בחירת ברז למטבח

lusa1

New member
בחירת ברז למטבח

היי, אני מחפשת ברז למטבח ונתקלתי בברזים של שוני. יפים מאוד ומחירים סבירים (חצי מהמחיר של חמת). המוכר ממש ממש המליץ אבל אני פחות סומכת עליו. משהו מכיר את המותג? אני לא מוצאת עליהם כמעט ביקורות באינטרנט...

תודה :)

מירי172

New member
עשיתי סיבוב מידע קצר באתר

ראיתי שהם נותנים 5 שנים אחריות, לדעתי בתוך מסגרת הזמן הזאת כבר תדעי אם הוא טוב לך או שלא.
לדעתי שווה את סיכון הקניה

בהצלחה :)

servplumber

New member
כאינסטלטור אני יכול להגיד רק דבר אחד...

התקנתי אין ספור של ברזים ומנסיוני, אין ספק שכל הברזים אותו דבר ושום ברז לא נשאר לנצח. אבל כהמלצה אם לא רוצים להחליף ברז עוד שנה שנתיים עדיף ללכת על המותג האהוב ומוכר חמת אין ספק שעל איכות לא כדאי להתפשר.

מירי172

New member
מסכימה איתך בנושא האיכות

מצד שני, כולה ברז, אז יתקלקל בעוד שנה, אז מה? החברה נותנת 5 שנים אחריות,זה לא שהיא צריכה ללכת לרוץ לקנות חדש בכסף מלא.

servplumber

New member
תתפלאי אז זהו שכן

אחריות היא לא מילה גסה...

על איזה אחריות אנחנו מדברים כאשר ברז עולה 250 ש"ח, אף לקוח לא יחכה לאחריות בשביל שיבוא נציג ואולי יגיד לו שזה במסגרת אחריות או לא.

רוב האנשים אין להם סלבנות וגם לא זמן לחכות לנציג, אנשים צריכים ברז כאן עכשיו ומיד...

... ואם יחליטו להחליף מיד ברז - יהיה להם ברז חדש "כאן עכשיו

ומיד" ?
כמובן שלא !

אם הגישה הזאת - "רוב האנשים אין להם סבלנות וגם לא זמן לחכות לנציג, אנשים צריכים ברז כאן עכשיו ומיד..." - היתה נכונה,
כל המוצרים שלגביהם לאנשים אין סבלנות לחכות ... - היו נמכרים ללא אחריות (מה שהיה, דרך אגב, מוזיל אותם).

למעלה