בייבוא אישי. מסיבות כאלו ואחרות. כשאתה מקים תיק מכס מול מערכת המכס ומגדיר את היבוא כ-יבוא אישי (ואז המערכת תקבל רק מספרי זהות ולא ח"פ, לדוגמא), בעת שידור הטיוטה למכס, לא תהיה דרישה לתקן. סביר להניח שעמיל המכס לא הזין 'יבוא אישי' ולכן המערכת דרשה תקן, וכשהבהרת לו את זה, והוא סימן את התיבה 'יבוא אישי', נתבטלה הדרישה.
אלעד

יעל גגג

New member
רכישה של גופי תאורה מחנות באנגליה

אני במחשבה לרכוש מספר גופי תאורה בחו״ל (אנגליה), במקום לרכוש בארץ (הם, ספציפית, משמעותית זולים יותר שם)
ראיתי באתר המכס את המכסים, אם זה באמת נופל בקטגוריה הזו (מנורות-מתאמי תאורה) אז בסה״כ, על כל העסקה, כשתגיע לארץ - אשלם תוספת של 28.7% או 17%, או שיש עוד מיסים שעלי לקחת בחשבון?
האם גופי תאורה באמת נופל בקטגוריה הזו? אין אף קטגורה אחרת שעוסקת בתאורה...
תודה

gevayu

New member
שימי לב שייתכן שבגלל שאת מעבירה מוצר חשמלי תדרשי לתו תקן

אני לא מומחה בכלל בתחום אבל כשהתייעצתי בעבר על העניין, נאמר לי שהכי פשוט זה באמת לרכוש את הגופים בחו"ל אבל ללא החלק החשמלי שלהם - החיווט, השנאי, בית הנורה. אלה דברים שבאון עקרוני אפשר לעשות אצל חשמלאי בישראל.
מנגד, יכול להיות שכל אלה תופסים רק לגבי ייבוא רחב היקף ולא רכישה חד פעמית קטנה. לצערי, לא יכול לעזור יותר מזה.

eladogden

New member
אם זה יבוא אישי, אין צורך בתקן

מנורות רצפה/שולחן וגופי תאורה ביבוא אישי אינם דורשים תקן, אם מיובאים בכמות סבירה

יעל גגג

New member
תודה רבה, זו חברה מהונג קונג

איך אני יכולה לחפש חוות דעת עליה, לראות שהם אמינים, האם יש דרך?
האתר נקרא lmodernlighting.com

למעלה