מחירון וטרינרי מעודכן

Noaal

New member
מחירון וטרינרי מעודכן

שלא נצטרך ואבל שכן נדע.

zooom360

New member
לא כ"כ הבנתי מה עידכנו פה

זה נראה אותו דבר כמו הקודם

zooom360

New member
יש מצב שסירוס, אבל לפי מה שאני יודעת

עיקור היה ככה תמיד אולי עלה בכמה שקלים

Noaal

New member
וגם החיסונים, הביקורים, שעת עבודה

בקיצור הכל.

מה זה המחירים האלו?!?!

וואלה,לא נתקלתי בזה אף פעם,הוטרינר של הכלב שלי ז"ל היה זול ולא לקח שקל על ביקור עם שאלה עם הכלב וגם לקח רק על חיסונים או תרופות תמחירים עצמם ואולי עוד כמה שקלים מעבר,אף פעם לא הרגשתי גזל,וממש לא לפי המחיריונים האלו. והוטרינר של החתולה שלי עכשיו גם ממש זול רק 120 ש"ח לחיסון החתול כפול 2 ככה שזה 240 ש"ח וגם עכשיו שהלכתי אליו לטיפול נוסף לא רצה לקחת ממני כסף לזריקה נוספת כנגד הקרדיות באוזון,ממש ביקשתי שיקח ולא היה מוכן. או שאני נופל על וטרינרים נחמדים או שיש לי צ'ארם מושך
או שלא יודע מה.

Noaal

New member
כמובן הוסף לטאגליינס במקום הקודם

תודה לאורלי (כתם) מנהלת פורום כלבים על ההפניה.

פוֹלי

New member
נראה נורא יקר ../images/Emo13.gif

הוטרינר שלי לא לקח לי כל כך הרבה על עיקור וסירוס, וגם על חיסונים ובדיקות... מזל שהוא לא מתעדכן מול המחירון הזה (או שהוא סתם נחמד
)

סנאית22

New member
המחירון לא נכתב ע"י גוף חיצוני מבקר

אל תשכחו שזה מחירון שנכתב ע"י הוטרינרים עצמם, ולא ע"י רשות ממלכתית מבקרת כמו משרד המסחר והתעשיה. כך שבעצם מבחינה חוקית אין למחירון הזה שום תוקף או ערך. מה שצריך לקבוע בשטח זה תנאי השוק, ואיכות השרות הניתן. כלאמר - אנו נשלם מה שאנו מוכנים לשלם, אם וטרינר יקר מדי לטעמנו פשוט לא ללכת אליו. וכמובן - משלמים תמורת שרות ומקצועיות. אם וטרינר אינו מספיק מקצועי ועושה טעויות באבחנה ובטיפול שעלולות כמובן לעלות בחיי המטופל - אין הצדקה מוסרית לשלם לו, בוודאי שלא את סכומי עתק שאותם אנו נדרשים לשלם מדי פעם.

למעלה