מזון לחתולים עם כשל כליות- עדכון

dimitrygo

Active member
מנהל
אי אפשר להקפיץ שרשור כזה ישן

לדעתי אם היא לא אוכל מזון יבש של חברות אחרות כן כדאי לנסות בריט.
לגבי שימירים לא שמעתי שום דבר חדש. רק יותר ויותר אנשים מדווחים שחתולים שלהם אוהבים שימורים של ווט לייף.

g l o r y

New member
מזון לחתולים עם כשל כליות- עדכון

חדשות רעות, וחדשות טובות.
אז! לא יודעת אם שמעתם, אבל רויאל קאנין משנה מפיצים ולכן אין להשיג אותם בארץ, ולא יהיה לפחות עד סוף השנה. שזה די חסר אחריות בהתחשב בעובדה שלחתול חולה לא אכפת מי מפיץ את האוכל שלו ושאין להשיג. אם אין לו אוכל שהוא אוהב הוא לא יאכל, במיוחד כשמדובר בחתול חולה כליות.

כזכור, לרויאל קאנין יש מזון לחולי כליות בשלושה טעמים, גם רטוב וגם יבש והם טעימים מספיק (בניגוד לKDלמשל) כדי לעניין את הג'ינג'י שלי, ברוטציה מסויימת כי הוא מאבד עניין באוכל מסויים כל כמה שבועות.
עכשיו כשאין אותם יותר, הייתי בבעיה. אחרי פסח היה לו קשה להתרגל בחזרה לרויאל קאנין ועכשיו אין גם את זה.
NF ו KD, אגב, לא מרגשים אותו יותר בכלל ועומדים פה בשקיות כמו פסל סביבתי.

עכשיו לחדשות הטובות:
מסתבר שבריט החליטו להתחיל לייצר אוכל רפואי והוא הגיע לארץ עכשיו. למעשה מוכר בחנות של זוארץ סיפר לי על זה כשהתלוננתי על המחסור ברויאל קאנין. יותר מזה, הוא גילה את אזני שהמזון בטעם דגים!! שמחתי מאוד וקניתי.
אז, אם נדייק המזון הוא בריט רנל בטעם "ביצה ואפונה" לפי האריזה, אבל מכיל דגים ושמן דגים כאחד המרכיבים. הוא גם משווק כ GRAIN FREE ולא מכיל דגנים בכלל מלבד כוסמת, ולפי רפרוף על המרכיבים גם לא תירס, אלא חלבון אפונה, וביצים, כולל קליפות ביצים בשביל סידן.

דימיטרי, אשמח לדעתך עליו בהקשר בו הוא משווק בהשוואה למזונות אחרים וכו
הנה קישור למרכיבים באתר החברה:
https://britvetdiets.com/products/renal/88-egg-and-pea

אבל כבר עכשיו ניתן להגיד שבקשר לטעם, לפחות הם קלעו לא רע, כי הג'ינג'י שלי אוכל אותו וולונטרית, משהו שהוא לא עשה הרבה זמן עם אוכל רפואי (עד עכשיו הייתי צריכה להניח לו אוכל מתחת לאף כמה פעמים ביום כדי שהוא יאכל)

אז, אלא אם יתגלה איזה קטש בנוגע אליו, הייתי אומרת שבריט מיצרים עכשיו תחליף לא רע בכלל לרנל של רויאל קאנין.

dimitrygo

Active member
מנהל
יש בעיה רק עם מזונות מאוד מסויימים של רויאל קנין. את השאר

כולל פאוצ'ים אפשר לקנות. נכון שהיבואן של רויאל קנין והחנויות עושים הכל כדי להעביר את הלקוחות למזונות אחרים ונכון שיש מחסורים זמניים במספר סוגי רויאל קנין אבל בגדול המצב לא כ"כ רע.
&nbsp
לגבי בריט - מרכיבים די איכותיים, אני מניח ש-26% ביצים זה ביצים טריות. 23% חלבון זה די נמוך למרות זה המצב ברוב המזונות האלה, רק ברויאל קנין ספשל יש 26% וב-K/D יש 27%.

g l o r y

New member
את RC סלקט לא מצאתי בשום מקום לצערי, ואת

הפאוצ'ים דגים היה קשה למצוא גם לפני כן. אני מסתדרת איכשהו עם הרנל הרגיל שלהם אבל הג'ינג'י לא מתלהב כבר תקופה.
את הבריט הוא די אוהב להפתעתי. זה חבל שיש כל כך מעט חלבון..... אולי אני אוכל לספק לו מעט חלבון איכותי ליד, כמו קצת עוף צרוב בתנור בלי כלום (כדי שלא יהיה חיידקים של עוף חי) או חתיכה קטנה של דג עשוי באותו אופן. ביצים מבושלות הוא לא אוכל לצערי
&nbsp

דגלמנגה

New member
צריבת בשר מטפלת בשכבה החיצונית בלבד

אם את חוששת מזיהום חידקי - הצריבה לא תפתור לך את הבעיה
בתכלס, הצריבה נועדה לאטום את נתח הבשר, לפני הצליה, כדי שהנוזלים שבו לא יצאו החוצה ולא ייוותר נתח יבש. בתום הצריבה, הנתח חם מאוד למגע, אבל בפנים הוא בקושי התחמם.

g l o r y

New member
הכוונה הייתה

לבישול עד שהבשר לבן ולא נא. גם בפנים. אני לא נותנת בשר חי בכלל

dimitrygo

Active member
מנהל
כן, סלקט נעלם ככל הנראה, אולי יחזור כשהספק יתחלף

גם ברנל רגיל יש רק 23% חלבון, למעשה בפועל זה אפילו פחות מבריט כי בבריט יש יותר רטיבות ואז יחסית יוצא יותר חלבון. אבל הבדל הוא ממש מינורי.
כנראה החליטו שזה מה ששומר על הכליות.

g l o r y

New member
נו, לפחות הוא אוכל את זה.

זה כבר טוב. (למעשה הוא יושב פה לידי ואוכל עכשיו. ספונטנית. לא צריך לרדוף אחריו.

למעלה