מתלבט על כדאיות של דוכן באייקון

• פותח הנושא al19
  • פורסם בתאריך

al19

New member
מתלבט על כדאיות של דוכן באייקון

אז יש לי דוכן, או לייתר דיוק, יכול להיות לי דוכן,
באייקון השנה,
שבו אני מכין שרביטים ושיקויים, ומוכר אותם.
השרביטים שלי אני מצרף תמונות.
עכשיו אמרו לי שאני יוכל למקור את השרביטים האלה בדוכן בבערך 70-90 שקלים כי יותר מזה אני לא אצליח למכור שם כלום, ככה אמרו לי אנשים ...
שזה די באסה
כי רק הקריסטלים שאני שם בהם עולים לי 30-40 שקלים לקריסטל.. אז זה יהיה רווח שלא יודע אם הוא יצדיק את המחיר של הדוכן.
גם השיקויים (אני מצרף גם תמונה לזה)
אני יוכל למקור אותם אמרו לי בעד 35 שקל,
שזה גם באסה כי לי לעשות אותם עולה בערך 15....
אז נגיד אני זורק
אני ימכור 10 שרביטים ביום ? ועוד 10 שיקויים כאלה ? ועוד כל מני 10 דברים אחרים שאני עושה ...
זה רווח של בערך 200 - 300 שקלים... ליום.
ואם נוריד מזה את המחיר של דוכן, ומחיר של מישהי שתעזור לי במשרה חלקית שם.
אז זהו, מגיעים די לאפס.

בקיצור.. כדי שאני ירוויח מזה משהו צריך למכור איזור ה30 שרביטים ביום, וזה לא ריאלי שאני אצליח למכור כל כך הרבה...

מה אתם הייתם עושים ?
מה אתם חושבים על זה ?

אני שואל פה כי זה פורום שקשור למדע בדיוני ופנטיזה וזה נראה לי הנושא שמצאתי שהכי קשור לזה

פסתול

New member
לא יודעת לגבי סיכויי המכירה שלך

אני יודעת שאני תמיד קונה לפחות דבר מיותר אחד באייקון, פשוט מתוך חדווה כי יש לפתע כ"כ הרבה דוכני תחביב שלי מרוכזים באותו מקום. אם כולם כמוני אתה עשוי לצאת ברווח.
אתה יכול לפרט קצת לגבי השיקויים שלך? מה הם וממה אתה עושה אותם?

al19

New member
אני לא יודע כמה אני אמשיך עם השיקויים

זה פשוט המון עבודה לעשות אותם
אבל זה מצבעי מאכל, בושם, מים, דבק חם, פקקי שעם, הבקבוקים האלה, נצנצים, ג'לטין, ועוד כל אחד יש לו כל מני שטויות בפנים.
אבל השיקויים זה מאחוריהים לעשות שיקויי אהבה, שיקוי דם, שיקוי מאנה, שיקוי דם חדי קרן כל נמני כאלה בהמשך.
ואני גם יכול להכין למישהו מה שהוא רוצה כמובן אם יש לו ספקס.

al19

New member
כבר ירדתי מהרעיון ... אני מנסה פשוט למכור אותם לכל מי שרוצה

כבר הכנתי 30 שרביטים כאלה.. אני פשוט מוכר אותם ב80 שקלים עכשיו לכל מי שפונה אלי וזהו... אני כבר לא עושה עוד כאלה..
ירדתי מהרעיון של לפתוח חנות
זה פשוט מתיש בארץ...

למעלה