עזרה חברים בבקשה

liranmelzer

New member
איך אפשר להימנע מעוקץ כזה?

ברור מה שכתבת לגבי העלאה חוזרת של אותו פריט. זה באמת יכול להחשיד ואני מבין איך זה יכול היה לשמש נגד המוכר.
אבל איך אפשר למנוע מלקוח לטעון שקיבל זיוף, ואף להציג פריט אחר כאילו לכאורה הוא זה שקיבל בחבילה?

T R E K

New member
אני מוכן לשלם

מדהיהכל נכון יש לי עוד שעון כזה בדיוק -עם מספר סידורי אחר שים לב שגם שמתי את המספר במכירה לכן היו 2 מכירות וכשהבנתי שהנה יש משהו חשוד כעקיצה דבר ראשון הורדתי את השעון הנוסף
אני מוכן לשלם עבור עזרה
&nbsp

liranmelzer

New member
דווקא פה לא ראיתי התנשאות

כמובן, איביי זו זירה מקצועית, וכשמוכרים בסכומים כאלו צריך להיות מאד זהיר.
ובכל זאת אני שואל, גם משום שייתכן שארצה להעלות פריט אומנות מקורי בשווי אלפי דולרים למכירה, ואני רוצה להבין את כל הצעדים הנדרשים כדי לא ליפול.
אני מכיר את כל החוקים בנוגע למשלוח, לגבי מקוריות, למה הכוונה ב-authentic verification?

T R E K

New member
מדהים !

מדהיהכל נכון יש לי עוד שעון כזה בדיוק -עם מספר סידורי אחר שים לב שגם שמתי את המספר במכירה לכן היו 2 מכירות וכשהבנתי שהנה יש משהו חשוד כעקיצה דבר ראשון הורדתי את השעון הנוסף

אני מוכן לשלם עבור עזרה

מי שיכול לעזור בתשלום אני זמין
0526211811

T R E K

New member
עזרה חברים בבקשה

מה קורה כשEBay שוכחים שבשביל עיסקה צריך גם אמון של מוכרים?
נתחיל מהסוף עקצו אותי ב-8000$ במכירת שעון omega seamaster 300 limit edition spectre
סיפור העקיצה קצר, קצר מידי .
השעון הגיע לקונה (100% דירוג 22 טרנזקציות), אשר פנה בסמוך להגעתנו ל-EBay בטענה שהשעון מזוייף ובמשך שבוע הצליח כנראה לארגן משהו ששכנע את EBay שהוא מזוייף
EBay אפילו לא בדקו את צד המוכר (100% 252 טרנזקציות), את הצד שלי ולא ניסו לאמת או לשלול את הטענות ( אפילו לא הוכיחו לי שמדובר באותו מספר סריאלי) וקבעו כי יבוצע החזר כספי ללא החזרת השעון
הכי תמוה בעולם, נוגד את כל עקרונות הגנת המוכר שלהם (כמו למשל שליחה חזרה של המוצר ומתן אישור של המוכר לבצע החזר כספי כי הגיע המוצר המקורי ולא פגום).
אני מבחינתי נשארתי רק עם תמונות של כל התעודות, כל הקבלות וכל ההוכחות שהשעון שולם במיטב כספי , אפילו תמונה של מעמד הרכישה בחנות בקניון רמת גן :/
אז מה הלאה ?
* אני הולך להלחם ככל הניתן להשיב את השעון או את הכסף (חברו לי גורמים שיכולים לעזור )
* אני מבקש שתשתפו את המקרה כדי להזהיר ממכירות ב-EBay
* אני מבקש ממי שיודע או קשור או מכיר את ההתעסקות מול אייבי או פייפאל או אפילו אם יש לכם איזה רעיון יצירתי שיכתוב לי
שימו לב איך כשקורה כזה דבר... הגלובליזציה הוירטואלית הופכת להיות מפלצת ..
אני חסר מילים
תנו רעיונות.

למעלה