סליחות סטייל הארי פוטר

סליחות סטייל הארי פוטר

למי מגיעה התנצלות אך היא מעולם לא הגיע?

ההתנצלות הכי טובה בספרים...
מי בחיים לא יסלח למי ולמה?
התלמיד הכי שובב (חוץ מהתאומים!) בהוגוורטס בזמנו של הארי הוא.. (או היא!)
למי יש את הכינוי הכי מעליב בספרים?
ההתנצלות הכי מיותרת בספרים?

Miss Lavet

New member
הסליחות שצריכות להיאמר

למי מגיעה התנצלות אך היא מעולם לא הגיע? אחרי חשיבה מעמיקה של כמה דקות הגעתי למסקנה שאנדרומדה. למה? הבעל שלה מת, הבת שלה מתה (ע"י אחותה) וחותן שלה (ככה קוראים לזה?) מת! מישהו צריך להגיד לה סליחה והמישהו הזה זאת האחות השנייה שלה נרקיסה! לאישה מגיע אות מרלין רק על זה שהיא נשארה רק עם הנכד שלה!
ההתנצלות הכי טובה בספרים... יש? כי לדעתי אין... ולא, לקרוא לבן שלך "אלבוס סרוורוס" לא נקרא התנצלות טובה...
מי בחיים לא יסלח למי ולמה? אברבות' לדמבי. וכל מילה אחרת מיותרת
התלמיד הכי שובב (חוץ מהתאומים!) בהוגוורטס בזמנו של הארי הוא.. (או היא!) קולין "הסטוקר" קירווי
למי יש את הכינוי הכי מעליב בספרים? זנב תולע
ההתנצלות הכי מיותרת בספרים? הארי ללופין אחרי שהוא מת. הוא כבר מת... זה לא כבר מאוחר מדי להתנצל? ובכללי כל מה שהוא אמר "לא רציתי שאף-אחד מכם ימות" זו התנצלות ראויה וכנה אך... דיי מיותרת

Love Metal 666

New member
יאי אני מגיבה!

למי מגיעה התנצלות אך היא מעולם לא הגיע? פילץ' או לונה. עוד לא החלטתי. נדמה לי שאם פילץ' היה מקבל יחס קצת יותר טוב הוא היה קצת יותר נחמד בעצמו.
ההתנצלות הכי טובה בספרים... (קרדיט לאחותי ששלפה את זה בשניה) רון והארי אחרי המשימה הראשונה בטורניר בקוסמים המשולש, בזמן שהרמיוני עומדת בצד ובוכה מהתרגשות
יש גם את ההתנצלות של פרסי לארתור בזמן הקרב על הוגוורטס, למרות שאני לא ממש זוכרת איך זה הלך אז אולי לא.
מי בחיים לא יסלח למי ולמה? סנייפ לסיריוס/ג'יימס/לופין? מסיבות ברורות. או אולי הארי לדודה מארג' - אחרי יחס כזה איכסה במשך שנים. אני לא הייתי סולחת.
התלמיד הכי שובב (חוץ מהתאומים!) בהוגוורטס בזמנו של הארי הוא.. (או היא!) לי ג'ורדן זה די ברור. לג'יני גם היה המון פוטנציאל, אחרי החינוך/אימון בבית.
למי יש את הכינוי הכי מעליב בספרים? לונה המג'נונה/Loony Luna

ההתנצלות הכי מיותרת בספרים? זה קצת יותר קשה. עולות לי בראש בעיקר ההתנצלויות החוזרות של סנייפ בפני לילי אחרי שקרא לה בוצדמית.
&nbsp
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

anna the best

New member
ההתנצלות של רון להארי בטורניר+ פרסי לארתור

למרות שפרסי רק אמר "סליחה" או משהו וישר כל המשפחה קפצו עליו, ככה שההתנצלות עצמה לא קורעת לב, אבל התגובה של המשפחה מראה כמה קצת הם היו צריכים בשביל לקבל אותו בחזרה ולחבק אותו חזק.
סצינה ממש טובה

noga ke

New member
יאללה, מגניב

למי מגיעה התנצלות אך היא מעולם לא הגיעה? להארי, מזנב תולע. פשוט, כי הוא מת לפני שהספיק. אולי המוות שלו היה סוג של התנצלות. הארי: "אתה עומד להרוג אותי? הצלתי את החיים שלך, אתה חייב לי, זנב תולע!" טוב, זה לא ציטוט מדוייק.
ההתנצלות הכי טובה בספרים...כן, גם אני נוטה להסכים על ההתנצלות של רון להארי אחרי המשימה הראשונה.
מי בחיים לא יסלח למי ולמה? סנייפ, לעצמו, אחרי שהוא גילה שלילי מתה.
התלמיד הכי שובב (חוץ מהתאומים!) בהוגוורטס בזמנו של הארי הוא.. (או היא!) ג'יני וויזלי.
למי יש את הכינוי הכי מעליב בספרים? פלר. פלעכס? באמת? :/
ההתנצלות הכי מיותרת בספרים? רון להארי בשביעי, אחרי שהם גילו שהכל בסדר. על מה הוא הצטער שם?

anna the best

New member
סנייפ

נראה לי הוא גם לא יסלח לעצמו על זה שקרא לה בוצדמית.
מה שהתחיל את כל הנתק בינהם. ואם כבר אז הוא גם בטח לא יסלח לדמבלדור על זה שהקריב את הארי...
הקטע הזה, שהוא מדבר שהארי "כמו חזיר לשחיטה" (לא זוכרת את הציטוט המדויק) היה ממש חזק. שם ירדו לי הכי הרבה דמעות

anna the best

New member
יאיי מגניב :)

למי מגיעה התנצלות אך היא מעולם לא הגיעה? להארי. מסנייפ על היחס הגועל נפש שלו על משהו שהארי בכלל לא אשם בו.
וגם אם כבר- שסיריוס יבקש סליחה מסנייפ. על זה שעשה לו את המוות כשהיו ילדים. אני יודעת שבהמשך גם סנייפ התעלל בסיריוס בגרימולד.. אבל לדעתי יעשה לסיריוס טוב להכיר במשהו מוטעה שעשה ולדעת להתנצל...
ההתנצלות הכי טובה בספרים... אמממ. קופץ לי לראש ה"כאילו התנצלות" של רון להרמיוני בשביעי... למרות שהיא לא היתה כל- כך טובה. כולה מלמל איזה משפט אחרי שהיא צעקה עליו. היה צריך להתנצל מיוזמתו.
מי בחיים לא יסלח למי ולמה? לילי לסנייפ, על הבוצדמית. סנייפ לסיריוס על הכמעט מוות ולג'יימס על זה שלקח לו את לילי. הארי לסנייפ על המצוות של סיריוס. כמה טינה מיותרת..

התלמיד הכי שובב (חוץ מהתאומים!) בהוגוורטס בזמנו של הארי הוא.. (או היא!)- ג'יני הייתי אומרת
למי יש את הכינוי הכי מעליב בספרים? לזנב תולע. כשנתקלתי בו לראשונה- ממש ממש הופתעתי שמישהו נתן לקרוא לעצמו ככה, ועוד בתור כינוי חיבה. או חצי הקנטה.
ההתנצלות הכי מיותרת בספרים? אממ דובי להארי על זה שכמעט הרג אותו בספר השני, דובי למאלפויים בכל פעם שהפר פקודה

רוזי ק

New member
קצת באיחור

למי מגיעה התנצלות אך היא מעולם לא הגיע?
לנוויל מסנייפ על זה שהתעלל בו כל השנים
&nbsp
ההתנצלות הכי טובה בספרים...
רון להארי בספר רביעי "מישהו באמת מנסה להרוג אותך"
&nbsp
מי בחיים לא יסלח למי ולמה?
אנדרומדה טונקס לדמבלדור שבגלל התוכניות המטופשות שלו איבדה כמעט את כל משפחתה
&nbsp
התלמיד הכי שובב (חוץ מהתאומים!) בהוגוורטס בזמנו של הארי הוא.. (או היא!)
לי ג'ורדן
&nbsp
למי יש את הכינוי הכי מעליב בספרים?
דאדלוש סמאדלוש
&nbsp
ההתנצלות הכי מיותרת בספרים?
דמבלדור להארי בחמישי, במקום להתנצל ולהמשיך לתחמן אותו אולי פשוט תתחיל לדבר אמת?

למעלה