לוח מתאמנים וסטאז'רים

hilaa8

New member
מחפשת מתאמנת נוספת

"אחת ההחלטות הכי קשות שתצטרך לקבל בחיים זאת הבחירה בין לוותר ללנסות חזק יותר"

שלום לכולם
לאחרונה אני יצאתי לפרקטיקום בלימודי הקואצ'ינג וזקוקה למתאמנת נוספת שרוצה לשבור שגרה, לגלות בעצמה כוחות חדשים שיובילו לפריצת דרך בחיים.
מדובר בתהליך משמעותי, מרתק, מלמד ותורם לכל תחומי החיים של האדם.
תהליך האימון כולל 10 מפגשים פעם בשבוע, שעה כל מפגש.
אז אם אתם מעוניינים בעצמכם או מכירים משהיא שמעוניינת לעשות שינוי בחיים אנא כתבו לי למייל [email protected]
תודה מראש ויום מקסים
הילה אהרון.

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
לוח מתאמנים וסטאז'רים

שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
להצעות ובקשות אימון בברטר
יוזמות למפגשי מאמנים ומפגשי קהילה חינמיים

תוכלו למצוא מאמנים תחת הכותרת "עסקים" למעלה בשורה הכתומה.
עוד מודעות של מאמנים והודעות על סדנאות יש להפנות ללוחות הפורום וללוח האירועים אשר נמצאים תחת המשבצת הכחולה "כלים ומידע" למעלה.
לפרסום - תוכלו לפתוח כרטיס עסק ולהופיע בין בעלי המקצוע בתפוז.

יפעה 77

New member
מחפשת מתאמן/ת שרוצה לעבור תהליך אימון באיזור רמת גן

נמצאים בצומת דרכים,? מרגישים תקועים? רוצים להגשים מטרה מכל תחום שהוא? יש לכם הזדמנות לעבור תהליך אימוני מדהים.
אני סיימתי לימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן ואני נמצאת בתקופת הסטאז. ' תהליך האימון מתקיים באיזור רמת גן במחיר סמלי ובליווי סופרווייזר.
מוזמנים לפנות

לתהליך אימוני במחיר סמלי

חברים, אני מצוי כעת בשלב הסטאז' במסגרת קורס הכשרת הקואוצ'רים במכללה של אלון גל. לפיכך, דרושים אנשים המעוניינים לעבור תהליך אישי בתשלום סמלי (שעובר למכללה). מדובר על 10 מפגשים, 50 ש"ח למפגש. התהליך בפיקוחם של מאמנים בכירים מהמכללה. מי שרוצה להתנסות בתהליך אימוני המאפשר שבירת חסמים, התפתחות וצמיחה אישיים, או מכיר מישהו/י שמעוניינ/ת בכך, אשמח שתפנו אליי.
בהצלחה!

http://liordesk.wix.com/lifecoaching
תודה רבה
ליאור

LitalCoach

New member
זקוקה למתאמנים במסגרת פרקטיקום (אימון מוזל)

לכל מי שרוצה להסתכל על החיים שלו\שלה ולבדוק ולסמן את המטרה הבאה
הזדמנות מצויינת לעשות זאת במחיר סימלי בכל נושא מקריירה, יחסים במשפחה, אורח חיים בריא ועוד

מסגרת אימונית של 12 פגישות שבועיות (פגישות פרונטליות מתקיימות בנתניה וניתן גם לעשות אימונים בטלפון)

ליצירת קשר
[email protected]

תודה

ליטל

noaav78

New member
מתאמנים לאימון אצל מאמנת במסגרת סטאז'

שלום לכולכם,
אני בוגרת קורס מאמנים אישיים במכללת CoachMe, אחד מבתי הספר המובילים בישראל לאימון אישי ואשר מוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל.
אני נמצאת בתקופת סטאז' ומציעה לאמן במחיר מוזל בחיפה והאזור.
מצ"ב ברושור אשר יתן לכם רקע על האימון אותו אני מציעה וקצת רקע עליי.
בהצלחה לכל המאמנים והמתאמנים אשר בינינו.
נעה

noaav78

New member
היי יעל

היי יעל,
אני מחיפה, אך סדרת האימון שאני מעבירה היא כמעט כולה בטלפון, מלבד שתי הפגישות הראשונה והאחרונה, כך שלמרחק אין חשיבות גדולה.

LaHedge

New member
מחפש המלצה על מאמן\ת בתחום מציאת עבודה.

תודה!

אשמח לסייע

היי,
שמי עינת, אני מאמנת בתהליך סטאג' במכון אדלר, אני מרעננה (מאמנת באיזור המרכז והשרון), כרגע מאמנת בסטאג' במחיר סמלי במסגרת הסטאג'.
אשמח לסייע אם זה מתאים לך.

מילה עלי: אני בת 45, עד כה עסקתי בתפקידי ניהול בכירים ובהקמת מערכי מחקר והדרכה. כל חיי הבוגרים עסקתי בליווי ופיתוח אנשי הכפופים אלי וקולגות למקצוע, עד שהבנתי כי זו אהבתי הגדולה באמת - להעצים אנשים - להראות להם את יכולותיהם ולסייע להםם לפתח ולהתפתח בחייהם המקצועיים והאישיים. מכאן הדרך לשינוי מקצועי רשמי היתה ברורה - והינה אני כבר בסטאג' :)

ניתן לפנות אלי בטלפון: 0584948999, או במייל : [email protected]

אימון לכלכלת המשפחה

היי

אני לומד עתה ייעוץ לאימון כלכלת המשפחה, בחברת "אש לדיור פילוסוף", הקורס מועבר על ידי יוסי אש, המומחה מספר 1לנושאים אלו.

כחלק מהקורס עלי לאמן משפחה לכלכלה נבונה, האימון עובר את בקורתו של יוסי אש.

יש כאן הזדמנות נפלאה לתהליך של שינוי מהותי בכלכלה בבית, לצאת ממקום של חוסר הבהירות וודאות, מינוסים וכו', ולפרוץ לדרך חדשה.

האימון בלי תשלום.

Rachel Nadav

New member
אימון אישי במחיר סמלי

הזדמנות לעבור אימון אישי במחיר סמלי
שמי רחל ואני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וכן תואר שני במינהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית.

בזמן התמחותי כמאמנת במכון אדלר, אני מעבירה מספר אימונים אישיים בעלות סמלית של 600 ש"ח לכל התהליך אשר מועבר לידי מרכז הלימוד.
תהליך האימון שאעביר ילווה בהדרכה צמודה של מדריך מוסמך מהסגל של מכון אדלר.
מהו אימון אישי?
תהליך אישי וממוקד בו המתאמן מגדיר לעצמו מטרות ופועל להשגתן בעזרת המאמן. במסגרת האימון האישי המתאמן עובר תהליך שבו יש מיקוד, מימוש הפוטנציאל ותוצאות בחיים.
מטרת תהליך זה היא ליצור הבדל משמעותי בחיי המתאמן בתחום שהוא יבחר בו כמו: יחסים, קריירה, מימוש עצמי ועוד

למי זה מיועד ?
בוגרים מעל גיל 21 המעוניינים לקחת אחריות כדי להשיג תוצאות משמעותיות בחייהם.
מסגרת: 12 מפגשים עבור מי שמעוניין לממש הזדמנות זו ו/או רוצה להעניק הזדמנות זו לאחר

ניתן לפנות אליי בטלפון 0507350150 או באימייל ל:
[email protected]

על פי הגישה האדלריאנית ישנן שתי תכונות חשובות הטבועות בנו, שיכולות לסייע לנו להתקדם ולהתפתח: א) השאיפה לממש את הפוטנציאל שלנו ב) היכולת להתגבר על מכשולים העומדים בדרכינו.
אשמח ללוות אותך בתהליך המאפשר מודעות עצמית, צמיחה והעצמה אישית.

obs111

New member
אימון אישי בתשלום סימלי

מחפשת נשים המעוניינות לעבור תהליך קצר שמאפשר שינוי משמעותי וגדול בשיפור איכות החיים, מוצע במסגרת סטאז בתשלום סימלי, המפגשים יתקיימו באיזור הצפון (טבריה), למעוניינות - צרו קשר בטלפון - 053-9198866 , במידה ואני לא יכולה לענות, השאירו שם וטלפון ואחזור בהקדם- להתראות בקרוב - אורית.

עידן343

New member
טיפולים בשיטת NLP בחינם (לזמן מוגבל). עידן

שלום לכולם, לקראת סיום התמחותי בשיטת NLP אני מחפש אנשים שמעוניינים לעשות שינוי בחייהם.
שיטת NLP יכולה להועיל במגוון מצבים כגון : תקיעות בקריירה, שיפור ויצירת מערכות יחסים, חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, חוסר מוטיבציה, קושי בקבלת החלטות , חוסר מיקוד בחיים, דחיינות, חרדות, תלות באדם/הרגל, פתרון קונפליקטים פנימיים ועוד.
***הטיפולים ניתנים נכון לרגע זה בחינם !! וללא כל עלות***
*ניתן לקיים מפגשים פרונטליים (באזור הצפון ) או/ ובאמצעות הסקייפ
לפרטים נוספים ניתן לפנות אליי לנייד:
055-8834268 בברכה, עידן

LitalCoach

New member
אימון במחיר סימלי

נותרו עוד מספר מקומות לאימון מוזל במסגרת פרקטיקום באדלר

בכל נושא שתבחרו

לפרטים לשלוח מייל ל [email protected]

כל הקודם זוכה

למעלה