משוב כללי

danezeq

Member
בתור מי שמשתמש בתפוז פורומים מעל ל15 שנה

אני מוצא את הוידאו הקופץ בכל הודעה כמטרד האינטרנטי הגדול ביותר בכל הזמנים.
זו פשוט ההצקה הממוחשבת המושלמת של כל הזמנים.
גם לא רואה איך מישהו מרוויח מזה, זה גרוע יותר מכל פרסומת קופצת. נוראי. באמת שאין מילים.

עכשיו יש דרך לבטל את זה?

תמונה מגעילה ולא ראויה באתר, בפורום צפרות וציפורים

שלום למנהלי תפוז,
אני גולש באתר כחודשיים וברצוני להגיב- גם לתת לכם משוב - על דברים באתר.
א) כשאני מקיש על הודעה בפורום צפרות ומיד מתחילה "מוזיקה" רועשת ודיבורים עם תמונה, בד"כ של שני גנובים צעירים, זהו משהו שממש מפריע לי. אני מתעלם מהתמונות הגרועות, אך נאלץ לצאת מהאתר על מנת להפסיק את הרעש המטריד של "המוזיקה" והדיבורים, ואז לחזור בלי להיות מסוגל להכנס לאותה הודעה.

ב) הסיבה לפנייה זו - שוב בלחיצה על הודעה הופיעה תמונה משמאל להודעה - של גבר הנראה ערום לגמרי - כמעט עד אזור חלציו (אין לו בגד ים ורואים עד מאד נמוך!!,) הנושא על גבו אשה שגם היא נראית כאילו היא לא לובשת מאומה. תמונה זו של חברת Taboola. אני שואל אותכם, האם באמת צפרים הבאים לאתר - או סתם אנשים - חייבים לראות את הגועל נפש הזה הנראה כאילו - לפחות מרמז -
שהזוג הזה הוא בעירום מלא???? גועל נפש!!!! הגיע הזמן להפסיק פרסומות פוגעניות מסוג זה.
בכבוד רב,
צפר חובב

נ.ב. מעדיף שלא תשיבו מאשר שאקבל תשובה המצדיקה את הכעור הזה. אני מוכן לשמוע מכם רק אם אתם פועלים
לשנות מצב עגום זה. תודה

מענה לפנייתך

שלום,
לגבי ההפרסומת שמתנגנת בפורום, קיבלנו תלונות נוספות מגולשים וכמובן שהתלונות הועברו לגרמים הרלוונטיים. יחד עם זאת, יש להבין שהאתר שלנו מתקיים מהפרסומות הללו ולכן הן חשובות. מתנצלים על אי הנעימות שנגרמת.

לגבי התמונה עליה אתה מתלונן, נשמח לקבל צילום מסך על מנת שנוכל לטפל.

מבקש שתפעלו בעצמכם,ולא להטיל עלי את העבודה שלכם

להנהלת הפורומים שלום,
שמחתי לראות שאתם מוכנים לטפל בתמונה המזוויעה שהתפרסמה באתר, של גבר ואשה כמעט ערומים - ומרמזים לעירום - אך אל תתנו לי את העבודה שלכם. מצטער, אך כתבתי לכם בפרוט רב כיצד נראתה התמונה ושוב: גבר הולך חשוף ללא שום לבוש נושא אשה על גבו כשגם לה לא נראה שום לבוש, ולגבר רואים כמעט עד האבר.

בתמונה שניהם לא לובשים כלום, והיא מרמזת על עירום מלא.

אני לא יכול לחפש, ואיני מוכן לצלם את הגועל נפש הזה גם לו הייתי רואה אותו שוב. כתבתי לכם שתמונה זו היא של חברת Taboola מדוע שלא תפנו אליהם בדרישה להפסיק את פרסום התמונה הזו באתר?
אני מצפה שתתחילו לעשות משהו - בשפה עממית - תזיזו את עצמכם - ותטפלו בדבר המגעיל הזה ואחרי כן תודיעו לי שטיפלתם. נא אל תפילו עלי את האחריות לכך בדרישה לצלום מסך, זה בסה"כ מעיד שמישהו אצלכם מחפש חיים מאד קלים.
מקווה שתטפלו כפי הנדרש ואז תחזרו אלי.
תודה
צפר חובב.

טיפול בפנייתך

הבקשה שלנו לא נובעת מרצון להטיל עליך את העבודה.
לא הצלחנו לראות את התמונה עליה אתה מדבר וזו הסיבה שעלינו לקבל ממך לינק וצילום מסך.
נשמח לטפל בפנייתך ונשמח לשיתוף פעולה מצידך.

פרסומות בסרטוני פליקס

שלום,
לגבי ההפרסומת שמתנגנת בפורום, קיבלנו תלונות נוספות מגולשים וכמובן שהתלונות הועברו לגרמים הרלוונטיים. יחד עם זאת, יש להבין שהאתר שלנו מתקיים מהפרסומות הללו ולכן הן חשובות. מתנצלים על אי הנעימות שנגרמת. לצערנו, אין דרך לבטל את הפרסומות.

danezeq

Member
לא אני לא מדבר על פרסומות!

אני מדבר על הוידאו שמופיע תחת הכותרת "בנוסף אולי יעניין אותך"

danezeq

Member
נו ברצינות?!

אז תשימו כבר פרסומות סטטיות! למה צריך וידאו שמשגע את העיניים?!
גם ככה יש לכולם ADAWARE - אני לא רואה שם פרסומות בזכותו. רק זיבולי שכל. אני מוכן לראות פרסומות, אבל סטטיות!!!

פרסומות וידאו

כפי שציינו בהודעה הקודמת, אנו מבינים שנגרמת אי נוחות בשל הפרסומות הללו ומתנצלים על כך.העברנו את תלונתך הלאה.
עם זאת, האתר שלנו מתקיים מהפרסומות הללו וקיימת גם דרישה לפרסומות וידאו.

רוב הזמן נח

Well-known member
במערכות הפעלה החדשות אפשר להנמיך ולהשתיק סאונד

בנפרד, מכל ישום שפועל על המחשב.
&nbsp
לדוגמה אפשר להשתיק שלא יצא שום קול מדפדפן כרום שאיתו גולשים בתפוז.
כשבמקביל בדפדפן פיירפוקס ישמעו קול.
&nbsp
בצורה הזאת, אפילו שחוסמי פרסומות לא מועילים לחסום את הרעש, החסימה נעשת ברמת השליטה על הקול מהמחשב.
&nbsp
ככה שבניגוד לחוסמי פרסומות שאתם יכולים לשנות אצלכם דברים בשביל שלא יהיו יעילים,
כאן החסימה מתבצעת ברמת התוכנה של המשתמש ולא משנה מה תעשו, אם המשתמש סוגר אצלו את הסאונד בדפדפן, אז הוא לא ישמע את הפרסומת.
&nbsp
עכשיו צריך להמתין שמישהו יחשוב על שיטה דומה שסלקטיבית חוסמת ויזואלית חלקים מהדפדפן.
&nbsp
&nbsp

למעלה