חתולות

מגי888

New member
חתולות

שלום לכולם אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם עצה כי אני חסרת אונים וכבר לא ישנה בלילות כי לא מוצאת פיתרון :(
אני גרה במושב בבית בשכירות ולפני שנה הגיעו שתי גורות לחצר שלי , אחת מהן אכלה איפשהו רעל עכברים ולקחתי אותה לווטרינר ולמזלי הצליחו להציל אותה רק שהטיפול היה לתת אוכל עם התרופה לחודש ומשהו . אני יודעת שאסור להרגיל חתולים לאוכל כשגרים בשכירות אבל אחרי מה שקרה לא היה לי לב להפסיק להאכיל אותה ואת אחותה ויצא שהן כבר שנה גרות אצלי בחצר ואני מאכילה אותן .
הן פראיות לגמרי , מפחדות מכל דבר ולא נותנות לאף אחד להתקרב .. לי בקושי ..
אני לא מסוגלת להשאיר אותן אבל אני בטוחה שלקחת אותן לדירה יעשה להן נזק :( אני מכירה חתולים והן לא חתולות שיכולות לחיות בבית
אין פה גם בסביבה מישהו שיאכיל אותן וידאג להן . . כמובן שעיקרתי אותן וחיסנתי .
גם אם היה לי לאן להעביר אותן למישהו עם חצר , הן לא מסתדרות עם חתולים אחרים ואפילו עם הסתגלות ארוכה בכלוב אני מפחדת שהן יברחו וינסו לחזור לכאן לטריטוריה שלהן ואולי זה יהיה יותר נזק .
אני במצוקה ממש מהעניין :( אשמח לעצה
תודה רבה

Yukita

Active member
מנהל
האם את עוברת למקום עם סביבה מספיק שקטה לשחרור בחוץ?

אם כן, אז עם כל הבעייתיות שנראה לך שתהיה באקלום בכלוב, זה הפתרון. לאקלם במקום החדש ואז לשחרר.
&nbsp
האפשרות האחרת היא לחפש מישהו בסביבה הקיימת שיהיה מוכן להמשיך להאכיל - אם את תדאגי דרך קבע לספק לו את המזון ו/או תשלום. לפי מה שכתבת, אין אף אחד שמוכן לעשות כן מטוב ליבו, בחינם.

מגי888

New member
לצערי לא :(

תודה על התשובה
לצערי עוברת למקום שממש אי אפשר לשחרר בחוץ :( ויתכן שמשם אעבור לחו"ל וזה בכלל סיפור ..
חשבתי על האפשרות לשלם למישהו בסביבה כי זה מושב וזו סביבה ממש טובה בשבילן יש הרבה עצים ומקומות מסתור ויש שדות מסביב שהן צדות שם אבל גם אם כן אמצא מישהו שיסכים להאכיל אני מפחדת שאם הן צריכות משהו כמו טיפול או שיסעו לחופשה או משהו אז לא ידאגו להן כמו שאני דואגת להן . הן כל כך רגילות להיות פה ודופקות לי על הדלת כדי לקבל אוכל :( הן מקסימות ואני ממש לא יודעת מה לעשות :(

צילי 25

New member
חתולים במושב

אולי לבדוק מי יחליף אותך בדירת השכירות ואולי זה יהיה במזל זוג נחמד שאוהב בעלי חיים כך שהם ימשיכו להאכיל אותם, ואם לא לפי התאורים שלך הם חתולות עצמאיות והם תסתדרנה במושב

למעלה