שאלה לגבי הנושא משתמשים חדשים

avivit510

New member
שאלה לגבי הנושא משתמשים חדשים

נאמר כאן למוכרים חדשים שצריך למכור בהתחלה בבידים ואפילו לא להרוויח ואף לקנות מוצרים זולים בשקל כדי להעלות את גמות הפידבקים ( ואני מסכימה עם זה מאה אחוז ) השאלה היא מניסיונכם עד מתי ? שנה? יש כמות פידבקים מינימלית ? וגם נגיד שייש לי 50 פידבקים או 100 למה שאיביי יקדמו את העמוד שלי ולא של טופ רטיידר באיזה שלב כדאי לי לפתוח חנות ?משהוא יכול אולי להסביר אך זה עובד ? תודה

Amiram_e

New member
אין פה חוקים. הכל עניין של הזדמנויות

אני התחלתי למכור לפני ארבע שנים באייבי בתקופה שהייית מובטל שנה מעבודה.
בהתחלה פשוט העפתי את כל השטויות מהבית. חברים גם היו מודעים לעניין והביאו לי שטויות שלהם.
אחרי כמה חודשים, נקרתה בדרכי הזדמנות וחבר שעבד בחנות אופנים אמר לי שיש להם מחסן עם המון סחורה ששוכבת שם שלוש שנים ואף אחד לא רוצה להתעסק איתה.
אז לא אמרתי לו "סליחה לא הסתיימה תקופת הפומביות שלי, דבר איתי עוד חצי שנה". אמרתי לו "תביא שני ארגזים".
עבדתי וצילמתי את כל הבגדים והעליתי.
בין לבין היו לי הזדמנויות למכור קצת קוסמטיקה מאיזה ספק.
במקביל המשכתי למכור שטויות. זה לא נוגד אחד את השני.
אחר כך בת דודה של אשתי שלחה מארה"ב המון בגדים. עשינו מיון מה מתאים לאשתי והשאר מכרתי.
הכל קשור בהזדמנויות.
תמשיכי למכור מה שיש לך. אם אתה מזהה הזדמנות, תנסי.
בנוגע לשאלה שלך לגבי קידום:
איבי לא עשוים השוואה בין מוכרים ואומרים "בוא נקדם אותו כי הוא טופ רייטד ויש יותר סיכוי מאחר". זה לא עובד ככה.
המנוע חיפוש של איבי זה רובוט. הוא לא מתחשבן עם הסוחרים, עד שלא יגיעו ליעד איקס הוא יתעלם מהם.
ההצלחה שלך במכירות תלוייי במספר גורמים:
1. האם המוצרים שלך נדרשים בשוק (אם יש לך מוצר ייוחדי, יקנו ממך גם אם תהיי עם חמישה פידבקים)
2. האם יש לך פעילות החשבון יומיומית (המנוע קסיני מזהה את זה ומקדם אותך)
3. האם השתמשת במפתחות חיפוש מתאימים.
4. האם את מציעה מחירים אטרקטיבים.
5. האם את יודעת לזהות מגמות (מוצר שנמכר טוב לדוגמה בשוק האוסטרלי, תעלי אותו בזירה שלהם)
6. גם כמות הפידבקים קובעת, אבל אפשר בהחלט עם 50 פידביקם בחשבון להתחיל לרוץ על מכירות.

נושא של חנות קשור לכמות הליסטים הפעילים שיש לך בחשבון בהשוואה לסכום החודשי שאת משלמת על העלאות ליסטים.
חנות בסיסית לדוגמה עולה 15 דולאר לחודש ונותנת לך 200 ליסטים חינם, כל ליסט נוסף 20 סנט.
תבדקי כמה ליסטים פעילים יש לך, כרגע את משלמת 50 סנט לכל ליסט, אבל יש באיבי גם מבצעים חינם כל חודש.
תבדקי את ההוצאות שלך.

למעלה