רוצים אותנו עבדים ולא עובדים

רוצים אותנו עבדים ולא עובדים

כי מיקי לוי מציע לנו ברוב נדיבותו ללכת לעבוד בבנין ובחקלאות
ואם יש חרדית סוררת שרוצה להתקדם למשהוא אקדמי היא תחטוף קיצוץ כואב בכדי שהיא תדע את מקומה (ראו את מכתב החרדית ללפיד מבחדרי חרדים)

עם כל כך הרבה שקר שיש היום בשילטון

ועם כל כך הרבה שקר שיש גם בעולם החרדי ,
ולא רק בעולם החילוני .

אני כבר מאמין לכל תרחיש רע שיכול להיות

מה קשה להבין .............

כל כך הרבה סיכסוכים וגיזענות
שזה פשוט לבכות ...................

אם יש סכסוכים זה אצל האנשים הקטנים

ואילו אצל גדולי הדור אין מחלוקת והדוגמה הטריה זה החתונה בחסידות בעלז כל גדולי הדור ליטאים עם חסידים ספרדים עם אשכנזים
וגם אם יש מחלוקת זה לא אמור להיות שנאה
כי זה כמו חיל תותחנים וחיל רגלים וחיל הים באופן נורמלי כל אחד בחילו ולא מנסה להצטרף לחיל אחר ואין בזה גזענות ואין פגיעה
ואם דווקה להיפגע זה כשאחד מנסה להידחף לחוג השני מה שכביכול פוגע בו אישית בכך שהוא אומר בזה שאנשי חוגו נחותוים לעןמת אלו שהוא נדחף עליהם.

zvuli

New member
שקרים

העולם החרדי עושה הרבה טוב לעם ישראל, אבל באותה מידה משקר כמעט בכל תחום כולל גמחים שלא קיימים ועוד הרבה שקצרה היד מלכתוב... נקרא לזה לשון הרע בשבלך

zvuli

New member
שטויות

אתה מדבר לא לעניין. מנסים לשלב אותך או אותכם... תגיד תודה. אף אחד לא מנסה לפגוע בתורה, אבל החרדים מומחים הלבנות נפגעים עם דמעות תנין

לצערנו הרב

יצא לי לפגוש בחרדים שדיברו לשון הרע בבית כנסת .
בטוח שאלה לא רבנים גדולים -
אבל אני מיתבייש שיש לנו אנשים כאלה ...........................

ולא !!!! , הם לא היו בני עדות המזרח !!!!!

אני לא מבין וכי לחרדים אין יצר הרע?????

אף אחד לא מושלם,בודאי שאיני מצדיק,וידוע שיש מה לתקן והרבה,אך זה עדיין לא קנה מידה מול שונאי ומטיפי השינה נגד החרדים.
ובנוסף חלק גדול מאוד מהדירדור בחוג החרדי הוא נטו בגלל הממשלה ויפי הנפש אשר בכל דרך אפשרית ובלי שום סנטימנטים הורסים וזורעים ארס והרס בציבור השומר תורה ומיצוות

למעלה