אקאנה

פיקובל

New member
אקאנה

ראיתי שממליצים על האוכל הזה. יש עכשיו קופון של 199 כולל משלוח בגרופון על ה 5.4. מחיר טוב?
האם יכול להתאים לחתולה שאוהבת לאכול ועגלגלה קמעא?

dimitrygo

Active member
מנהל
כן, זה מזון טוב וגם המחיר טוב

בת כמה החתולה? האם בריאה? איזה מזון היא אוכלת עכשיו?

פיקובל

New member
אקאנה

בת 7.5 בריאה רק קצת שמנה...
אכלה nutrience שהמליצו לי בחנות...ראיתי באתר שלך שהציונים שלו לא משהו.
בגלל שיש לי ילד שקשה לו עם דגים השתדלתי לקנות מזון בלי דגים. נקווה שהאקאנה יעבור בשלום...

dimitrygo

Active member
מנהל
אקאנה זה לא מזון הכי טוב לשמירה על המשקל

בכל מקרה המעבר צריך להיות מאוד הדרגתי, לפחות שבועיים. בהתחלה ממערבבים מעט מהמזון החדש עם המזון הישן. מחקים כמה ימים ואז מערבבים יותר מהמזון החדש עם המזון הישן. וכך כל כמה ימים משנים את היחס בין המזונות לטובת המזון החדש כך שבסוף תקופת המעבר נשארים רק עם המזון החדש.

פיקובל

New member
מזון לשמירה על משקל

מה כן מומלץ לשמירה? ניסיתי בזמנו נטורל בלנס שאמור היה להתאים אבל תולה רק השמינה ממנו...

dimitrygo

Active member
מנהל
אין נוסחא אחת שמתאימה לכל חתול. אם חתול אינו זללן גדול אז מה

שאני ממליץ זה מזונות "מרוכזים" לפי ההגדרה שלי. אלה מזונות שמכילים הרבה חלבון (40% ויותר), יחסית הרבה שומן (18-20%) ומעט פחמימות. חתולים שהם לא זללנים אוכלים כמות יחסית קטנה ממזונות כאלה ובגלל שהם מרוכזים החתולים עדיין מקבלים מספיק מרכיבים תזונתיים. דוגמאות למזונות כאלה: אוריג'ן, GO ללא דגנים, taste of the wild בטעם צבי וסלמון, בריט קאר מסוג COCCO.
&nbsp
לחתולים שאוהבים לאכול כמות גדולה של מזון צריך להתאים מזון דיאט. גם פה יש הרבה סוגים אך אני מעדיף כאלה עם אחוז גבוה של חלבון (40% ויותר) ואחוז קטן של שומן (10-12%). אין הרבה כאלה בארץ, דוגמא למזון כזה - בריט קאר DAISY.
&nbsp
פתרון נוסף ולפעמים הכרחי בכל מקרה הוא להגביל כמות המזון ולתת לחתול מנות קצובות מספר פעמים ביום.

פיקובל

New member
אני מגבילה בכל מקרה

כי זה מה שהוטרינרית המליצה.
אנסה לחפש את הבריט קאר.

תודה

למעלה