בוקר טוב חברים , שאלה לגבי מכירה רגילה

avivit510

New member
בוקר טוב חברים , שאלה לגבי מכירה רגילה

העליתי מוצר במכירה רגילה , קונה סימן כצופה , אשמח להבין את ההיגיון שעומד מאחורי זה? אם זה ביד אני מבינה , אולי הקומה רוצה לראות לאיזה מחיר זה יגיע , אבל במכירה רגילה מה ההגיון לסמן צפייה, אם רוצים קונים לא?תודה לעונים

pregPetel

New member
אולי הוא רוצה לשמור את המוצר לקנייה מאוחרת

כדי שלא יצטרך לעשות חיפוש נוסף כדי למצוא אותו.
זה מה שאני עושה לפעמים.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה כמו לשמור אתר במועדפים, זו פשוט בררת המחדל באיביי

ממתי "אם רוצים קונים"? אנשים בעולמך כאלה החלטיים ומיד שולפים את הארנק בלי למצמץ?
לא קרה לך שהלכת בקניון, ראית משהו נחמד ובכל זאת לא קנית אותו מיד אלא חשבת לעצמך "המממ, אני אמשיך לעשות סיבוב, אולי אחזור בהמשך" או "אני אישן על זה בלילה" או "טוב לדעת שהמוצר הזה קיים, אולי אקנה אותו יום אחד"...?
&nbsp
אני שומרת ברשימת קניות (לא רק באיביי; באתרים אחרים זה בד"כ Wish list) כל מוצר שמוצא חן בעיניי. זה יכול להיות תוך כדי חיפוש מוצר והשוואת מחירים בין מוכרים באיביי (ואז כל מוצר פוטנציאלי נכנס לרשימה, ובסוף אני בד"כ קונה רק אחד) וזה יכול להיות משהו שחיפשתי ואז ויתרתי ונשאר בה, או מוצרים שאני משאירה ועוקבת אחרי המחיר שלהם... יש מוצרים שקניתי מיד, יש כאלה שאחרי זמן מה, יש כאלה שבסוף קניתי אחרי שנים... ויש כאלה שלעולם לא אקנה, לפעמים זה ברור לי אפילו בזמן השמירה ועדיין אני רוצה שיהיה לי איזשהו רפרנס.
&nbsp
לגבי סוגי רשימות, כתבתי על כך בעבר כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1748/175148485

אורית810

New member
לפעמים WATCHER זה יכול להיות גם מתחרה שלך

שורה תחתונה,זה טוב לך. שימי לב שככל יש יותר WATCHERS, יש יותר צופים, המנוע מקדם אותך והסיכוי למכירה גדל.

למעלה