מעוניין לעבוד מהבית ולהרוויח כסף

מעוניין לעבוד מהבית ולהרוויח כסף

בוקר טוב לך. עבודה מהבית בהחלט מתאימה למי שמחפש להשלים הכנסה, או שפשוט נח לו לעבוד לבד, לא במקום עבודה מסודר.
אני לא מכיר אישית את הקבוצה הזאת ואין לי יכולת להמליץ עליה. אבל אני יכול בהחלט להגיד שאני מכיר לא מעט אנשים שהם בעלי חנויות אינטרנטיות ועובדים מהבית. מסתבר שהעסק הזה, אם לוקחים אותו ברצינות, יכול לספק מספיק פרנסה, בהשקעה נמוכה ובסיכון נמוך, יחסית.
יש לא מעט קורסים כיום שמלמדים היום כיצד לפתוח חנות וירטואלית וכיצד להצליח בתחום הזה.
לגבי החברה שדיברת עליה, אני מניח שיש חברות נוספות ושווה לבדוק בכמה חברות, לפני שתקבל החלטה.
בהצלחה

בחירת תחום לעבודה בבית מהאינטרנט

תודה. אכן יש מספר גופים שמלמדים את שוק ההון ומסחר בבורסה מהבית.
אסור להתיאש. יש כאלה שנופלים וקמים כמו גניה קוניקוב למשל.
כתבה מומלצת על גניה קוניקוב
אבדוק מספר אפשרויות, כולל מסחר באמזון.

במסחר בבורסה יש כאלה שנופלים

בחירת תחום לעבודה בבית מהאינטרנט

אגב, אני בטוח שישנם תחומים רבים נוספים, שלא חשבת עליהם.
הייתי מנסה חיפוש בגוגל: "עבודה מהבית" אולי יעלו רעיונות מעניינים, שניתן לשלב אותם עם העשייה שלך.
בהצלחה

Lhuna1

New member
זהירות! כותרת המשנה של ה"כתבה" אומרת הכל

"הם קמצוץ (4%) מתוך 200,000 איש שניסו גם ולא הצליחו"
&nbsp
אם לא הבנת או לא קראת: 96% מפסידים את כספם!!
&nbsp
אמנם ה"מתראיין" טוען שבשיטה *שלו* בניגוד למתחריו מצליחים 90%... רק שאותו הדבר טוענים גם כל המתחרים שלו בכל השיטות להתעשרות מהירה...
&nbsp
כולם טוענים שמצאו את השיטה להרוויח מיליונים מהספה בלי לסכן כלום ובלי להשקיע כלום.
אין דבר כזה בחיים. מדובר בהימורים בסיכון גבוה. אחוז קטן יתמזל מזלו ויהפוך למיליונרים. רוב מוחלט של המנסים רק יפסידו. באותה מידה אתה יכול ללכת לקזינו ולהמר ברולטה. זכותך, אבל עבודה זה לא וחכם זה לא.
&nbsp
ולמה "כתבה" ו"מתראיין" במרכאות?
&nbsp
כיוון שיש 2 מילים בקטן מתחת לכותרת שאומרות "כתבה פרסומית".
&nbsp
בקיצור לחצת על פרסומת לכל דבר (נותנת לך להינות מהספק שאתה לא מפרסם שלהם בעצמך).
&nbsp

זהירות! כותרת המשנה של ה"כתבה" אומרת הכל

היי לך. אני לא אגן על כתבה או על שיטת תעסוקה מסויימת, רק אגיד שהרעיון זה לפתוח את הראש ולקיים דיון פתוח על האפשרויות, גם אם הן נראות לא רלוונטיות או לא אמיתיות.
אוכל להגיד לך שכל שנה מסיימים כ 4,000 סטודנטים לימודי משפטים במדינה, שגם כך, יש בה יותר מדי עורכי דין ומרביתם לא ימצאו בתחום עבודה, או אפילו מקום לעשות התמחות.
מי שטוב ומוכן לעבוד קשה ולהלחם יש לו בהחלט סיכוי להצליח, הן בעבודה מהבית והן בעבודה בענף שמוצף בתחרות.
השאלה, עד כמה האדם נחוש, עד כמה הוא מוכן להילחם, קודם כל, בפרדיגמות של עצמו. באותם משפטים שעוצרים את רוב האנשים: אין סיכוי, זה לא יצליח, זאת רמאות, וכ"ו.
לא מתייחס ספציפית לכתבה עצמה, אבל מציע לבחון את הנושא בראש פתוח ולראות אם הרעיון של עבודה מהבית יכולה להוות פתרון תעסוקתי הולם לחלקים באוכלוסיה.
רק עוד נקודת מבט
בהצלחה

Lhuna1

New member
תמיד יש סיכוי להצליח, גם ברולטה בקזינו

אבל אני בטוחה שלא היית מעודד אנשים להפוך את ההימורים בקזינו לקריירה שלהם.
&nbsp
אינני יודעת מה מצב שוק העבודה עבור משפטנים כיום, אבל אם היית אומר לי שרק 4% מתוכם מוצאים עבודה, לא הייתי ממליצה לאף אחד לבחור בזה כמסלול קריירה. אני מניחה שהנתונים הרבה יותר גבוהים מזה.
&nbsp
אגב, הבעיה היא לא בכך שהעבודה היא מהבית, יש הרבה עבודות מהבית שהן אמיתיות ולא בעסקי "מכירת אוויר". הבעיה היא שמוכרים פה אשליות לאנשים.
אני רק חושבת שראוי להזהיר מכאלה

&nbsp
&nbsp

למעלה