סקר חדש והפעם:

חן M

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo66.gifסקר חדש והפעם:

עיסוי ספא VS עיסוי בקליניקה פרטית. בשרשור זה תוכלו להעלות סיבות לבחירה במנצח,ולהציג יתרונות מול חסרונות של כל סגנון. להצבעה בסקר:
לחץ כאן.

חן M

New member
מה היתרונות

של עיסוי ספא לעומת עיסוי אצל מטפל בקליניקה? ולהיפך מה היתרונות של עיסוי בקליניקה פרטית לעומת עיסוי בספא?

uty76

New member
קליניקה פרטית!

אלא מה?! אני נראה לך עוף של עוף טוב?!

יתרונות

"יתרונות של עיסוי ספא לעומת עיסוי אצל מטפל בקליניקה" (תלוי באיזה ספא. אני אתייחס בתשובה למקומות ספא טובים ולא לנוראיים) - *האווירה הנעימה * הניקיון בספא * המטפלת לא מנסה לרצות אותך שתמשיך/י להגיע אלא עושה את מה שהיא יודעת ומעניקה טיפול/מסאג' מעולה. האלמנט של חוסר הריצוי לי אישית מרגיש כמו יתרון גדול. "היתרונות של עיסוי בקליניקה פרטית לעומת עיסוי בספא" (גם כאן אתייחס למטפלים טובים ולא למטפלים לא משהו, כי בכל תחום יש את זה) - * תחושה נעימה בלי לחץ של אנשים ולא רואים עוד אנשים * מקצועיות * ניקיון ורוגע

מבחינתי זה לא ככה

אני עובדת גם מהבית וגם בספא והיתרון של "המטפלת לא מנסה לרצות אותך" בספא הוא לא שיקול לפי דעתי, מפני שאני עושה עיסויים על הצד הטוב ביותר שאני יודעת גם בבית וגם בספא, מה שנותן את זה שהמטפלת מרצה אותך זה שהיחס הוא יותר אישי בבית. היתרונות שלי: ספא: אפשר להיות בחדר זוגי (שוב רק מבחינתי, יש מטפלים שעושים גם את זה בבית) יש ג'קוזי, סאונה, עוגיות, שתייה ושאר פינוקים, חלוקים מקלחת נעלי בית וכו' קליניקה ביתית: היחס הוא אישי, אפשר להמשיך טיפולים בלי לנסות למכור את עצמך שהמטופל יבוא עוד הפעם אלייך ולטפל בבעיות יותר עמוקות כמו לחץ ומתח ולא רק פינוק המחיר הוא הרבה יותר זול לא עומדים על השעון, וזורמים עם הזמן, אם המטופל צריך יותר זמן על הגב אז הטיפול מוארך ולא רק 45/60 דקות גם בבית אפשר להשיג את הפינוק של הספא (פחות או יותר) החומרים הרבה יותר טובים ולא תעשיתיים כמו השמנים והאבנים החמות אפשר לשלב טיפול ארומתרפי בזמן העיסוי כמובן שהניקיון והפרטיות והחום שהבית מעניק וזהו לבנתים, אני בטוחה שאני יכולה לחשוב על עוד, אבל אני תמיד אומרת שמי שמחפש את הפינוק או יום כיף לזוג שילך לספא יום טוב לכולם

נראה לי שאנחנו בדיעה די דומה....

אני לא מזהה כאן אי הסכמה
אכן הפינוק מורגש יותר בספא. והטיפול העמוק והשלם נמצא בטיפול בבית של המטפל/ת.

אני אוהבת יותר פינוק בספא למרות

שיש מטפלים שהקליניקה שלהם מדהימה וניכר שהם משקיעים.

Spiritualized

New member
שכחתם כמה דברים חשובים

קודם כל - כשמטפל מטפל בקליניקה שלו הוא הרבה יותר מחובר למטופל , למקום ולרגע - מאשר כשהוא מטפל בספא(או אפילו בקליניקה פרטית שלא שלו). אז זה יתרון נוסף של קליניקה פרטית - לדעתי אחד המשמעותיים... אוסיף גם עוד יתרון אחד משמעותי של ספא: בספא אחרי שהטיפול נגמר - החוויה יכולה להמשיך...אם זה סאונה,מקלחת חמה או שתיית חליטת פירות טרופיים בכל מקרה יש מקום ללמשוך את כל חווית הניתוק מהמציאות עוד שעה שעתיים בלי להרגיש שאתה מעכב אף אחד...

אכן ../images/Emo13.gif

אגב, אני מטפלת בביתי בהילינג וגם מאמנת אנשים, אז אני בהחלט מודעת ליתרונות של טיפול אצל מטפל פרטי, לעומת ביקור בספא

מומול

New member
א

הספה רק טררם שוחטים במחיר רעש וצלצלים אצל מטפלים הרוב לא מדיקים בזמן ונתנים יותר זמן

Orrza

New member
בואו ונראה...

אני ארשום פשוט את ההבדלים לדעתי ולידיעתי (אם זה ייתרון או חיסרון כל אחד יחליט לעצמו). ספא- יותר דגש על הפינוק ופחות על טיפול קליניקה פרטית, בד"כ יותר "תכלס" טיפולי. אחד ההבדלים הגדולים: ספא - עיסוי קליניקה פרטית - טיפול (במידה ובעל הקליניקה הנו מטפל) קליניקה פרטית- בד"כ מראה על נסיון ורצינות של בעליה, סטודנטים, מתחילים או כאלו שעשו קורס של שבוע בתאילנד בד"כ לא יחזיקו קליניקה. ספא - בד"כ יעסיק מתחילים, סטודנטים או כאלו שעשו קורסים קצרים ומחפשים הכנסה נוספת וקבלת נסיון. (ופה אני חוזר לעניין ה"טיפול אל מול עיסוי")

למעלה