ביטול חוזה אחרי טעימות

ביטול חוזה אחרי טעימות

היי
אנחנו מחפשים מקום לחתונת חורף ומתלבטים בין 2 מקומות. הבעיה שבשניהם לא טעמנו את האוכל ולא נדע איך תראה החופה בחורף. תמיד אומרים שניתן לבטל אם לא אוהבים את הטעימות אבל אני מפחדת שבסוף יש איזה סעיף עם אותיות קטנות ולא יתנו לבטל.
האם מישהי פעם ביטלה אחרי טעימות?
אנחנו שוקלים לתת מקדמה לשני המקומות ולקבל החלטה אחרי טעימות ואחרי שנראה איך נראה בחורף. מה דעתכן?

ronitvas

New member
חוזה וטעימות

אני מודה שלפני שנים, כשלא הייתה בכלל האופציה לבטל, אני התעקשתי להכניס את הסעיף הזה לחוזים. אבל, ההבדל היחיד היה שיכולת לעשות את הטעימות מספיק זמן לפני האירוע וכך זה היה חלק מהשיקולים. היום, באולמות מצאו דרך ״נחמדה״ לעקוף את זה, והם קובעים לך את הטעימות כחודש לפני האירוע, לעיתים גם סמוך יותר. אז יש סעיף, אבל אין ממש מה לעשות איתו, כיוון שסביר להניח שלא תבטלי אירוע לאחר שיצאו ההזמנות או כשכבר הכל בשלבי סיום.
ולכן, לקרוא את האותיות תמיד צריך, אפילו חובה!!!
לא הייתי נותנת מקדמות ולא חותמת על כלום אם זה משהו שעקרוני לכם.
כמו כל תחום בעולם האירועים, מילת המפתח היא מיקוח ומשא ומתן.
אם זה מאוד חשוב לכם תתעקשו לטעום, ולו חלק מהדברים, לפני החתימה.
נסו לומר שללא טעימות סביר להניח שתוותרו לגמרי על המקום.
חוצמזה, דברו עם אורחים (לא כאלה שהתחתנו שם) ושאלו לחוות דעת אובייקטיבית, עד כמה שניתן, על האוכל. זה יתן לכם עוד נקודת מבט.

Lb222

New member
אני חייב לציין שלא כל האולמות ככה

יש אולמות שעושים טעימות חודש לאחר החתימה , בשביל מקרים כאלו.

אנחנו סגרנו באולם, ו3 שבועות לאחר החתימה , כבר עשינו טעימות וחתמנו שאנחנו מרוצים מהאוכל.
אני גם דיברתי עם מנהל האירוע ואיש המכירות שאני רוצה לגיע חודש לפני החתונה שוב לראות אירוע ולבדוק שלא בוצע שינוי במנות.

rachelMcfadden

New member
תבקשו לטעום לפני שאתם סוגרים.

בהתחלה רצינו להתחתן מאוד בהרמוזו, אבל בגלל שהמקום יחסית חדש ואנחנו לא מכירים, חששנו מהאוכל וביקשנו לבוא לטעימות קטנות. הם הזמינו אותנו במיוחד לטעום את המנות של האירוע שהתרחש באותו יום בשביל שנקבל מושג לגבי האוכל, וממש לא אהבנו את האוכל.
אותו הדבר היה לנו עם קדמא בנווה אילן, רק ששם ממש אהבנו את האוכל ובסוף סגרנו איתם.

למעלה